Vestuvių data 2018

Autorius Jasmine Guillory

Reitingas   

Santrauka:

 • „Vestuvių pasimatymas“ yra Jasmine Guillory romantinė komedija. Jame pasakojama apie Alexą Monroe, sėkmingą teisininkę San Franciske, ir Drew Nichols, pediatrą. Alexa yra pakviesta į savo buvusio vaikino vestuves ir jai reikia pasimatymo, kad ją lydėtų. Ji sutinka Drew prie savo daugiabučio namo lifto ir jis sutinka būti jos pasimatymu.

  Jiedu užmezga greitą ryšį ir praleidžia naktį kalbėdami ir pažindami vienas kitą. Jie puikiai leidžia laiką vestuvėse, o vėliau nusprendžia ir toliau susitikti. Santykiams vystantis, jie abu supranta, kad jaučia vienas kitam jausmus.

  Tačiau jie abu turi savo problemų, kurias jiems reikia išspręsti. Alexa vis dar sprendžia išsiskyrimo su buvusiu vaikinu padarinius, o Drew kovoja su savo šeimos problemomis. Nepaisant šių kliūčių, jie toliau suartėja ir galiausiai įsimyli.

  Romanas seka jų kelionę, kai jie naršo savo santykius ir mokosi pasitikėti vienas kitu. Pakeliui jie išmoksta būti sąžiningi vienas su kitu ir atvirauti apie savo jausmus. Galų gale jie abu supranta, kad yra skirti būti kartu, ir nusprendžia susituokti.

  „Vestuvių data“ – tai širdžiai miela istorija apie du žmones, kurie meilę randa pačiose netikėčiausiose vietose. Tai istorija apie kliūčių įveikimą ir mokymąsi vėl pasitikėti bei mylėti. Tai vilties ir laimės istorija, kuri suteiks skaitytojams įkvėpimo ir pakylėjimo.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Alexa Monroe yra sėkminga teisininkė, kurios prašoma būti pliusu vienu jos buvusio vaikino vestuvėse. Idėjos santrauka: Alexa Monroe yra sėkminga teisininkė, kuri netikėtai paprašoma būti plius vienu jos buvusio vaikino vestuvėse, todėl ji yra priversta susidurti su neišspręstais jausmais jam.

  Alexa Monroe yra sėkminga teisininkė, kuri gyvena geriausią savo gyvenimą. Ji pasitikinti savimi, nepriklausoma ir patenkinta savo gyvenimu. Tačiau jos pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis, kai netikėtai jos paprašoma būti pliusu vienu savo buvusių vaikinų vestuvėse. Alexa yra įtraukta į emocijų sūkurį, nes ji yra priversta susidurti su savo neišspręstais jausmais jam. Ji nežino, kaip elgtis susidariusioje situacijoje, ir lieka abejoti savo sprendimais. Alexa turi nuspręsti, ar ji nori rizikuoti ir dalyvauti vestuvėse, ar turėtų likti nuošalyje ir apsaugoti savo širdį.

  Kvietimas į vestuves Alexai kelia daug klausimų. Ji svarsto, ar buvęs vaikinas vis dar jaučia jai jausmus, ar jis tiesiog elgiasi mandagiai ją pakviesdamas. Ji taip pat svarsto, ar dalyvavimas vestuvėse atvers senas žaizdas, ar jai bus galimybė pagaliau judėti toliau. Alexa turi nuspręsti, ar ji pakankamai drąsi, kad pažvelgtų į savo praeitį ir dalyvautų vestuvėse, ar turėtų likti nuošalyje ir apsaugoti savo širdį.

  Jasmine Guillory „Vestuvių data“ yra istorija apie meilę, širdies skausmą ir savęs atradimą. Alexa turi susidurti su savo neišspręstais jausmais buvusiam vaikinui ir nuspręsti, ar ji nori rizikuoti ir dalyvauti vestuvėse. Ar ji galės judėti toliau ir rasti uždarumą, ar jai liks daugiau klausimų nei atsakymų?

 • #2.     Drew Nichols yra Alexos plius vienas už vestuves. Idėjos santrauka: Alexos plius vienas vestuvėms yra Drew Nichols, pediatras, sutiktas lifte. Nepaisant pradinio nepatogumo, jie greitai užmezga ryšį.

