Styvas Džobsas 2011

Autorius Walteris Isaacsonas

Reitingas   

Santrauka:

 • Steve'as Jobsas, kurį parašė Walteris Isaacsonas, yra velionio „Apple“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Steve'o Jobso biografija. Knygoje aprašomas Jobso gyvenimas nuo jo gimimo 1955 m. iki mirties 2011 m. Jame aprašomi jo pirmieji metai, laikas „Apple“, grįžimas į „Apple“ 1997 m. ir paskutiniai jo, kaip generalinio direktoriaus, metai. Taip pat apžvelgiamas jo asmeninis gyvenimas, santykiai su šeima ir draugais bei jo įtaka technologijų pramonei.

  Knyga prasideda Jobso vaikyste ir ankstyvaisiais metais „Apple“. Apžvelgiami jo santykiai su Steve'u Wozniaku, „Apple“ įkūrėju, ir kaip jie dirbo kartu kurdami pirmąjį „Apple“ kompiuterį. Taip pat atsižvelgiama į Jobso įmonės viziją ir tai, kaip jis pastūmėjo ją tapti vertingiausia technologijų įmone pasaulyje.

  Tada knygoje apžvelgiamas Jobso sugrįžimas į „Apple“ 1997 m. ir vėlesnė įmonės pertvarka. Atkreipiamas dėmesys į jo dėmesį į dizainą ir į tai, kaip jis pastūmėjo „Apple“ kurti gražius ir funkcionalius produktus. Taip pat atsižvelgiama į jo vadovavimo stilių ir tai, kaip jis sugebėjo įkvėpti ir motyvuoti savo darbuotojus.

  Knygoje taip pat apžvelgiamas asmeninis Jobso gyvenimas ir santykiai su šeima bei draugais. Tai apima jo santuoką su Laurene Powell ir jo vaikais bei santykius su seserimi Mona Simpson ir jo biologiniu tėvu Abdulfattah Jandali. Taip pat atsižvelgiama į jo draugystę su tokiais žmonėmis kaip Billas Gatesas ir Steve'as Wozniakas.

  Galiausiai knygoje apžvelgiamas Jobso poveikis technologijų pramonei ir tai, kaip jis pakeitė žmonių sąveiką su technologijomis. Jame atsižvelgiama į jo palikimą ir tai, kaip jis bus prisimenamas už indėlį į pramonę.

  Steve'as Jobsas išsamiai apžvelgia vienos įtakingiausių technologijų pramonės veikėjų gyvenimą ir palikimą. Tai privaloma perskaityti visiems, kurie domisi technologijų istorija ir Steve'o Jobso gyvenimu.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Steve'as Jobsas buvo puikus novatorius ir verslininkas: jis buvo vienas iš „Apple“ įkūrėjų, o jo vizija ir vadovavimas padėjo padaryti perversmą asmeninių kompiuterių, muzikos ir mobiliųjų telefonų pramonėje.

  Steve'as Jobsas buvo puikus novatorius ir verslininkas. Jis buvo vienas iš „Apple“ įkūrėjų, o jo vizija ir vadovavimas padėjo padaryti perversmą asmeninių kompiuterių, muzikos ir mobiliųjų telefonų pramonėje. Jobsas buvo gaminių dizaino ir rinkodaros meistras, o jo aistra tobulybei ir nenumaldomas siekis kurti gražius ir funkcionalius gaminius padarė jį legendine technologijų pasaulio figūra. Jis taip pat buvo skaitmeninės medijos naudojimo pradininkas, o jo įtaka kuriant iPod, iPhone ir iPad jaučiama ir šiandien. Jobsas buvo vizionierius, matęs technologijų potencialą pakeisti pasaulį, o jo palikimas ir toliau įkvėps novatorių kartas.

  Jobsas buvo aistringas lyderis, pastūmėjęs savo komandas mąstyti kitaip ir siekti tobulumo. Jis buvo reiklus viršininkas, tačiau taip pat labai gerbė kūrybos procesą ir skatino savo darbuotojus rizikuoti ir mąstyti ne pagal ribas. Jis buvo įtikinimo meistras, o jo sugebėjimas įtikinti žmones patikėti jo vizija buvo neprilygstamas. Jis taip pat buvo istorijų pasakojimo meistras, o garsieji jo produktų pristatymai buvo legendiniai dėl savo sugebėjimo sužavėti auditoriją ir sukurti laukimo bei jaudulio jausmą.

  Steve'as Jobsas buvo puikus novatorius ir verslininkas, savo vizija ir lyderyste pakeitęs pasaulį. Jo palikimas ir toliau įkvėps novatorių kartas, o jo įtaka technologijų plėtrai bus juntama daugelį metų.

 • #2.     Jobsas buvo sudėtingas ir dažnai sunkus žmogus: jį vedė nenumaldomas perfekcionizmas ir noras kontroliuoti kiekvieną savo gaminių aspektą, jis galėjo įkvėpti ir bauginti aplinkinius.

  Steve'as Jobsas buvo sudėtingas ir dažnai sunkus žmogus. Jį vedė nenumaldomas perfekcionizmas ir noras kontroliuoti kiekvieną savo gaminių aspektą. Tai jį ir įkvėpė, ir baugino aplinkinius. Jis buvo vizionierius, peržengęs to, kas buvo įmanoma, ribas ir bekompromisis siekdamas tobulumo. Jis taip pat garsėjo savo gyvsidabriu ir polinkiu būti reiklus bei reiklus aplinkiniams. Jis buvo lyderis, įkvėpęs savo komandos lojalumą ir atsidavimą, tačiau su juo taip pat gali būti sunku dirbti. Jis buvo tvirtų nuomonių ir įsitikinimų žmogus, nebijojo jų reikšti. Jis buvo labai aistringas ir kūrybingas žmogus ir buvo pasiryžęs padaryti savo pėdsaką pasaulyje.

