Vasara, kai pasidariau graži 2009

Autorius Jenny Han

Reitingas   

Santrauka:

 • „The Summer I Turned Pretty“ yra Jenny Han romanas jauniems žmonėms. Jame pasakojama apie Belly, paauglę mergaitę, vasarą praleidusią paplūdimio name su mama, broliu ir geriausia mamos drauge Susanna. Kiekvieną vasarą Belly nekantrauja praleisti laiką su savo dviem visą gyvenimą trunkančiais draugais Konradu ir Jeremiju. Tačiau šią vasarą viskas kitaip. Pilvas auga ir ji pradeda kitaip pastebėti berniukus. Ji taip pat susiduria su tuo, kad jos mama išteka iš naujo ir nežino, kaip su tuo susitvarkyti.

  Vasara prasideda tuo, kad pilvas jaučiasi ne vietoje ir nejaukiai. Ji nežino, kaip elgtis su Konradu ir Jeremiju, ir pavydi naujajam Susannah vaikinui Cam. Vasarai įsibėgėjus, Belly pradeda suprasti, kad jaučia jausmus ir Konradui, ir Jeremijui, ir nežino, kaip su tuo susitvarkyti. Ji taip pat pradeda suprasti, kad Susannah nėra tobula mama, kokia ji manė esanti.

  Belly jausmai Konradui ir Jeremijui tampa sudėtingesni, kai jie pradeda ja domėtis. Ji blaškosi tarp noro būti su jais ir noro apsaugoti savo draugystę su jais. Galiausiai Belly nusprendžia rizikuoti ir pasakyti jiems, kaip jaučiasi. Ji nustemba, kai abu pasako, kad jaučiasi taip pat.

  „The Summer I Turned Pretty“ yra istorija apie pirmąją meilę, draugystę ir augimą. Pilvas išmoksta priimti besikeičiančius jausmus ir rizikuoti. Ji taip pat išmoksta priimti naujus mamos santykius ir būti atviresnė su draugais. Galiausiai Belly įgyja drąsos rizikuoti meile ir priimti vasarą, pakeitusią jos gyvenimą.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Belly vasaros atostogos Cousins Beach yra laikas jai apmąstyti savo gyvenimą ir santykius. Ji auga ir pradeda suprasti, kad jos santykiai su šeima ir draugais keičiasi.

  Bellys vasaros atostogos Cousins Beach yra laikas jai apmąstyti savo gyvenimą ir santykius. Ji auga ir pradeda suprasti, kad jos santykiai su šeima ir draugais keičiasi. Ji nebėra ta maža mergaitė, kokia buvo anksčiau, ir ji pradeda suprasti suaugusiųjų santykių sudėtingumą. Ji mokosi naršyti šeimos dinamikos vandenyse ir mokosi įvertinti savo santykių su draugais svarbą. Ji taip pat mokosi priimti pokyčius, atsirandančius augant, ir mokosi įvertinti gyvenimo akimirkų grožį.

  Cousins paplūdimyje Bellys patirtis yra įdomi ir sudėtinga. Ji gali tyrinėti paplūdimį ir apylinkes, leisti laiką su pusbroliais, kurių jau kurį laiką nematė. Ji taip pat gali leisti laiką su savo draugais ir tyrinėti naujų santykių galimybes. Ji mokosi vertinti paplūdimio grožį ir aplinkinius žmones, taip pat vertina savo santykių su šeima ir draugais svarbą.

  Bellys vasaros atostogos Cousins Beach yra laikas jai apmąstyti savo gyvenimą ir santykius. Ji mokosi priimti pokyčius, atsirandančius augant, ir mokosi įvertinti gyvenimo akimirkų grožį. Ji mokosi naršyti šeimos dinamikos vandenyse ir mokosi įvertinti savo santykių su draugais svarbą. Bellys vasaros atostogos Cousins paplūdimyje yra laikas jai augti ir mokytis, taip pat laikas įvertinti gyvenimo grožį.

 • #2.     Belly yra įsimylėjusi savo geriausią draugą Konradą ir sunkiai susitaiko su savo jausmais. Ji bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus nesugriaunant jų draugystės.