  Drew Nichols yra Alexas plius vienas vestuvėms. Alexa yra sėkminga teisininkė, pakviesta į savo buvusių vaikinų vestuves. Ji bijo minties vestuvėse dalyvauti viena, todėl nusprendžia pasisamdyti pasimatymą. Lifte ji susipažįsta su pediatru Drew Nicholsu ir impulsyviai paprašo jo būti ja plius vienas. Nepaisant pradinio nepatogumo, jie greitai užmezga ryšį. Dienas iki vestuvių jie leidžia pažinti vienas kitą ir tyrinėdami miestą. Artėjant vestuvėms Alexos ir Drews santykiai gilėja ir jie abu supranta, kad jaučia vienas kitam jausmus.

  Vestuvėse Alexa ir Drew šoka ir bučiuojasi. Po vestuvių jie nusprendžia tęsti santykius ir tyrinėti ateities galimybes kartu. Alexa ir Drews istorija liudija atsitiktinių susitikimų galią ir netikėtos meilės grožį.

 • #3.     Alexa ir Drew kartu praleidžia aistringą naktį. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew kartu praleido aistringą naktį, bet kitą rytą jie abu sutinka, kad tai buvo vienkartinis dalykas ir jie turėtų likti draugais.

  Alexa ir Drew kartu praleido aistringą naktį, kupiną intensyvios chemijos ir troškimo. Jie tyrinėjo vienas kito kūnus ir dalijosi intymiomis akimirkomis, kurių nė vienas iš jų dar nebuvo patyręs. Kitą rytą jiedu susitarė, kad tai vienkartinis dalykas ir kad jie turėtų likti draugais. Alexa ir Drew abu jautė stiprų ryšį, tačiau abu žinojo, kad geriausia viską laikyti platonišku. Jie abu sutiko, kad tai buvo ypatinga naktis, bet geriausia tai pasilikti praeityje ir judėti toliau.

  Jiedu kalbėjosi apie naktį ir sutarė, kad tai buvo graži patirtis, bet geriausia tai išsaugoti kaip prisiminimą. Jie abu jautė stiprų ryšį, tačiau abu žinojo, kad geriausia viską laikyti platonišku. Jie abu sutiko, kad tai buvo ypatinga naktis, bet geriausia tai pasilikti praeityje ir judėti toliau.

  Alexa ir Drew abu jautė stiprų ryšį, tačiau abu žinojo, kad geriausia viską laikyti platonišku. Jie abu sutiko, kad tai buvo ypatinga naktis, bet geriausia tai pasilikti praeityje ir judėti toliau. Jie abu sutiko, kad tai buvo graži patirtis, bet geriausia tai išsaugoti kaip prisiminimą ir likti draugais.

 • #4.     Alexa ir Drew ir toliau leidžia laiką kartu. Idėjos santrauka: Nepaisant jų susitarimo, Alexa ir Drew ir toliau leidžia laiką kartu, o jų draugystė greitai virsta kažkuo daugiau.

  Alexa ir Drew susitarė, kad jų santykiai būtų griežtai platoniški, tačiau jie negalėjo nesitraukti vienas prie kito. Kiekvieną kartą būdami kartu jie jautė kibirkštį, kurios nė vienas negalėjo ignoruoti. Jie pradėjo vis daugiau laiko leisti kartu, o netrukus jų draugystė peraugo į kažką daugiau.

  Jie eidavo į pasimatymus, bendraudavo intymiais pokalbiais ir kartu juokdavosi. Alexa ir Drew įsimylėjo vienas kitą ir abu žinojo, kad jų santykiai buvo kažkuo ypatingi. Jie abu nesiryžo pripažinti savo jausmų, bet galiausiai abu suprato, kad yra įsimylėję.

  Alexa ir Drew ir toliau leido laiką kartu, o jų santykiai tik stiprėjo. Jie abu buvo laimingi ir patenkinti, žinojo, kad vienas kitame rado kažką ypatingo. Jie abu džiaugėsi, kur juos nuves santykiai.

 • #5.     Alexa ir Drew stengiasi apibrėžti savo santykius. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew stengiasi apibrėžti savo santykius, nes abu turi skirtingas idėjas, ko iš jų nori.

  Alexa ir Drew matėsi keletą mėnesių, tačiau jie dar turi apibrėžti savo santykius. Alexa ieško ko nors rimtesnio, o Drew patenkintas jųdviejų santykių atsitiktinumu. Alexa yra nusivylusi, kad Drew neįsipareigoja kažkam daugiau, o Drew yra sutrikęs, kodėl Alexa siekia kažko daugiau, kai jie abu yra patenkinti tuo, kaip viskas yra.