  Jobsas buvo sudėtingas ir dažnai sunkus žmogus, tačiau jis taip pat buvo žmogus, turintis didelę viziją ir ambicijas. Jis buvo lyderis, galintis įkvėpti ir motyvuoti aplinkinius, jis buvo labai aistringas ir kūrybingas žmogus. Jis buvo pasiryžęs padaryti savo pėdsaką pasaulyje ir buvo pasirengęs peržengti to, kas įmanoma, ribas. Jis buvo bekompromisis siekdamas tobulumo, nebijojo reikšti savo nuomonės ir įsitikinimų. Jis buvo žmogus, galintis įkvėpti ir bauginti, ir lyderis, galintis įkvėpti savo komandos lojalumą ir atsidavimą.

 • #3.     Jobsas buvo rinkodaros ir prekės ženklo kūrimo meistras: jis suprato, kaip svarbu sukurti galingą prekės ženklo identitetą, ir sugebėjo jį panaudoti, kad sukurtų atsidavusią „Apple“ produktų seką.

  Steve'as Jobsas buvo rinkodaros ir prekės ženklo kūrimo meistras. Jis suprato stipraus prekės ženklo identiteto kūrimo galią ir panaudojo ją, kad sukurtų atsidavusią „Apple“ produktų seką. Jis buvo meistras kurti istoriją apie „Apple“ produktus, todėl jie atrodė kaip kažkas ypatingo ir geidžiamo. Jis taip pat mokėjo sukurti laukimo ir jaudulio jausmą pristatydamas produktus, paversdamas juos įvykiais, kurių žmonės laukė. Jis taip pat puikiai sugebėjo sukurti „Apple“ produktų išskirtinumo jausmą, todėl jie atrodė kaip kažkas, ką gali turėti tik patys išrankiausi ir įmantriausi žmonės. Jis taip pat mokėjo sukurti „Apple“ klientų lojalumo jausmą, priversdamas juos pasijusti kažko ypatingo ir išskirtinio dalimi.

  Jobsas taip pat buvo meistras naudoti žiniasklaidą, kad sukurtų triukšmą apie „Apple“ produktus. Jis buvo meistras naudoti spaudą, kad sukurtų laukimo ir jaudulio jausmą apie produktų pristatymą. Jis taip pat buvo meistras naudoti spaudą, kad sukurtų Apple produktų išskirtinumo jausmą, todėl jie atrodė kaip kažkas, ką gali turėti tik patys išrankiausi ir įmantriausi žmonės. Jis taip pat mokėjo naudotis spauda, kad sukurtų „Apple“ klientų lojalumo jausmą, priversdamas juos pasijusti kažko ypatingo ir išskirtinio dalimi.

  Jobsas buvo meistras kuriant galingą „Apple“ produktų prekės ženklo identitetą. Jis buvo meistras kurti istoriją apie „Apple“ produktus, todėl jie atrodė kaip kažkas ypatingo ir geidžiamo. Jis taip pat mokėjo sukurti laukimo ir jaudulio jausmą pristatydamas produktus, paversdamas juos įvykiais, kurių žmonės laukė. Jis taip pat puikiai sugebėjo sukurti „Apple“ produktų išskirtinumo jausmą, todėl jie atrodė kaip kažkas, ką gali turėti tik patys išrankiausi ir įmantriausi žmonės. Jis taip pat mokėjo sukurti „Apple“ klientų lojalumo jausmą, priversdamas juos pasijusti kažko ypatingo ir išskirtinio dalimi.

 • #4.     Jobsas buvo technologijų naudojimo pradininkas: jis buvo ankstyvas asmeninių kompiuterių pritaikymas ir prisidėjo kuriant grafinę vartotojo sąsają.

  Steve'as Jobsas buvo technologijų naudojimo pradininkas. Jis buvo ankstyvas asmeninių kompiuterių pritaikymas ir prisidėjo kuriant grafinę vartotojo sąsają. Jobsas buvo vizionierius technologijų srityje ir visada ieškojo būdų, kaip kompiuterius padaryti patogesnius ir prieinamesnius masėms. Jis pirmasis pripažino asmeninio kompiuterio potencialą ir grafinės vartotojo sąsajos svarbą. Jis taip pat pirmasis pripažino interneto potencialą ir svarbą sujungti žmones visame pasaulyje.

  Jobsas buvo asmeninio kompiuterio kūrimo lyderis ir „Macintosh“ kompiuterio kūrimo varomoji jėga. Jis taip pat buvo „iPod“, „iPhone“ ir „iPad“ kūrimo varomoji jėga. Jis buvo technologijų naudojimo pradininkas ir visada ieškojo būdų, kaip technologijas padaryti prieinamesnes ir patogesnes. Kalbant apie technologijas, jis buvo vizionierius ir visada ieškojo būdų, kaip kompiuterius padaryti patogesnius ir prieinamesnius masėms.