  Belly buvo geriausios draugės su Conradu nuo pat mažens, tačiau pastaruoju metu ji jam jaučia kažką daugiau. Ji nežino, kaip išreikšti savo jausmus nesužlugdydama jų draugystės, ir tai ją labai slegia. Ji bandė išsiaiškinti, kaip jam pasakyti, bet bijo, kokia gali būti jo reakcija. Ji taip pat bijo, kaip tai gali pakeisti jų santykius, ir nėra tikra, ar yra pasirengusi rizikuoti. Ji bandė rasti drąsos jam pasakyti, bet tai buvo sunku. Ji bandė rasti būdą, kaip jam pasakyti, nepadarydamas visko nepatogiai, bet nėra tikra, ar tai įmanoma. Jai sunku susitaikyti su savo jausmais ir ji bandė rasti būdą, kaip tai jam pasakyti, nesugadindama jų draugystės.

 • #3.     Belly mama neseniai mirė ir jai sunku susidoroti su savo sielvartu. Ji bando rasti būdų, kaip prisiminti savo mamą ir išsaugoti jos atminimą.

  Pilvo motinos mirtis privertė ją pasijusti pasimetusia ir priblokšta. Jai sunku susitaikyti su savo sielvartu ir rasti būdų, kaip prisiminti savo mamą. Ji dažnai lanko mamų kapus, neša gėlių ir kalbasi su ja taip, lyg ji vis dar būtų ten. Ji taip pat peržiūri senas nuotraukas ir prisimena laimingus laikus, kuriais jie dalijosi. Ji netgi imasi mamos mėgstamo pomėgio – kepimo – kaip būdo jaustis artimam. Pilvo motinos mirtis jai buvo sunki kelionė, tačiau ji pasiryžusi išsaugoti savo atminimą.

  Pilvo draugai ir šeima jai buvo puikus paramos šaltinis. Jie klausosi jos istorijų ir dalijasi prisiminimais apie mamą. Jie taip pat skatina ją dalyvauti veikloje, kuri padės susidoroti su sielvartu. Pilvo draugai net pradėjo tradiciją kartą per mėnesį susiburti kartu iškepti ką nors ypatingo mamos garbei. Tai jiems tapo ypatingu būdu ją prisiminti ir išsaugoti jos atminimą.

  Pilvo motinos mirtis jai buvo sunkus metas, tačiau ji pasiryžusi išsaugoti savo atminimą. Lankydamasi prie kapo, prisimindama prisiminimus ir kepdama, ji gali rasti paguodą prisiminimuose apie motiną. Pilvo draugai ir šeima taip pat buvo puikus paramos šaltinis, padėjęs jai susidoroti su sielvartu ir išsaugoti motinos atminimą.

 • #4.     Belly santykiai su pamote Susannah yra įtempti. Ji bando rasti būdą užmegzti ryšį su ja ir užmegzti santykius.

  Pilvo santykiai su pamote Susannah yra įtempti. Pastaruosius kelerius metus ji gyveno su savo tėvu ir Susannah, tačiau jiems niekada nepavyko užmegzti ryšio. Pilvo tėvas visada užsiėmęs darbu, o Susannah dažnai būna tolima ir nepasiekiama. Pilvo bandymai su ja susisiekti buvo sutikti šaltai ir abejingai.

  Pilvas vis labiau nusivylė pamote, tačiau ji yra pasiryžusi rasti būdą, kaip įveikti atotrūkį tarp jų. Ji pradeda domėtis Susannah pomėgiais ir pomėgiais ir bando rasti bendrą kalbą tarp jų. Ji taip pat stengiasi būti paslaugesnė namuose ir geriau suprasti Susannah jausmus.

  Pilvo pastangos užmegzti santykius su Susannah yra lėtos ir sunkios, tačiau ji pasiryžusi, kad tai pavyktų. Ji tikisi, kad jei pavyks parodyti Susanai, kad yra pasirengusi dėti pastangas, Suzana galiausiai jai atsivers. Galutinis Belly tikslas yra užmegzti santykius su pamote, pagrįstus abipuse pagarba ir supratimu.

 • #5.     Belly santykiai su broliu Jeremiju yra sudėtingi. Jis bando apsaugoti ją nuo įskaudinimų, tačiau ji pradeda piktintis jo valdingu elgesiu.