  Jiedu kelis kartus kalbėjosi apie savo santykius, bet atrodo, kad jiems nepavyksta susitarti. Alexa nori judėti į priekį ir perkelti dalykus į kitą lygį, o Drew patenkintas tuo, kaip viskas yra. Alexa baiminasi, kad jei ji per stipriai stumdys, kiautas išgąsdins Drew, bet ji taip pat nenori tenkintis mažiau nei nusipelnė.

  Jiedu yra įstrigę aklavietėje, negali judėti pirmyn ar atgal. Alexa yra nusivylusi, kad Drew neįsipareigoja kažkam daugiau, o Drew yra sutrikęs, kodėl Alexa siekia kažko daugiau, kai jie abu yra patenkinti tuo, kaip viskas yra. Tai sudėtinga padėtis, ir nė vienas iš jų nežino, kaip judėti į priekį.

 • #6.     Alexa ir Drew kartu dalyvauja vestuvėse. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew kartu dalyvauja vestuvėse ir turi susidurti su savo jausmais vienas kitam prieš savo šeimą ir draugus.

  Alexa ir Drew draugavo daugelį metų, bet kai abu gauna kvietimus į tas pačias vestuves, jie nusprendžia dalyvauti kartu. Praleidžiant daugiau laiko kartu, jie negali paneigti tarpusavio chemijos. Vestuvėse jie turi susidurti su savo jausmais vienas kitam prieš savo šeimą ir draugus.

  Vestuvėse Alexa ir Drew yra apsupti meilės ir laimės, todėl jie jaučiasi traukiantys vienas kitą. Jie dalijasi prasmingais pokalbiais ir šoka visą naktį. Nakčiai įsibėgėjus jie supranta, kad juos sieja ryšys, kuris peržengia draugystę.

  Vestuvės yra lūžis Alexai ir Drew. Jie turi nuspręsti, ar yra pasirengę perkelti savo santykius į kitą lygį. Ar jie rizikuos dėl meilės, ar eis skirtingais keliais?

 • #7.     Alexa ir Drew turi nuspręsti, ar nori užmegzti santykius. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi nuspręsti, ar jie nori užmegzti santykius, ar jie gali įveikti savo skirtumus ir pakankamai pasitikėti vienas kitu, kad tai pavyktų.

  Alexa ir Drew draugavo daugelį metų, bet netikėtai atsidūrę kartu San Franciske, jie negali paneigti, kad tarp jų yra chemija. Dabar jie turi nuspręsti, ar nori rizikuoti santykiuose, ar gali įveikti savo skirtumus ir pakankamai pasitikėti vienas kitu, kad tai pavyktų. Alexa yra sėkminga teisininkė, įpratusi kontroliuoti, o Drew yra atsipalaidavęs menininkas, kuris mieliau rizikuoja. Jie turi skirtingą kilmę ir skirtingus požiūrius į gyvenimą, tačiau jie abu žino, kad juos sieja ryšys, kuris gali būti kažkas ypatingo.

  Sprendimas užmegzti santykius yra didelis, todėl Alexa ir Drew turi atidžiai pasverti privalumus ir trūkumus. Jie turi nuspręsti, ar nori rizikuoti susižeisti, ir ar gali pakankamai pasitikėti vienas kitu, kad tai pavyktų. Jie taip pat turi apsvarstyti, ar jų skirtumai bus stiprybės ar konflikto šaltinis. Galiausiai Alexa ir Drew turi nuspręsti, ar yra pasirengę rizikuoti dėl meilės ir įsipareigoti vienas kitam.

 • #8.     Alexa ir Drew turi išmokti pasitikėti vienas kitu. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti pasitikėti vienas kitu, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti būti sąžiningi vienas kitam apie savo jausmus.

  Alexa ir Drew turi daug ko išmokti, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Pasitikėjimas yra būtinas bet kuriuose santykiuose, o Alexa ir Drew turi išmokti pasitikėti vienas kitu, jei nori užmegzti sėkmingus santykius. Jie turi būti sąžiningi vienas kitam apie savo jausmus ir būti pasirengę vienas kitam atsiverti. Jie taip pat turi išmokti palaikyti vienas kitą ir būti pasiruošę eiti į kompromisus, kai to reikia. Pasitikėjimas vienas kitu padės jiems sukurti tvirtą santykių pagrindą ir padės įveikti visas iškilusias kliūtis.