  Jobsas buvo technologijų naudojimo pradininkas ir visada ieškojo būdų, kaip technologijas padaryti prieinamesnes ir patogesnes. Jis buvo asmeninio kompiuterio kūrimo lyderis ir „Macintosh“ kompiuterio kūrimo varomoji jėga. Jis taip pat buvo „iPod“, „iPhone“ ir „iPad“ kūrimo varomoji jėga. Kalbant apie technologijas, jis buvo vizionierius ir visada ieškojo būdų, kaip kompiuterius padaryti patogesnius ir prieinamesnius masėms.

 • #5.     Jobsas buvo vizionieriškas lyderis: jis turėjo aiškią technologijų ateities viziją ir sugebėjo įkvėpti bei motyvuoti savo komandą įgyvendinti jo idėjas.

  Steve'as Jobsas buvo vizionierius lyderis. Jis turėjo aiškią technologijų ateities viziją ir sugebėjo ją išdėstyti taip, kad įkvėptų ir motyvuotų jo komandą. Jis buvo naujovių meistras, peržengęs to, kas įmanoma, ribas ir kurdamas produktus, kurie pakeitė pasaulį. Jis taip pat buvo įtikinimo meistras, sugebėjęs įtikinti žmones patikėti jo vizija ir prisijungti prie jo misijos. Jis buvo lyderis, sugebėjęs suburti geriausius pramonės protus ir sukurti kažką tikrai nepaprasto.

  Jobsas buvo lyderis, kuris nebijojo rizikuoti ir mesti iššūkį status quo. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir peržengti to, kas buvo įmanoma, ribas. Jis taip pat buvo lyderis, sugebėjęs atpažinti ir ugdyti talentus, sukūręs aplinką, kurioje galėtų klestėti kūrybiškumas ir naujovės. Jis buvo lyderis, sugebėjęs suburti geriausius pramonės protus ir sukurti kažką tikrai nepaprasto.

  Jobsas buvo lyderis, sugebėjęs įkvėpti ir motyvuoti savo komandą įgyvendinti jo idėjas. Jis buvo lyderis, sugebėjęs atpažinti ir ugdyti talentus, sukūręs aplinką, kurioje galėtų klestėti kūrybiškumas ir naujovės. Jis buvo lyderis, sugebėjęs suburti geriausius pramonės protus ir sukurti kažką tikrai nepaprasto. Jis buvo lyderis, kuris sugebėjo įkvėpti ir motyvuoti savo komandą įgyvendinti savo idėjas ir kurti produktus, kurie pakeitė pasaulį.

 • #6.     Jobsas buvo linkęs rizikuoti: jis buvo pasirengęs rizikuoti ir priimti drąsius sprendimus, net kai jie atrodė priešingi ar rizikingi.

  Steve'as Jobsas buvo rizikingas. Jis nebijojo priimti drąsių sprendimų, net kai jie atrodė priešingi ar rizikingi. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir priimti sprendimus, galinčius sukelti didelę sėkmę arba didelę nesėkmę. Jis nebijojo patirti nesėkmę ir nebijojo rizikuoti, galinčiu sukelti didelę sėkmę. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių.

  Jobsas nebijojo rizikuoti ir priimti sprendimus, kurie potencialiai gali lemti didelę sėkmę arba didelę nesėkmę. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių.

  Jobsas buvo linkęs rizikuoti ir buvo pasirengęs rizikuoti, dėl kurio gali būti gautas didelis atlygis arba dideli nuostoliai. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių.

  Jobsas buvo linkęs rizikuoti ir buvo pasirengęs rizikuoti, dėl kurio gali būti gautas didelis atlygis arba dideli nuostoliai. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių.

  Jobsas buvo linkęs rizikuoti ir buvo pasirengęs rizikuoti, dėl kurio gali būti gautas didelis atlygis arba dideli nuostoliai. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių. Jis buvo pasirengęs rizikuoti, galinčiu atnešti didelį atlygį, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kuri gali sukelti didelių nuostolių.

 • #7.     Jobsas buvo perfekcionistas: jis buvo apsėstas smulkmenų ir nenorėjo eiti į kompromisus dėl kokybės, net jei tai reikšdavo vėlavimą ar išlaidų viršijimą.

  Steve'as Jobsas buvo perfekcionistas visomis šio žodžio prasmėmis. Jis buvo apsėstas smulkmenų ir nenorėjo eiti į kompromisus dėl kokybės, net jei tai reikšdavo vėlavimą ar išlaidų viršijimą. Buvo žinoma, kad jis valandų valandas tyrinėjo smulkiausias gaminio detales – nuo plokštės dizaino iki vartotojo sąsajoje naudojamo šrifto. Jis taip pat buvo žinomas kaip reiklus viršininkas, stumdantis savo komandą į ribas, kad pasiektų aukščiausią kokybės lygį.

  Jobsas taip pat buvo žinomas kaip perfekcionistas, kai reikėjo pristatyti savo gaminius. Buvo žinoma, kad jis praleido valandas repetuodamas gaminių pristatymui, užtikrindamas, kad kiekviena detalė būtų tobula. Jis taip pat buvo žinomas kaip perfekcionistas, kai kalbama apie Apples parduotuvių dizainą, reikalaudamas aukščiausio lygio meistriškumo ir dizaino.

  Jobso perfekcionizmas buvo ir palaima, ir prakeiksmas. Viena vertus, tai leido jam sukurti tikrai revoliucinius ir aukščiausios kokybės produktus. Kita vertus, tai gali būti jo komandos nusivylimo šaltinis, nes jis dažnai nenorėjo eiti į kompromisus dėl kokybės ar terminų.

 • #8.     Jobsas buvo pagrindinis derybininkas: jis sugebėjo panaudoti savo charizmą ir derybų įgūdžius, kad gautų geriausius „Apple“ pasiūlymus.