  Pilvo santykiai su broliu Jeremiahu yra sudėtingi. Jis visada jos rūpinosi, tačiau jai senstant ji ima piktintis jo valdingu elgesiu. Jeremiah bando apsaugoti ją nuo sužeidimų, tačiau dėl augančio pilvo nepriklausomybės jam sunku tai padaryti. Jis nuolat stengiasi, kad ji nedarytų klaidų, tačiau ji pasiryžusi pati priimti sprendimus. Nepaisant skirtumų, Belly meilė broliui yra stipri ir ji žino, kad jis nori tik to, kas jai būtų geriausia.

  Pilvo santykiai su Jeremiah yra įtempti, tačiau jie vis tiek labai rūpinasi vienas kitu. Jeremijas stengiasi būti geras brolis, bet stengiasi rasti pusiausvyrą tarp jos apsaugos ir leidimo pačiai pasirinkti. Pilvo nusivylimas dėl savo valdingo elgesio yra suprantamas, tačiau ji vis tiek jį myli ir žino, kad jis tik stengiasi jos pasižiūrėti. Nepaisant jų nesutarimų, Belly santykiai su broliu tebėra stiprūs ir ji žino, kad jis visada bus šalia.

 • #6.     Belly santykiai su draugu Cam keičiasi. Jis pradeda suprasti, kad jaučia jai jausmus, bet ji nežino, kaip reaguoti.

  Pilvo santykiai su jos draugu Cam pasikeitė nuo tada, kai jie susitiko paplūdimyje. Ją visada traukė jis, bet ji niekada nesitikėjo, kad jis jaustųsi taip pat. Dabar ji jaučia, kad jis pradeda suprasti, kad jaučia jai jausmus, bet ji nežino, kaip reaguoti. Ji bijo sužlugdyti jų draugystę, tačiau tuo pat metu negali paneigti jų tarpusavio chemijos. Ji blaškosi tarp noro ištirti santykių galimybę ir noro, kad viskas būtų taip, kaip yra.

  Pilvo jausmai Cam vis stiprėja kiekvieną dieną, ir ji gali pasakyti, kad jis jaučiasi taip pat. Ji bijo žengti kitą žingsnį, bet negali paneigti jų tarpusavio ryšio. Ji pradeda suprasti, kad nori būti su juo, bet vis dar nežino, kaip išreikšti savo jausmus. Ji bijo susižeisti, bet žino, kad turi rizikuoti, jei nori išsiaiškinti, kas gali būti tarp jų.

  Pilvo santykiai su Cam keičiasi, ir jai sunku su tuo susitaikyti. Ji bijo nežinomybės, bet žino, kad turi rizikuoti, jei nori išsiaiškinti, kas gali būti tarp jų. Ji pradeda suprasti, kad jaučia jam jausmus, ir pamažu susitaiko su santykių idėja. Ji vis dar nežino, kaip išreikšti savo jausmus, tačiau ji žino, kad turi rizikuoti, jei nori išsiaiškinti, kas gali būti tarp jų.

 • #7.     Belly santykiai su drauge Taylor yra įtempti. Teiloras pavydi Belly santykių su Konradu ir bando juos sabotuoti.

  Pilvo santykiai su jos draugu Taylor buvo įtempti nuo tada, kai Conradas pasirodė paveikslėlyje. Taylor pavydėjo Belly santykių su Conradu ir visais įmanomais būdais bandė juos sabotuoti. Ji bandė apsunkinti Belly gyvenimą skleisdama gandus ir apkalbinėdama apie ją. Ji taip pat bandė priversti Conradą pavydėti flirtuodama su kitais vaikinais ir pasirūpindama, kad Belly draugai apie tai žinotų. Tayloras stengėsi padaryti Belly gyvenimą apgailėtiną ir tai pablogino jų draugystę.

  Bellys bandymai pasikalbėti su Taylor apie situaciją buvo nesėkmingi. Taylor vengė jos ir atsisakė kalbėti apie šią problemą. Bellys bandymai viską sutvarkyti buvo sutikti priešiškai, o Teiloras ją atstūmė. Belly bandymai pasitaisyti buvo bergždi ir atrodo, kad Taylor yra pasiryžęs apsunkinti Belly gyvenimą.

  Pilvo santykiai su Taylor buvo įtempti ir atrodo, kad norint juos sutvarkyti, reikės įdėti daug pastangų. Belly bandymai viską sutvarkyti buvo nesėkmingi ir atrodo, kad Taylor yra pasiryžęs apsunkinti Belly gyvenimą. Bellys turi žengti pirmąjį žingsnį ir pabandyti pataisyti santykius, tačiau prireiks daug pastangų ir kantrybės, kad tai pavyktų.