  Siekdami sukurti pasitikėjimą, Alexa ir Drew turi būti pasirengę būti pažeidžiami vienas kito. Jie turi būti pasirengę pasidalinti savo mintimis ir jausmais ir būti atviri išgirsti vienas kito perspektyvas. Jie taip pat turi būti pasirengę atleisti vienas kitam, kai padaroma klaidų, ir būti pasirengę dirbti kartu, kad išspręstų iškilusias problemas. Išmokę pasitikėti vienas kitu, Alexa ir Drew galės užmegzti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

 • #9.     Alexa ir Drew turi išmokti bendrauti. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti bendrauti, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti būti atviri ir sąžiningi vienas su kitu.

  Alexa ir Drew turi daug ko išmokti, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Bendravimas yra labai svarbus, todėl jie turi išmokti būti atviri ir sąžiningi vienas su kitu. Jie turi išmokti išreikšti savo jausmus ir poreikius bei klausytis vieni kitų be sprendimo. Jie taip pat turi išmokti eiti į kompromisus ir gerbti vienas kito nuomonę. Tai nebus lengva, bet jei jie išmoks efektyviai bendrauti, jie galės sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

  Kad išmoktų bendrauti, Alexa ir Drew turi būti pasirengę rizikuoti ir būti pažeidžiami vienas kito. Jie turi būti pasirengę dalytis savo mintimis ir jausmais, net jei tai nepatogu. Jie taip pat turi būti pasirengę priimti vienas kito kritiką ir atsiliepimus bei mokytis iš savo klaidų. Tai pareikalaus laiko ir pastangų, bet jei jie išmoks efektyviai bendrauti, jie galės sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

 • #10.     Alexa ir Drew turi išmokti eiti į kompromisus. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti eiti į kompromisus, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti suprasti vienas kito poreikius.

  Alexa ir Drew jau kurį laiką palaiko santykius, tačiau jiems sunku, kad tai pavyktų. Jie abu yra stiprios asmenybės ir skirtingos nuomonės, kaip elgtis tam tikrose situacijose. Kad jų santykiai būtų sėkmingi, jie turi išmokti eiti į kompromisus ir suprasti vienas kito poreikius. Jie turi būti pasirengę išklausyti vienas kitą ir pasiekti susitarimą, kuris tinka abiems. Jie taip pat turi būti pasirengę aukotis ir atidėti savo poreikius, kad santykiai veiktų. Tai nebus lengva, bet jei jie išmoks eiti į kompromisus ir suprasti vienas kitą, jie gali išlaikyti savo santykius.

  Kompromisas yra svarbi bet kokių santykių dalis, todėl Alexa ir Drew turi išmokti tai padaryti, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Jie turi būti pasirengę kalbėti apie savo nesutarimus ir pasiekti susitarimą, kuris tinka abiems. Jie taip pat turi būti pasirengę aukotis ir atidėti savo poreikius, kad santykiai veiktų. Tai nebus lengva, bet jei jie išmoks eiti į kompromisus ir suprasti vienas kitą, jie gali išlaikyti savo santykius.

 • #11.     Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kitą. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kitą, jei nori, kad jų santykiai veiktų, ir jie taip pat turi išmokti būti vienas kitam prireikus.

  Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kitą, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Tai reiškia, kad jie turi būti pasirengę išklausyti vienas kitą, patarti ir padrąsinti bei suprasti vienas kito jausmus. Jie taip pat turi išmokti būti šalia vienas kito prireikus, nesvarbu, ar tai būtų petys verkti, ar pagalbos ranka. Jie turi būti pasirengę atidėti savo poreikius į šalį ir sutelkti dėmesį į savo partnerio poreikius. Tai padės jiems sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

  Kad palaikytų vienas kitą, Alexa ir Drew taip pat turi išmokti efektyviai bendrauti. Jie turi būti sąžiningi ir atviri vienas kitam ir būti pasirengę aptarti visus iškilusius klausimus. Jie taip pat turi būti pasirengę eiti į kompromisus ir dirbti kartu, kad rastų bet kokių problemų, kurios gali kilti, sprendimus. Išmokę palaikyti vienas kitą, Alexa ir Drew gali sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

 • #12.     Alexa ir Drew turi išmokti būti sąžiningi vienas kitam. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti būti sąžiningi vienas su kitu, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti būti atviri ir pažeidžiami vienas kito atžvilgiu.