  Steve'as Jobsas buvo pagrindinis derybininkas. Jis turėjo neįtikėtiną sugebėjimą gauti geriausius „Apple“ pasiūlymus, dažnai pasitelkdamas savo charizmą ir derybų įgūdžius. Jis sugebėjo įtikinti žmones daryti tai, ko jie paprastai nedarytų, ir jis galėjo gauti geriausias Apples produktų ir paslaugų kainas. Jis taip pat sugebėjo derėtis su tiekėjais ir partneriais, kad „Apple“ gautų geriausias sąlygas. Jis mokėjo kuo geriau išnaudoti bet kokį sandorį, kuriame dalyvavo.

  Jobsas taip pat mokėjo skaityti žmones ir suprasti jų motyvus. Šias žinias jis galėjo panaudoti derybose. Jis sugebėjo numatyti kitų šalių poreikius ir norus ir galėjo panaudoti šias žinias, kad gautų geriausią Apple pasiūlymą. Jis taip pat sugebėjo panaudoti savo žavesį ir charizmą, kad paskatintų žmones daryti tai, ko jie paprastai nedarytų. Jis sugebėjo panaudoti savo derybinius įgūdžius, kad gautų geriausius „Apple“ pasiūlymus, dažnai antrosios šalies sąskaita.

  Jobsas taip pat puikiai išnaudojo žiniasklaidą savo naudai. Jis sugebėjo panaudoti žiniasklaidą, kad sukurtų šurmulį apie „Apple“ ir jos produktus, o tai jam dažnai padėdavo derybose. Jis taip pat sugebėjo pasinaudoti žiniasklaida, kad sukurtų skubos jausmą, o tai dažnai padėdavo jam gauti geriausius pasiūlymus. Jis taip pat galėjo pasinaudoti žiniasklaida, kad sukurtų jaudulio ir laukimo jausmą, o tai dažnai padėdavo gauti geriausius pasiūlymus.

  Jobsas buvo pagrindinis derybininkas ir sugebėjo panaudoti savo įgūdžius, kad gautų geriausius „Apple“ pasiūlymus. Jis sugebėjo panaudoti savo žavesį ir charizmą, kad paskatintų žmones daryti tai, ko jie įprastai nedarytų, ir jis sugebėjo panaudoti žiniasklaidą, kad sukurtų šurmulį apie „Apple“ ir jos produktus. Jis taip pat galėjo panaudoti savo žinias apie žmones ir jų motyvus, kad gautų geriausius „Apple“ pasiūlymus. Jis buvo pagrindinis derybininkas ir sugebėjo panaudoti savo įgūdžius, kad gautų geriausius „Apple“ pasiūlymus.

 • #9.     Jobsas buvo aistringas klientų gynėjas: jis tikėjo, kad klientas visada turi būti pirmas, ir buvo pasirengęs dėti visas pastangas, kad užtikrintų, jog Apple produktai būtų geriausi.

  Steve'as Jobsas buvo aistringas kliento gynėjas. Jis tikėjo, kad klientas visada turi būti pirmas, ir buvo pasirengęs dėti visas pastangas, kad „Apple“ produktai būtų geriausi. Jis garsėjo savo dėmesiu detalėms ir reikalavimu tobulėti, be to, buvo negailestingas siekdamas tobulumo. Jis taip pat buvo žinomas dėl savo noro klausytis klientų atsiliepimų ir keisti produktus pagal tuos atsiliepimus. Jis aistringai kūrė produktus, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir estetiški. Jis norėjo sukurti produktus, kuriuos žmonės mielai naudotų ir kurie palengvintų jų gyvenimą. Jis taip pat aistringai siekė sukurti neprilygstamą klientų patirtį ir buvo pasirengęs investuoti į klientų aptarnavimą ir palaikymą, kad klientai būtų patenkinti pirkiniais.

  Jobsas taip pat tvirtai tikėjo naujovių galia. Jis nuolat peržengė įmanomų galimybių ribas ir visada ieškojo būdų, kaip pagerinti Apple produktus. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir išbandyti naujus dalykus, nebijojo nesėkmės. Jis taip pat norėjo investuoti į mokslinius tyrimus ir plėtrą, siekdamas užtikrinti, kad „Apple“ produktai išliktų prieš konkurentus. Jis aistringai kūrė produktus, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir revoliucingi. Jis norėjo sukurti produktus, kurie pakeistų žmonių gyvenimo ir darbo būdą.

  Jobsas buvo aistringas klientų gynėjas, o jo atsidavimas meistriškumui ir naujovėms padėjo Apple paversti viena sėkmingiausių kompanijų pasaulyje. Jis buvo vizionieriškas lyderis, norintis rizikuoti ir peržengti to, kas įmanoma, ribas. Jis aistringai norėjo kurti produktus, kuriuos žmonės mielai naudotų ir kurie palengvintų jų gyvenimą. Jis taip pat aistringai siekė sukurti neprilygstamą klientų patirtį ir buvo pasirengęs investuoti į klientų aptarnavimą ir palaikymą, kad klientai būtų patenkinti pirkiniais.

 • #10.     Jobsas buvo kūrybingas mąstytojas: jis sugebėjo mąstyti už langelio ribų ir sugalvoti naujoviškus problemų sprendimus.