 • #8.     Belly santykiai su draugu Stevenu yra sudėtingi. Jis bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus jai nesugriaunant jų draugystės.

  Pilvo santykiai su jos draugu Stevenu yra sudėtingi. Jie draugauja nuo vaikystės, tačiau augant, Belly jausmai Stevenui pasikeitė. Ji pradeda suprasti, kad turi jam romantiškų jausmų, tačiau nežino, kaip juos išreikšti nesugriaunant jų draugystės. Stevenas taip pat kovoja su savo jausmais Bellys ir bando sugalvoti, kaip jai pasakyti, nesukeldamas jiems nepatogumų. Jis bijo, kad jei pasakys jai, kaip jaučiasi, tai gali sugriauti jų draugystę, bet taip pat žino, kad negali amžinai slėpti savo jausmų.

  Bellys ir Stevens santykiai yra subtili pusiausvyra. Jie abu labai rūpinasi vienas kitu, tačiau abu bijo žengti kitą žingsnį ir rizikuoti draugyste. Jie abu bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus nesugriaunant draugystės, o situacija abiem yra sunki. Akivaizdu, kad jiedu vienas kitu labai rūpinasi, ir bus įdomu pamatyti, kaip klostysis jų santykiai ateityje.

 • #9.     Belly santykiai su savo draugu Konrado broliu Jeremiju yra įtempti. Jis bando apsaugoti savo brolį, kad nesusižalotų, tačiau Belly pradeda piktintis jo valdingu elgesiu.

  Pilvo santykiai su Jeremiju, Konrado broliu, yra įtempti. Jeremijas bando apsaugoti savo brolį nuo sužeidimo, tačiau jo valdingas elgesys pradeda dėti ant pilvo. Ji gali suprasti, kad Jeremijas bando žiūrėti į savo brolį, bet ji negali padėti, bet jaučia, kad jis taip pat bando kontroliuoti jos gyvenimą. Ji pradeda juo piktintis dėl to ir dėl to tarp jų kyla įtampa.

  Jeremiah visada stengiasi išlaikyti Belly ir Konradą atskirai, ir tai pradeda erzinti jai nervus. Ji žino, kad jis tik bando žiūrėti į savo brolį, bet jaučiasi taip, lyg jis bandytų kontroliuoti jos gyvenimą. Ji pradeda juo piktintis ir dėl to tarp jų atsiranda nesantaika.

  Pilvo ir Jeremijo santykiai įtempti. Jis bando apsaugoti savo brolį nuo sužeidimo, bet jo valdingas elgesys pradeda daryti įtaką Pilvui. Ji gali pasakyti, kad jis bando ieškoti Konrado, tačiau jaučiasi taip, lyg jis taip pat bandytų kontroliuoti jos gyvenimą. Ji pradeda juo piktintis dėl to ir dėl to tarp jų kyla įtampa.

 • #10.     Belly santykiai su savo draugu Susannah sūnumi Stevenu yra sudėtingi. Jis bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus jai nesugriaunant jų draugystės.

  Pilvo santykiai su draugės Susannahs sūnumi Stevenu yra sudėtingi. Jį pažįsta nuo vaikystės, jie kartu užaugo. Tačiau dabar, kai jie abu sensta, Belly jausmai Stevenui pasikeitė. Ji pradeda suprasti, kad turi jam romantiškų jausmų, tačiau nežino, kaip juos išreikšti nesugriaunant jų draugystės. Stevenas taip pat kovoja su savo jausmais Bellys ir bando sugalvoti, kaip jai pasakyti, nesukeldamas jiems nepatogumų. Jie abu žino, kad jei jie perkels savo santykius į kitą lygį, tai gali sugriauti jų draugystę, ir jie abu nesiryžta rizikuoti.

  Bellys ir Stevens santykiai yra subtilus draugystės ir romantikos balansas. Jie abu labai rūpinasi vienas kitu, tačiau abu bijo žengti kitą žingsnį. Jie abu bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus nesugriaunant draugystės, o situacija jiems abiem yra sunki. Jie abu bando suprasti savo jausmus ir rasti būdą, kaip tai padaryti neįskaudindami vienas kito.