  Alexa ir Drew turi išmokti būti sąžiningi vienas kitam, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Sąžiningumas yra bet kokių sėkmingų santykių pagrindas, o Alexa ir Drew turi išmokti būti atviri ir sąžiningi vienas kitam, jei nori užmegzti tvirtą ir ilgalaikį ryšį. Jie turi išmokti būti pažeidžiami vienas kito, dalytis savo mintimis ir jausmais, nebijodami teistumo ar kritikos. Jie turi išmokti pasitikėti vienas kitu, būti sąžiningi dėl savo poreikių ir norų ir būti atviri kompromisams. Tik tada jie gali iš tikrųjų suprasti vienas kitą ir sukurti tvirtus bei ilgalaikius santykius.

  Sąžiningumas ne visada lengvas, gali būti sunku atsiverti ir būti pažeidžiamam su kuo nors. Alexa ir Drew turi išmokti būti sąžiningi vienas kitam, net kai tai sunku. Jie turi išmokti išreikšti savo jausmus ir poreikius pagarbiai ir suprantamai. Jie turi išmokti klausytis vienas kito ir būti atviri vienas kito perspektyvoms. Tik tada jie gali iš tikrųjų suprasti vienas kitą ir sukurti tvirtus bei ilgalaikius santykius.

 • #13.     Alexa ir Drew turi išmokti būti kantrūs vienas kitam. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti būti kantrūs vienas kitam, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti suprasti vienas kito jausmus.

  Alexa ir Drew turi išmokti būti kantrūs vienas kitam, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Kantrybė yra būtina bet kuriuose santykiuose, o Alexa ir Drew ypač svarbu būti kantriems vienas kitam, kai jie naršo savo santykių peripetijas. Jie turi išmokti suprasti vienas kito jausmus ir poreikius, būti pasiruošę eiti į kompromisus ir dirbti kartu, kad rastų bet kokių iškilusių problemų sprendimą. Jie taip pat turi išmokti būti kantrūs su savimi ir skirti laiko iš tikrųjų išklausyti vienas kitą ir suprasti vienas kito perspektyvas.

  Kantrybė ne visada lengva, tačiau labai svarbu, kad Alexa ir Drew išmoktų būti kantrūs vienas kitam, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Jie turi išmokti suprasti vienas kito jausmus ir poreikius, būti pasiruošę eiti į kompromisus ir dirbti kartu, kad rastų bet kokių iškilusių problemų sprendimą. Jie taip pat turi išmokti būti kantrūs su savimi ir skirti laiko iš tikrųjų išklausyti vienas kitą ir suprasti vienas kito perspektyvas. Turėdami kantrybės ir supratimo, Alexa ir Drew gali užmegzti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

 • #14.     Alexa ir Drew turi išmokti suprasti vienas kitą. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti suprasti vienas kitą, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti priimti vienas kito trūkumus.

  Alexa ir Drew turi išmokti suprasti vienas kitą, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Jie turi išmokti priimti vienas kito trūkumus ir būti kantrūs vienas kitam. Jie taip pat turi išmokti bendrauti atvirai ir sąžiningai, būti linkę kompromisų. Jie turi būti pasirengę įsiklausyti į vienas kito požiūrį ir gerbti vienas kito jausmus. Jie taip pat turi išmokti palaikyti vienas kitą ir būti šalia vienas kito prireikus. Galiausiai jie turi išmokti pasitikėti vienas kitu ir būti vienas kitam lojalūs.

  Kad jų santykiai pavyktų, Alexa ir Drew turi būti pasirengę dėti pastangas, kad suprastų vienas kitą. Jie turi būti pasirengę priimti vienas kito skirtumus ir būti tolerantiški vienas kito nuomonei. Jie taip pat turi būti pasirengę atleisti vienas kitam klaidas ir suprasti vienas kito poreikius. Išmokę suprasti vienas kitą, Alexa ir Drew gali sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

 • #15.     Alexa ir Drew turi išmokti būti atlaidūs vienas kitam. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti būti atlaidūs vienas kitam, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti priimti vienas kito klaidas.