  Steve'as Jobsas buvo kūrybingas mąstytojas, sugebėjęs mąstyti už langelio ribų ir sugalvoti novatoriškus problemų sprendimus. Jis mokėjo sujungti taškus, perimti iš pažiūros nesusijusias idėjas ir jas derinti, kad sukurtų kažką naujo ir revoliucingo. Jis taip pat mokėjo supaprastinti sudėtingas idėjas ir padaryti jas prieinamas masėms. Jis sugebėjo paimti sudėtingą problemą ir suskirstyti ją į sudedamąsias dalis, tada jas sujungti taip, kad būtų prasminga ir būtų lengva suprasti. Jis taip pat mokėjo vizualizuoti ateitį, įžvelgdamas produkto ar paslaugos potencialą anksčiau nei kas nors kitas. Jis sugebėjo paimti koncepciją ir paversti ją realybe, dažnai kurdamas tai, ko anksčiau nebuvo matęs. Jis buvo vizionierius, sugebėjęs įžvelgti technologijų potencialą ir panaudoti jas kurdamas produktus, pakeitusius pasaulį.

  Jobsas taip pat buvo įtikinimo meistras, sugebėjęs įtikinti žmones patikėti jo vizija ir sekti jį jo kelionėje. Jis sugebėjo įkvėpti žmones rizikuoti ir peržengti to, kas buvo įmanoma, ribas. Jis sugebėjo suburti žmones bendram reikalui ir paskatinti juos dirbti kartu siekiant bendro tikslo. Jis buvo lyderis, sugebėjęs išryškinti geriausius žmones ir priversti juos dirbti kartu, kad sukurtų kažką nuostabaus. Jis buvo komunikacijos meistras, gebėjo išreikšti savo idėjas taip, kad tai įkvėptų ir būtų suprantama. Jis sugebėjo priimti sudėtingas idėjas ir padaryti jas prieinamas masėms, įkvėpdamas jas imtis veiksmų ir keistis.

 • #11.     Jobsas buvo dizaino meistras: jis sugebėjo sukurti estetiškus ir labai funkcionalius gaminius.

  Steve'as Jobsas buvo dizaino meistras. Jis turėjo akį į detales ir sugebėjo kurti produktus, kurie būtų ir estetiški, ir labai funkcionalūs. Jis sugebėjo perimti sudėtingas idėjas ir jas paversti paprastu, elegantišku dizainu, kurį buvo lengva naudoti ir suprasti. Jis taip pat sugebėjo sukurti produktus, kurie būtų ir vizualiai patrauklūs, ir technologiškai pažangūs. Jis buvo dizaino meistras visomis šio žodžio prasmėmis.

  Jobsas sugebėjo sukurti estetiškai patrauklius ir labai funkcionalius gaminius. Jis sugebėjo perimti sudėtingas idėjas ir jas paversti paprastu, elegantišku dizainu, kurį buvo lengva naudoti ir suprasti. Jis taip pat sugebėjo sukurti produktus, kurie būtų ir vizualiai patrauklūs, ir technologiškai pažangūs. Jis buvo dizaino meistras visomis šio žodžio prasmėmis.

  Jobsas sugebėjo sukurti estetiškai patrauklius ir labai funkcionalius gaminius. Jis sugebėjo perimti sudėtingas idėjas ir jas paversti paprastu, elegantišku dizainu, kurį buvo lengva naudoti ir suprasti. Jis taip pat sugebėjo sukurti produktus, kurie būtų ir vizualiai patrauklūs, ir technologiškai pažangūs. Jis buvo dizaino meistras visomis šio žodžio prasmėmis.

  Jobsas sugebėjo sukurti estetiškai patrauklius ir labai funkcionalius gaminius. Jis sugebėjo perimti sudėtingas idėjas ir jas paversti paprastu, elegantišku dizainu, kurį buvo lengva naudoti ir suprasti. Jis taip pat sugebėjo sukurti produktus, kurie būtų ir vizualiai patrauklūs, ir technologiškai pažangūs. Jis buvo dizaino meistras visomis šio žodžio prasmėmis.

  Jobsas buvo dizaino meistras visomis šio žodžio prasmėmis. Jis sugebėjo perimti sudėtingas idėjas ir jas paversti paprastu, elegantišku dizainu, kurį buvo lengva naudoti ir suprasti. Jis taip pat sugebėjo sukurti gaminius, kurie būtų estetiški ir labai funkcionalūs. Jis sugebėjo sukurti produktus, kurie būtų ir vizualiai patrauklūs, ir technologiškai pažangūs. Jis buvo dizaino meistras visomis šio žodžio prasmėmis.

 • #12.     Jobsas aistringai tikėjo technologijų galia: jis tikėjo, kad technologijas galima panaudoti žmonių gyvenimui pagerinti, ir buvo pasirengęs daug investuoti į mokslinius tyrimus ir plėtrą.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo technologijų galia. Jis technologiją vertino kaip įrankį žmonių gyvenimui pagerinti ir buvo pasirengęs daug investuoti į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad tai taptų realybe. Jis buvo vizionierius, supratęs technologijų potencialą pakeisti mūsų gyvenimo ir darbo būdą. Jis taip pat buvo rizikingas, nori rizikuoti dėl naujų idėjų ir technologijų, galinčių sukelti revoliuciją pasaulyje. Jis buvo lyderis, įkvėpęs kitus mąstyti kitaip ir peržengti to, kas įmanoma, ribas. Jis buvo pradininkas, padėjęs sukurti šiuolaikinį skaitmeninį amžių. Jobsas aistringai tikėjo technologijų galia ir jos potencialu padaryti pasaulį geresne vieta.