 • #11.     Belly santykiai su drauge Susannos dukra Teilor yra įtempti. Teiloras pavydi Belly santykių su Konradu ir bando juos sabotuoti.

  Pilvo santykiai su Susannah dukra Taylor yra įtempti. Taylor pavydi Belly santykių su Konradu ir daro viską, kad juos sabotuotų. Ji dažnai šmaikštauja apie Belly santykius su Konradu ir visada stengiasi trukdyti jiems praleisti laiką kartu. Taylor taip pat bando apsunkinti Belly gyvenimą skleisdamas gandus ir paskalas apie ją. Ji netgi siekia, kad Konradas išsiskirtų su Bellysu, sakydama jam apie ją melą. Nepaisant viso to, Bellys vis dar stengiasi būti malonus Teilor ir būti geras jos draugas. Ji žino, kad Teiloras tik bando apsaugoti savo mamą ir kad ji iš tikrųjų yra tik išsigandusi ir įskaudinta mergaitė.

  Pilvo bandymai būti malonūs Teilorui dažnai sutinkami priešiškai ir pasipiktindami. Taylor taip pavydi Belly santykių su Konradu, kad, atrodo, negali susitaikyti su tuo, kad Bellys stengiasi būti geras draugas. Nepaisant to, Bellys vis dar stengiasi būti supratingas ir kantrus Taylor. Ji žino, kad Teiloras tik bando apsaugoti savo mamą ir kad ji iš tikrųjų yra tik išsigandusi ir įskaudinta mergaitė. Bellys tikisi, kad vieną dieną Taylor galės priimti ją ir jos santykius su Konradu, tačiau iki tol ji ir toliau stengsis būti gera Taylor drauge.

 • #12.     Belly santykiai su savo draugu Susannah vyru ponu Fisheriu yra įtempti. Jis bando apsaugoti savo šeimą nuo įskaudinimų, tačiau Belly pradeda piktintis jo valdingu elgesiu.

  Pilvo santykiai su Susannah vyru ponu Fisheriu visada buvo šiek tiek įtempti. Jis yra saugantis tėvas ir vyras ir visada rūpinasi savo šeimos interesais. Jis yra atsargus dėl Bellys buvimo jų gyvenime ir dažnai stengiasi atitraukti ją nuo savo šeimos. Belly supranta jo ketinimus, bet ji negali nesigailėti dėl jo valdingo elgesio.

  Ponas Fisheris visada stengiasi išlaikyti pilvą ištiestą iš rankų ir dažnai leidžia suprasti, kad nepritaria jos buvimui jo šeimos gyvenime. Jis nuolat primena jai, kad ji nėra šeimos dalis ir kad ji neturėtų su jais pernelyg artintis. Belly žino, kad jis tik stengiasi apsaugoti savo šeimą, tačiau jai vis tiek skaudu, kad su ja elgiamasi kaip su pašaliniu asmeniu.

  Belly ir pono Fisherio santykiai yra sudėtingi. Jis bando apsaugoti savo šeimą, bet Belly nesigaili dėl savo valdingo elgesio. Ji žino, kad jis nori gerai, bet jai vis tiek skaudu, kad su ja elgiamasi kaip su pašaliniu asmeniu. Belly pasiryžusi įrodyti ponui Fisheriui, kad ja galima pasitikėti ir kad ji verta būti šeimos dalimi.

 • #13.     Belly santykiai su savo draugu, Susannah posūniu Cam, keičiasi. Jis pradeda suprasti, kad jaučia jai jausmus, bet ji nežino, kaip reaguoti.

  Pilvo santykiai su jos draugu Susannah posūniu Cam keičiasi. Jis buvo jos gyvenimo dalis nuo pat vaikystės, tačiau dabar, kai jiedu jau vyresni, jis pradeda suprasti, kad jaučia jai jausmus. Pilvo jausmai Cam yra sudėtingi. Ji myli jį kaip brolį, bet negali paneigti, kad ten yra kažkas daugiau. Ji nežino, kaip reaguoti į jo jausmus, ir bijo, ką tai gali reikšti jų draugystei.

  Cam bando būti kantrus ir supratingas, tačiau jam sunku suvaldyti jausmus. Jis nori papasakoti Bellys, kaip jaučiasi, bet bijo sugriauti jų draugystę. Jis taip pat nerimauja, kad ji gali nesijausti taip pat, ir jis nenori, kad tarp jų būtų nepatogu.