  Alexa ir Drew jau kurį laiką palaiko santykius, tačiau jie dar turi išmokti būti atlaidūs vienas kitam. Jie abu daro klaidų, ir jiems svarbu išmokti priimti tas klaidas ir judėti toliau. Jei jie išmoks vienas kitam atleisti, tai padės jiems sukurti tvirtesnius santykius. Jie turi išmokti būti supratingi ir užjaučiantys, kai kalbama apie vienas kito klaidas, ir nelaikyti pykčio. Jie taip pat turi išmokti atvirai ir sąžiningai bendrauti vieni su kitais, kad galėtų išspręsti bet kokias iškilusias problemas.

  Mokymasis būti atlaidiems vienas kitam yra svarbi bet kokių santykių dalis, o Alexa ir Drew turi išmokti tai padaryti, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Jie turi išmokti priimti vienas kito klaidas ir neleisti jiems trukdyti jų santykiams. Jie taip pat turi išmokti suprasti ir palaikyti vienas kitą ir neleisti, kad jų klaidos juos apibrėžtų. Išmokę būti atlaidūs vienas kitam, Alexa ir Drew gali užmegzti tvirtus ir ilgalaikius santykius.

 • #16.     Alexa ir Drew turi išmokti gerbti vienas kitą. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti gerbti vienas kitą, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti atsižvelgti į vienas kito jausmus.

  Alexa ir Drew turi išmokti gerbti vienas kitą, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Pagarba yra esminė bet kokių santykių dalis, o Alexa ir Drew ypač svarbu parodyti vienas kitam pagarbą, jei nori užmegzti tvirtą ir ilgalaikį ryšį. Pagarba reiškia klausytis vienas kito, suprasti vienas kito perspektyvas ir atsižvelgti į vienas kito jausmus. Tai taip pat reiškia būti sąžiningiems ir atviriems vienas kitam, o ne laikyti vienas kito savaime suprantamu dalyku. Alexa ir Drew turi išmokti gerbti vienas kitą, jei nori, kad jų santykiai veiktų.

  Alexa ir Drew ne tik gerbia vienas kitą, bet ir turi išmokti atsižvelgti į vienas kito jausmus. Tai reiškia, kad reikia žinoti, kaip jų žodžiai ir veiksmai veikia vienas kitą, ir turėti omenyje, kaip jų elgesys gali priversti kitą žmogų jaustis. Tai taip pat reiškia, kad reikia suprasti ir palaikyti vienas kitą, o prireikus – leistis į kompromisus. Alexa ir Drew turi išmokti atsižvelgti į vienas kito jausmus, jei nori, kad jų santykiai veiktų.

 • #17.     Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kito tikslus. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kito tikslus, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti skatinti vienas kito svajones.

  Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kito tikslus, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Jie turi išmokti skatinti vienas kito svajones ir suprasti vienas kito ambicijas. Jie taip pat turi išmokti būti kantrūs vieni kitiems ir būti pasiruošę eiti į kompromisus, kai to reikia. Jie turi būti pasirengę išklausyti vienas kito idėjas ir teikti konstruktyvius atsiliepimus. Jie taip pat turi būti pasirengę priimti vienas kito sėkmes ir nesėkmes ir švęsti vienas kito pasiekimus. Galiausiai jie turi išmokti būti sąžiningi vienas kitam ir būti atviri bei nuoširdūs apie savo jausmus.

  Išmokę palaikyti vienas kito tikslus, Alexa ir Drew gali sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Jie gali išmokti pasitikėti vienas kitu ir pasikliauti vieni kitais, kad gautų paramą. Jie taip pat gali išmokti suprasti vienas kito poreikius ir būti pasirengę aukotis dėl savo santykių. Išmokę palaikyti vienas kito tikslus, Alexa ir Drew gali sukurti tvirtą pagrindą savo santykiams ir užtikrinti, kad jų santykiai tęsis ilgus metus.

 • #18.     Alexa ir Drew turi išmokti priimti vienas kito skirtumus. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti priimti vienas kito skirtumus, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti būti tolerantiški vienas kito nuomonei.

  Alexa ir Drew turi išmokti priimti vienas kito skirtumus, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Jie kilę iš skirtingų sluoksnių ir turi skirtingą požiūrį į gyvenimą, tačiau jie turi išmokti būti tolerantiški vienas kito nuomonei ir priimti vienas kitą tokį, koks yra. Jie turi išmokti būti atviri vienas kito idėjoms ir būti pasirengę eiti į kompromisus, kad jų santykiai būtų sėkmingi. Jie taip pat turi išmokti suprasti vienas kito jausmus ir būti pasirengę įsiklausyti į vienas kito požiūrį. Taip elgdamiesi jie gali sukurti tvirtą ryšį ir ilgalaikius santykius.