 • #13.     Jobsas aistringai tikėjo bendradarbiavimo galia: jis tikėjo, kad geriausios idėjos kyla bendradarbiaujant, ir buvo pasirengęs suburti geriausius protus dirbti projektuose.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo bendradarbiavimo galia. Jis tikėjo, kad geriausios idėjos kyla bendradarbiaujant, ir norėjo suburti geriausius protus dirbti projektuose. Jis buvo žinomas dėl savo sugebėjimo suburti žmones iš skirtingų sluoksnių ir disciplinų dirbti kartu siekiant bendro tikslo. Jis taip pat buvo žinomas dėl savo sugebėjimo įkvėpti ir motyvuoti žmones dirbti kartu kuriant ką nors puikaus. Jis buvo meistras kuriant aplinką, kurioje žmonės galėtų dirbti kartu, kad sukurtų tai, kas būtų didesnė už dalių sumą.

  Jobsas taip pat tvirtai tikėjo bendravimo galia. Jis tikėjo, kad bendravimas yra būtinas sėkmingam bendradarbiavimui, ir buvo pasirengęs investuoti laiką ir energiją, kad visi būtų tame pačiame puslapyje. Jis buvo žinomas dėl savo sugebėjimo įsiklausyti į skirtingus požiūrius ir atskleisti geriausius žmones. Jis taip pat buvo žinomas dėl savo sugebėjimo išryškinti geriausius žmones, sukurdamas pasitikėjimo ir pagarbos atmosferą.

  Jobsas buvo vizionierius, kuris suprato bendradarbiavimo ir bendravimo svarbą. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir investuoti į žmones ir idėjas, kuriomis tikėjo. Jis buvo lyderis, sugebėjęs išryškinti geriausius žmones ir sukurti tai, kas buvo didesnė už dalių sumą. Jis aistringai tikėjo bendradarbiavimo galia ir norėjo suburti geriausius protus dirbti projektuose.

 • #14.     Jobsas aistringai tikėjo paprastumo galia: jis tikėjo, kad geriausi produktai yra paprasti ir intuityviai naudojami.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo paprastumo galia. Jis tikėjo, kad geriausi produktai yra paprasti ir intuityviai naudojami. Jis tvirtai tikėjo mintimi, kad mažiau yra daugiau ir kad geriausi produktai yra tie, kurie yra išvalyti iki esminių elementų. Jis taip pat tvirtai tikėjo idėja, kad vartotojo patirtis turi būti kuo intuityvesnė ir be pastangų. Jis tikėjo, kad vartotojas turi turėti galimybę pasiimti gaminį ir iš karto suprasti, kaip juo naudotis, neskaitydamas vadovo ar nesimokydamas. Jis tvirtai tikėjo idėja, kad vartotojas turi turėti galimybę naudoti gaminį per daug apie tai negalvodamas.

  Jobsas taip pat tvirtai tikėjo idėja, kad vartotojo sąsaja turi būti kuo paprastesnė ir intuityvesnė. Jis tikėjo, kad vartotojas turi turėti galimybę pasiimti gaminį ir iš karto suprasti, kaip juo naudotis, neskaitydamas vadovo ar nesimokydamas. Jis tvirtai tikėjo idėja, kad vartotojas turi turėti galimybę naudoti gaminį per daug apie tai negalvodamas. Jis taip pat tvirtai tikėjo idėja, kad vartotojo sąsaja turi būti kuo paprastesnė ir intuityvesnė, o vartotojas turėtų turėti galimybę naudoti produktą per daug apie tai negalvodamas.

  Jobsas taip pat tvirtai tikėjo idėja, kad vartotojo sąsaja turi būti kuo paprastesnė ir intuityvesnė, o vartotojas turėtų turėti galimybę naudoti produktą per daug apie tai negalvodamas. Jis taip pat tvirtai tikėjo idėja, kad vartotojo sąsaja turi būti sukurta taip, kad ją būtų lengva naudoti ir suprasti. Jis tikėjo, kad vartotojas turi turėti galimybę pasiimti gaminį ir iš karto suprasti, kaip juo naudotis, neskaitydamas vadovo ar nesimokydamas.

 • #15.     Jobsas aistringai tikėjo istorijų pasakojimo galia: jis tikėjo, kad istorijos gali būti naudojamos kuriant stiprius emocinius ryšius su klientais.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo pasakojimo galia. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti panaudotos kuriant stiprius emocinius ryšius su klientais. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti naudojamos sudėtingoms idėjoms paaiškinti taip, kad ją būtų lengva suprasti ir prisiminti. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti naudojamos įkvėpti žmones imtis veiksmų ir keistis. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti naudojamos kuriant priklausymo jausmą ir užmezgant santykius.

  Jobsas pats buvo meistras istorijų pasakotojas ir naudojo istorijas, kad paaiškintų savo „Apple“ viziją ir motyvuotų savo komandą. Jis buvo žinomas dėl savo sugebėjimo susieti istorijas, metaforas ir analogijas, kad išreikštų savo mintis. Jis naudojo istorijas, kad paaiškintų, kodėl Apple produktai skiriasi ir kodėl jie svarbūs. Jis naudojo istorijas, kad paaiškintų, kodėl „Apple“ skiriasi nuo kitų įmonių ir kodėl buvo svarbu išlikti ištikimiems savo pagrindinėms vertybėms.