  Bellys bando išsiaiškinti, kaip susidoroti su situacija. Ji nėra tikra, ar turėtų pasakyti Cam, kaip jaučiasi, ar tiesiog nekreipti į tai dėmesio ir tikėtis, kad tai praeis. Ji bijo to, kas gali nutikti, jei ji pripažins savo jausmus, bet taip pat bijo to, kas gali nutikti, jei to nepripažins.

 • #14.     Belly santykiai su savo drauge Susannos podukra Izabele yra įtempti. Izabelė pavydi Belly santykių su Konradu ir bando juos sabotuoti.

  Pilvo santykiai su Izabele, Susannah podukra, yra įtempti. Izabelė pavydi Belly santykių su Konradu ir daro viską, kad juos sabotuotų. Ji dažnai šmaikštauja apie Belly išvaizdą ir santykius su Konradu ir visada stengiasi atkreipti Conrado dėmesį. Ji netgi siekia, kad jis, o ne Bellys, nuvestų ją į kiną. Pilvo bandymai draugauti su Izabele sutinkami šaltai ir panieka. Izabelė pasiryžusi kiek įmanoma apsunkinti Belly gyvenimą ir aišku, kad ji padarys viską, ko reikia, kad gautų tai, ko nori.

  Pilvo bandymai sudaryti taiką su Izabele susiduria su pasipriešinimu. Izabelė pasiryžusi kiek įmanoma apsunkinti Belly gyvenimą ir padarys viską, kad gautų tai, ko nori. Ji dažnai bando priversti Bellys pasijusti menkaverte ir sumenkinta ir visada stengiasi atkreipti Conrado dėmesį. Pilvo bandymai draugauti su Izabele sutinkami šaltai ir panieka. Akivaizdu, kad Isabel pavydi Belly santykių su Konradu, ir ji daro viską, kad tai sabotuotų.

 • #15.     Belly santykiai su savo drauge, Susannah podukra Laura yra sudėtingi. Ji bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus Belly nesugriaunant jų draugystės.

  Pilvo santykiai su jos drauge Susannah podukra Laura yra sudėtingi. Viena vertus, Belly pažįsta Laurą nuo pat vaikystės ir juos sieja stiprus ryšys. Kita vertus, Belly užmezgė romantiškus jausmus Laurai, su kuriais ji sunkiai susitaiko. Ji bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus Belly nesugriaunant jų draugystės.

  Pilvas blaškosi tarp noro papasakoti Laurai, kaip ji jaučiasi, ir noro apsaugoti jų draugystę. Ji bijo, kad jei atskleis savo tikruosius jausmus, tai amžiams pakeis jų santykius. Ji taip pat nerimauja, kad Laura gali nesijausti taip pat ir kad tai gali sukelti nepatogią ir nepatogią situaciją.

  Belly bando rasti būdą, kaip išreikšti savo jausmus, nedarydamas Laurai per daug spaudimo. Ji bando rasti būdą jai pasakyti, kad neatrodytų, jog ji kažko tikisi mainais. Ji taip pat bando išsiaiškinti, kaip būti sąžininga su Laura, nepriversdama jos jaustis nepatogiai ar nesmagiai.

  Belly sunkiai randa būdą išreikšti savo jausmus Laurai nesugriaunant jų draugystės. Ji bando rasti būdą, kaip jai pasakyti, nedarydamas jos per daug spaudimo ir neleisdamas jaustis nepatogiai. Tai sudėtinga situacija, tačiau Belly yra pasiryžusi rasti būdą, kaip tai padaryti.

 • #16.     Belly santykiai su savo draugu, Susannah posūniu Jeremiah yra įtempti. Jis bando apsaugoti savo šeimą nuo įskaudinimų, tačiau Belly pradeda piktintis jo valdingu elgesiu.