  Kad galėtų priimti vienas kito skirtumus, Alexa ir Drew turi būti pasirengę atvirai ir sąžiningai bendrauti. Jie turi būti pasirengę aptarti savo skirtumus ir būti pasirengę kompromisams, kad rastų abiem tinkantį sprendimą. Jie taip pat turi būti pasirengę priimti vienas kito trūkumus ir suprasti vienas kito poreikius. Taip elgdamiesi jie gali sukurti tvirtą savo santykių pagrindą ir užtikrinti, kad jie tęsis.

  Alexa ir Drew taip pat turi išmokti priimti vienas kito skirtumus, kad jų santykiai veiktų. Jie turi būti pasirengę priimti vienas kito nuomonę ir būti tolerantiški vienas kito įsitikinimams. Jie taip pat turi būti pasirengę eiti į kompromisus ir suprasti vienas kito jausmus. Taip elgdamiesi jie gali sukurti tvirtą ryšį ir ilgalaikius santykius.

 • #19.     Alexa ir Drew turi išmokti būti įsipareigoję vienas kitam. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti būti atsidavę vienas kitam, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti būti lojalūs vienas kitam ir savo santykiams.

  Alexa ir Drew turi išmokti būti atsidavę vienas kitam, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Tai reiškia, kad jie turi būti pasirengę dėti pastangas, kad jų santykiai tęstųsi, net kai viskas klostosi sunkiai. Jie turi būti pasirengę atvirai ir nuoširdžiai bendrauti vienas su kitu ir būti pasirengę, kai reikia, eiti į kompromisus. Jie taip pat turi išmokti būti lojalūs vienas kitam ir savo santykiams bei palaikyti vienas kito tikslus ir svajones. Tai reiškia, kad jie turi būti pasirengę pirmenybę teikti savo santykiams ir, kai reikia, aukotis vienas dėl kito. Galiausiai jie turi išmokti pasitikėti vienas kitu ir būti sąžiningi vienas kitam, net kai tai sunku.

  Išmokę būti įsipareigoję vienas kitam, Alexa ir Drew gali sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Jie galės pasikliauti vieni kitais, siekdami palaikymo ir supratimo, ir dirbti kartu, kad įveiktų bet kokias iškilusias kliūtis. Jie taip pat galės sukurti tvirtą pasitikėjimo ir pagarbos pagrindą, kuris padės išlikti kartu tiek gerais, tiek blogais laikais. Išmokę būti įsipareigoję vienas kitam, Alexa ir Drew gali sukurti santykius, kurie truks visą gyvenimą.

 • #20.     Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kito šeimas. Idėjos santrauka: Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kito šeimas, jei nori, kad jų santykiai veiktų, taip pat jie turi išmokti gerbti vienas kito šeimos dinamiką.

  Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kito šeimas, jei nori, kad jų santykiai veiktų. Tai reiškia, kad jie turi gerbti vienas kito šeimos dinamiką, būti pasirengę eiti į kompromisus ir aukotis dėl savo santykių. Jie taip pat turi suprasti vieni kitų šeimos tradicijas ir vertybes bei būti pasirengę jas priimti ir priimti. Alexa ir Drew taip pat turi būti pasirengę atvirai ir nuoširdžiai bendrauti vieni su kitais apie savo šeimas ir būti pasirengę išklausyti vienas kito požiūrį. Galiausiai, jie turi būti pasirengę parodyti vienas kitam meilę ir paramą, net kai kalbama apie sudėtingus šeimos reikalus.

  Kad jų santykiai veiktų, Alexa ir Drew turi išmokti palaikyti vienas kito šeimas. Tai reiškia, kad jie turi būti pasirengę dėti pastangas, kad užmegztų tvirtus santykius vienas su kitu šeimomis, ir būti pasirengę daryti kompromisus bei aukotis dėl savo santykių. Jie taip pat turi suprasti vienas kito šeimos dinamiką ir būti pasirengę juos priimti ir priimti. Alexa ir Drew taip pat turi būti pasirengę atvirai ir nuoširdžiai bendrauti vieni su kitais apie savo šeimas ir būti pasirengę išklausyti vienas kito požiūrį. Galiausiai, jie turi būti pasirengę parodyti vienas kitam meilę ir paramą, net kai kalbama apie sudėtingus šeimos reikalus.