  Jobsas tikėjo, kad istorijos gali būti panaudotos kuriant galingą emocinį ryšį su klientais. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti panaudotos, kad klientai jaustųsi kaip dalis kažko didesnio nei jie patys. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti panaudotos, kad klientai pasijustų bendruomenės dalimi ir priklausytų. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti panaudotos, kad klientai jaustųsi kaip judėjimo dalis ir kad jie daro įtaką.

  Jobsas aistringai tikėjo pasakojimo galia. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti panaudotos kuriant stiprius emocinius ryšius su klientais ir įkvėpiant juos imtis veiksmų. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti naudojamos sudėtingoms idėjoms paaiškinti taip, kad ją būtų lengva suprasti ir prisiminti. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti naudojamos kuriant priklausymo jausmą ir užmezgant santykius. Jis tikėjo, kad istorijos gali būti panaudotos, kad klientai jaustųsi esąs kažko didesnio už juos dalis ir kad jie daro įtaką.

 • #16.     Jobsas aistringai tikėjo švietimo galia: jis tikėjo, kad švietimas yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir buvo pasirengęs investuoti į švietimo iniciatyvas.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo švietimo galia. Jis laikė švietimą raktu į technologijų potencialą ir buvo pasirengęs investuoti į švietimo iniciatyvas. Jis tvirtai pasisakė už technologijų naudojimą klasėje, tikėdamas, kad tai gali padėti mokiniams veiksmingiau ir efektyviau mokytis. Jis taip pat tikėjo, kad technologijos gali padėti įveikti atotrūkį tarp turinčių ir neturinčių, suteikdamos prieigą prie švietimo galimybių tiems, kurie kitaip jų nebūtų turėję. Jis tvirtai tikėjo švietimo galia pakeisti gyvenimą ir sukurti geresnę ateitį kiekvienam.

  Jobsas tvirtai rėmė technologijų naudojimą klasėje, manydamas, kad tai gali padėti mokiniams veiksmingiau ir efektyviau mokytis. Jis taip pat tvirtai pasisakė už technologijų naudojimą siekiant užpildyti atotrūkį tarp turinčių ir neturinčių, suteikdamas prieigą prie švietimo galimybių tiems, kurie kitu atveju jų nebūtų turėję. Jis tvirtai tikėjo švietimo galia pakeisti gyvenimą ir sukurti geresnę ateitį kiekvienam.

  Jobsas tvirtai tikėjo švietimo galia sukurti geresnę ateitį kiekvienam. Jis buvo pasirengęs investuoti į švietimo iniciatyvas, manydamas, kad jos gali padėti mokiniams veiksmingiau ir efektyviau mokytis. Jis taip pat tvirtai pasisakė už technologijų naudojimą siekiant užpildyti atotrūkį tarp turinčių ir neturinčių, suteikdamas prieigą prie švietimo galimybių tiems, kurie kitu atveju jų nebūtų turėję. Jis aistringai tikėjo švietimo galia pakeisti gyvenimą ir sukurti geresnę ateitį kiekvienam.

 • #17.     Jobsas aistringai tikėjo kūrybiškumo galia: jis tikėjo, kad kūrybiškumas yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir buvo pasirengęs investuoti į kūrybines iniciatyvas.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo kūrybiškumo galia. Jis suprato, kad kūrybiškumas yra raktas į technologijų potencialą ir buvo pasirengęs investuoti į kūrybines iniciatyvas. Jis tvirtai tikėjo idėja, kad kūrybiškumą galima panaudoti sprendžiant problemas, kuriant naujus produktus ir pakeisti pramonės šakas. Jis taip pat tvirtai tikėjo idėja, kad kūrybiškumas gali būti naudojamas įkvėpti ir motyvuoti žmones. Jis tikėjo, kad kūrybiškumas yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir buvo pasirengęs investuoti į kūrybines iniciatyvas.

  Jobsas tvirtai tikėjo idėja, kad kūrybiškumą galima panaudoti kuriant ką nors naujo ir unikalaus. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir investuoti į kūrybines idėjas, net jei jos atrodė rizikingos ar netradicinės. Jis taip pat buvo pasirengęs investuoti į kūrybingus žmones, tikėdamas, kad jie gali pateikti ką nors naujo ir unikalaus. Jis tvirtai tikėjo idėja, kad kūrybiškumą galima panaudoti kuriant ką nors naujo ir unikalaus, ir buvo pasirengęs investuoti į kūrybines iniciatyvas.

  Jobsas aistringai tikėjo kūrybiškumo galia ir buvo pasirengęs investuoti į kūrybines iniciatyvas. Jis tvirtai tikėjo idėja, kad kūrybiškumą galima panaudoti sprendžiant problemas, kuriant naujus produktus ir pakeisti pramonės šakas. Jis taip pat tvirtai tikėjo idėja, kad kūrybiškumas gali būti naudojamas įkvėpti ir motyvuoti žmones. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir investuoti į kūrybines idėjas, net jei jos atrodė rizikingos ar netradicinės. Jis aistringai tikėjo kūrybiškumo galia ir buvo pasirengęs investuoti į kūrybines iniciatyvas.

 • #18.     Jobsas aistringai tikėjo aistros galia: jis tikėjo, kad aistra yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir buvo pasirengęs investuoti į aistringus žmones.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo aistros galia. Jis tikėjo, kad aistra yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir jis buvo pasirengęs investuoti į aistringus žmones. Jis buvo žinomas dėl savo sugebėjimo pastebėti žmonių talentą ir potencialą ir buvo pasirengęs rizikuoti dėl tų, kurie turėjo jėgų ir entuziazmo padaryti ką nors puikaus. Jis taip pat buvo žinomas dėl savo sugebėjimo įkvėpti ir motyvuoti aplinkinius, taip pat sugebėjo atskleisti geriausius žmones, prisilietęs prie jų aistrų.