  Pilvo santykiai su Susannah posūniu Jeremiah yra įtempti. Jis bando apsaugoti savo šeimą nuo sužeidimų, tačiau Belly pradeda piktintis dėl savo valdingo elgesio. Jeremiah visada stengiasi išlaikyti Belly atokiau nuo savo šeimos ir nuolat primena jai, kad ji nėra šeimos dalis. Jis visada stengiasi, kad ji per daug nepriartėtų prie Susannah ir jos vaikų, ir visada stengiasi, kad ji per daug neįsitrauktų į jų gyvenimą. Pilvui pradeda atrodyti, kad ji nėra laukiama šeimoje, ir dėl to ima piktintis Jeremiju. Jai pradeda atrodyti, kad jis bando ją kontroliuoti, o jai pradeda atrodyti, kad jis bando neleisti jai būti šeimos dalimi.

  Belly pradeda atrodyti, kad Jeremijas bando neleisti jai būti šeimos dalimi, o jai ima atrodyti, kad jis bando ją kontroliuoti. Jai ima atrodyti, kad jis bando sulaikyti ją nuo pernelyg artintis Susannah ir jos vaikais, ir ji pradeda juo piktintis. Pilvui pradeda atrodyti, kad ji nėra laukiama šeimoje, o ji ima piktintis Jeremiju dėl jo valdingo elgesio. Jai pradeda atrodyti, kad jis bando neleisti jai pernelyg įsitraukti į jų gyvenimą, ir ji pradeda juo piktintis.

  Pilvui pradeda atrodyti, kad Jeremijas bando neleisti jai būti šeimos dalimi, ir ji pradeda juo piktintis. Jai pradeda atrodyti, kad jis bando ją suvaldyti, o jai pradeda atrodyti, kad jis bando sulaikyti ją nuo per daug prisiartinti prie Susannah ir jos vaikų. Pilvui pradeda atrodyti, kad ji nėra laukiama šeimoje, o ji ima piktintis Jeremiju dėl jo valdingo elgesio. Jai pradeda atrodyti, kad jis bando neleisti jai pernelyg įsitraukti į jų gyvenimą, ir ji pradeda juo piktintis.

 • #17.     Belly santykiai su savo draugu Siuzanos posūniu Konradu yra sudėtingi. Jis bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus jai nesugriaunant jų draugystės.

  Pilvo santykiai su jos draugu Susannah posūniu Konradu yra sudėtingi. Jis buvo jos draugas daugelį metų, tačiau pastaruoju metu jai jaučia kai ką daugiau. Jis bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus jai nesugriaunant jų draugystės. Jis bijo, kad jei pasakys, kaip jaučiasi, tai pakeis jų santykius ir jis neteks jos kaip draugės. Jis taip pat bijo, kad ji nesijaus taip pat ir jis bus atstumtas. Jam sunku rasti drąsos pasakyti jai, kaip jaučiasi, tačiau jis taip pat bijo pasekmių.

  Konradas bando papasakoti Bellysui, kaip jis jaučiasi, nesukeldamas jiems nepatogumų. Jis bando rasti būdą išreikšti savo jausmus, nesukeldamas, kad atrodytų, kad jis bando priversti ją užmegzti santykius. Jis bando rasti būdą, kaip pasakyti jai, kad jai rūpi, neverčiant jai jaustis nepatogiai. Jis bando rasti būdą pasakyti jai, kad myli ją, nesukeldamas jai jausmo, kad jis bando ją kontroliuoti.

  Konradas bando išsiaiškinti, kaip išspręsti šią sudėtingą situaciją. Jis bando rasti būdą, kaip pasakyti Bellys, kaip jaučiasi, nesugadindamas jų draugystės. Jis bando rasti būdą, kaip išreikšti savo jausmus, nesukeldamas jiems nepatogumų. Jis bando rasti būdą pasakyti jai, kad myli ją, nesukeldamas jai jausmo, kad jis bando ją kontroliuoti. Jis bando rasti būdą, kaip pasakyti jai, kad jai rūpi, neverčiant jai jaustis nepatogiai. Jis bando rasti būdą pasakyti jai, kad myli ją, neverčiant jai jaustis taip, lyg jis bandytų priversti ją užmegzti santykius.

 • #18.     Belly santykiai su savo drauge Susannah podukra Teilor yra įtempti. Teiloras pavydi Belly santykių su Konradu ir bando juos sabotuoti.

  Pilvo santykiai su Susannah podukra Teilor yra įtempti. Taylor pavydi Belly santykių su Konradu ir daro viską, kad juos sabotuotų. Ji nuolat bando pakenkti jų santykiams, skleisdama gandus ar bandydama apsunkinti Belly gyvenimą. Tayloras taip pat labai valdo Konradą ir nenori, kad kas nors kitas jį turėtų. Ji nuolat stengiasi, kad jis atkreiptų į ją dėmesį, ir visada stengiasi apsunkinti Belly gyvenimą. Ji netgi siekia, kad Konradas išsiskirtų su Bellysu, o šis atsisako tai padaryti. Nepaisant Taylorų bandymų sužlugdyti jų santykius, Bellysas ir Conradas išlieka stiprūs ir toliau artimėja.

  Bellys ir Taylor santykiai dar labiau įtempti, kai Taylor sužino, kad Bellys ir Conrad palaiko santykius. Taylor yra įsiutę ir daro viską, kad Belly gyvenimas būtų apgailėtinas. Ji skleidžia gandus apie Bellysą ir bando priversti Konradą su ja išsiskirti. Ji netgi siekia, kad Konradas susitiktų su ja. Nepaisant Tayloro bandymų, Bellys ir Conrad išlieka stiprūs ir toliau suartėja.

  Bellys ir Taylor santykiai dar labiau įtempti, kai Taylor sužino, kad Bellys ir Conrad palaiko santykius. Taylor yra įsiutę ir daro viską, kad Belly gyvenimas būtų apgailėtinas. Ji skleidžia gandus apie Bellysą ir bando priversti Konradą su ja išsiskirti. Ji netgi siekia, kad Konradas susitiktų su ja. Nepaisant Tayloro bandymų, Bellys ir Conrad išlieka stiprūs ir toliau suartėja. Bellys ir Taylor santykiai dar labiau įtempti, kai Taylor sužino, kad Bellys ir Conrad palaiko santykius. Taylor yra įsiutę ir daro viską, kad Belly gyvenimas būtų apgailėtinas. Ji skleidžia gandus apie Bellysą ir bando priversti Konradą su ja išsiskirti. Ji netgi siekia, kad Konradas susitiktų su ja. Nepaisant Tayloro bandymų, Bellysas ir Conradas išlieka stiprūs ir toliau suartėja.

 • #19.     Belly santykiai su savo draugu Susannos posūniu Stevenu yra sudėtingi. Jis bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus jai nesugriaunant jų draugystės.

  Pilvo santykiai su jos draugu Susannah posūniu Stevenu yra sudėtingi. Jį pažįsta nuo vaikystės, jie visada buvo artimi. Tačiau jiems senstant, Belly jausmai Stevenui pasikeitė. Ji pradeda suprasti, kad turi jam romantiškų jausmų, tačiau nežino, kaip juos išreikšti nesugriaunant jų draugystės.

  Stevenas taip pat kovoja su savo jausmais Bellys. Jis žino, kad ji pradeda jausti jam kažką daugiau, bet nežino, kaip reaguoti. Jis nenori įskaudinti jos ar jų draugystės, bet taip pat nenori ignoruoti savo jausmų. Jis bando sugalvoti, kaip išreikšti savo jausmus jai nesugriaunant jų draugystės.

 • #20.     Belly santykiai su savo drauge Susannos podukra Izabele yra įtempti. Izabelė pavydi Belly santykių su Konradu ir bando juos sabotuoti.

  Pilvo santykiai su Izabele, Susannah podukra, yra įtempti. Izabelė pavydi Belly santykių su Konradu ir daro viską, kad juos sabotuotų. Ji dažnai šmaikštauja apie Belly išvaizdą ir santykius su Konradu ir visada stengiasi atkreipti Conrado dėmesį. Ji netgi siekia, kad jis išsiskirtų su Belly. Izabelė pasiryžusi priversti Belly pasijusti nepageidaujama ir nepageidaujama, ir ji daro viską, kad Belly ir Konradas per daug nesusiartintų.

  Pilvą skaudina Isabels elgesys, bet ji to neleidžia. Ji žino, kad Izabelė tiesiog pavydi ir negali nieko padaryti, kad ją sustabdytų. Belly stengiasi kiek įmanoma laikytis atokiau nuo Izabelės, bet sunku, kai jie abu gyvena tame pačiame name. Belly daro viską, kad nekreiptų dėmesio į Isabels komentarus ir sutelktų dėmesį į savo santykius su Konradu. Ji žino, kad jei tik gali išlikti stipri, Izabelė negalės jų sulaužyti.