  Jobsas tvirtai tikėjo idėja, kad aistra yra inovacijų ir pažangos varomoji jėga. Jis visada ieškojo žmonių, kurie turėtų tokį patį entuziazmą ir polėkį, kaip ir jis, ir buvo pasirengęs investuoti į juos ir jų idėjas. Jis taip pat buvo pasirengęs rizikuoti dėl tų, kurie turėjo potencialo padaryti ką nors puikaus, ir sugebėjo atskleisti geriausius žmones, pasinaudodamas jų aistra. Jis tvirtai tikėjo mintimi, kad aistra yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir buvo pasirengęs investuoti į aistringus žmones.

  Jobsas aistringai tikėjo aistros galia ir buvo pasirengęs investuoti į aistringus žmones. Jis sugebėjo išryškinti geriausius žmones, prisilietęs prie jų aistrų, ir visada ieškojo žmonių, turinčių tokį patį entuziazmą ir veržlumą, kaip ir jis. Jis buvo pasirengęs rizikuoti dėl tų, kurie galėjo padaryti ką nors puikaus, ir sugebėjo įkvėpti bei motyvuoti aplinkinius. Jobsas aistringai tikėjo aistros galia ir buvo pasirengęs investuoti į aistringus žmones, kad atskleistų technologijų potencialą.

 • #19.     Jobsas aistringai tikėjo sunkaus darbo galia: jis tikėjo, kad sunkus darbas yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir buvo pasirengęs investuoti į darbščius žmones.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo sunkaus darbo galia. Jis tikėjo, kad sunkus darbas yra raktas į technologijų potencialo išlaisvinimą, ir buvo pasirengęs investuoti į darbščius žmones. Jis tvirtai tikėjo mintimi, kad jei įdėsite pastangų, galite pasiekti didelių dalykų. Jis garsėjo tuo, kad verčia savo darbuotojus sunkiai dirbti ir siekti tobulumo. Jis taip pat garsėjo nenumaldomu tobulumo siekiu ir to paties tikėjosi iš savo darbuotojų. Jis tvirtai tikėjo mintimi, kad sunkus darbas atsiperka, ir buvo pasirengęs investuoti į tuos, kurie nori įdėti pastangų.

  Jobsas taip pat buvo žinomas dėl savo įsipareigojimo naujovėms. Jis visada ieškojo būdų, kaip peržengti technologijų ribas ir sukurti ką nors naujo. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir investuoti į idėjas, kurios galėjo pakeisti pramonę. Jis taip pat buvo pasirengęs investuoti į žmones, turinčius tokią pat aistrą ir veržlumą, kaip ir jis. Jis tvirtai tikėjo mintimi, kad sunkus darbas ir atsidavimas gali lemti didelių dalykų, ir buvo pasirengęs investuoti į tuos, kurie dalijasi jo vizija.

  Jobsas aistringai tikėjo sunkaus darbo galia ir buvo pasirengęs investuoti į tuos, kurie dalijasi jo vizija. Jis tvirtai tikėjo mintimi, kad sunkus darbas ir atsidavimas gali lemti didelių dalykų, ir buvo pasirengęs investuoti į tuos, kurie nori dėti pastangas. Jis tvirtai tikėjo mintimi, kad jei įdėsi pastangų, gali pasiekti didelių dalykų, ir buvo pasirengęs investuoti į tuos, kurie dalijasi jo vizija.

 • #20.     Jobsas aistringai tikėjo svajonių galia: jis tikėjo, kad svajonės yra raktas į technologijų potencialą ir buvo pasirengęs investuoti į svajotojus.

  Steve'as Jobsas aistringai tikėjo svajonių galia. Jis tikėjo, kad svajonės yra raktas į technologijų potencialą ir buvo pasirengęs investuoti į svajotojus. Jis tvirtai tikėjo, kad technologijos gali būti panaudotos, kad pasaulis taptų geresnis, ir buvo pasirengęs rizikuoti, kad tai įvyktų. Jis taip pat tvirtai tikėjo bendradarbiavimo galia ir norėjo suburti žmones iš skirtingų sluoksnių ir disciplinų, kad dirbtų kartu, kad sukurtų ką nors puikaus. Jis buvo vizionierius, kuris matė technologijų potencialą ir norėjo į jas investuoti, kad tai taptų realybe.

  Jobsas aistringai tikėjo kūrybiškumo ir naujovių galia. Jis buvo pasirengęs rizikuoti ir peržengti ribas, kad sukurtų kažką naujo ir kitokio. Jis taip pat tvirtai tikėjo bendradarbiavimo galia ir norėjo suburti žmones iš skirtingų sluoksnių ir disciplinų, kad kartu sukurtų ką nors puikaus. Jis buvo lyderis, norintis rizikuoti ir peržengti ribas, kad padarytų ką nors puikaus.

  Jobsas aistringai tikėjo technologijų galia padaryti pasaulį geresne vieta. Jis buvo pasirengęs investuoti į svajotojus ir rizikuoti, kad tai įvyktų. Jis taip pat tvirtai tikėjo bendradarbiavimo galia ir norėjo suburti žmones iš skirtingų sluoksnių ir disciplinų, kad kartu sukurtų ką nors puikaus. Jis buvo vizionierius, kuris matė technologijų potencialą ir norėjo į jas investuoti, kad tai taptų realybe.