Valgyk, melskis, mylėk: vienos moters ieškojimas Italijoje, Indijoje ir Indonezijoje 2006

Autorius Elžbieta Gilbert

Reitingas   

Santrauka:

 • Elizabeth Gilbert „Valgyk, melskis, mylėk“ – tai atsiminimai apie jos savęs atradimo kelionę. Po sunkių skyrybų ir nesėkmingų santykių Gilbertas nusprendžia leistis į metus trunkančią kelionę aplink pasaulį, kad surastų save. Ji pradeda savo kelionę Italijoje, kur daugiausia dėmesio skiria mokymuisi vertinti ir džiaugtis gyvenimu. Ji pasineria į italų kultūrą, mokosi kalbos ir skanauja maistą. Ji taip pat lanko vienuolynus ir bažnyčias, kad sužinotų daugiau apie dvasinę gyvenimo pusę. Po Italijos ji keliauja į Indiją, kur daugiausia dėmesio skiria meditacijai ir maldai. Ji lanko ašramus ir mokosi praktikuoti jogą bei medituoti. Ji taip pat susitinka su dvasiniais mokytojais ir guru, kad sužinotų daugiau apie dvasinį kelią. Galiausiai ji keliauja į Indoneziją, kur daugiausia dėmesio skiria savo gyvenimo pusiausvyros paieškai. Ji mokosi vertinti kultūros ir žmonių grožį ir rasti džiaugsmą paprastuose dalykuose. Per visą savo kelionę ji mokosi vertinti gyvenimą ir rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje. Kelionės pabaigoje ji rado ramybės ir pasitenkinimo jausmą, kurio ieškojo.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Mokymasis mylėti: Elžbieta pradeda kelionę, kad rastų pusiausvyrą ir ramybę savo gyvenime, pradedant kelione į Italiją, kad išmoktų vėl mylėti. Ji atranda itališkos kultūros ir maisto džiaugsmus, o paguodą randa šalies grožiu.

  Elžbieta pradėjo kelionę, kad rastų pusiausvyrą ir ramybę savo gyvenime, pradedant kelione į Italiją. Ji buvo pasiryžusi vėl išmokti mylėti, o Italija atrodė puiki vieta pradėti. Ją sužavėjo šalies grožis ir žmonių šiluma. Ji tyrinėjo kultūrą ir virtuvę ir rado paguodą paprastuose gyvenimo malonumuose. Ją įkvėpė menas, muzika ir architektūra, ji džiaugėsi mažomis kasdienio gyvenimo akimirkomis. Ji priėmė itališką gyvenimo būdą ir atrado naują supratimą apie ją supančio pasaulio grožį.

  Tyrinėjant Italiją, Elžbieta vėl atvėrė savo širdį galimybei mylėti. Ji rado džiaugsmą paprastuose dalykuose ir pradėjo vertinti gyvenimo grožį. Ji rado stiprybės nepažįstamų žmonių gerumui, o paguodą – Italijos saulės šiluma. Ji priėmė kultūrą ir žmones bei atrado naujai supratusi aplinkinio pasaulio grožį. Ją įkvėpė menas, muzika ir architektūra, ji džiaugėsi mažomis kasdienio gyvenimo akimirkomis. Kelionės pabaigoje Elžbieta atrado naujai atrastą meilę gyvenimui ir naujai įvertino ją supančio pasaulio grožį.

 • #2.     Melstis vadovavimo: Elžbieta keliauja į Indiją ieškoti dvasinio vadovavimo ir išmokti medituoti. Ji atranda maldos galią ir atsidavimo aukštesnei galiai svarbą. Ji taip pat mokosi įvertinti Indijos kultūros ir jos žmonių grožį.

  Elžbieta išvyko į Indiją ketindama ieškoti dvasinio vadovavimo ir išmokti medituoti. Ją nustebino maldos galia ir pasidavimo aukštesnei jėgai svarba. Ją taip pat labai sujaudino Indijos kultūros ir jos žmonių grožis. Ji rado paguodą senovinėse šventyklose ir kaimo ramybėje. Ją įkvėpė išminčių pasakojimai ir Vedų mokymai. Ją pažemino vietinių gyventojų gerumas ir jų svetingumo dosnumas. Elžbieta suprato, kad jos kelionė į Indiją buvo savęs atradimo ir dvasinio augimo kelionė. Ji išmoko vertinti gyvenimo grožį ir maldos galią. Ją amžiams pakeitė patirtis Indijoje ir nurodymai, kuriuos ji gavo iš dieviškojo.

 • #3.     Atrasti pusiausvyrą: Elizabeth keliauja į Indoneziją, kad surastų pusiausvyrą tarp fizinių ir dvasinių savo gyvenimo aspektų. Ji atranda pusiausvyros svarbą ir kaip ją rasti savo gyvenime.

  Elžbietos kelionė į Indoneziją buvo siekis rasti pusiausvyrą tarp fizinių ir dvasinių jos gyvenimo aspektų. Ji stengėsi rasti ramybės ir pasitenkinimo jausmą ir tikėjosi, kad Indonezija pateiks jai atsakymus, kurių ji ieškojo. Ji greitai suprato, kad šalis kupina grožio ir kultūros, o žmonės ten puikiai supranta pusiausvyros svarbą. Ją įkvėpė vietinių gyventojų gyvenimo būdas, ir ji pradėjo mokytis, kaip rasti pusiausvyrą savo gyvenime. Ji išmoko vertinti fizinio pasaulio grožį, kartu pripažindama ir dvasinio pasaulio svarbą. Ji taip pat išmoko suprasti, kaip svarbu skirti laiko sau ir savo dvasiniam augimui. Kelionės pabaigoje Elžbieta rado pusiausvyrą, kurios ieškojo, ir tą naujai atrastą ramybės bei pasitenkinimo jausmą galėjo parsinešti namo su savimi.

 • #4.     Pasaulio tyrinėjimas: Elžbietos kelionė nukelia ją į daugybę skirtingų vietų, leidžiančių tyrinėti pasaulį ir geriau suprasti skirtingas kultūras. Ji atranda pasaulio grožį ir skirtingų kultūrų pažinimo svarbą.

  Elžbietos kelionė nukelia ją į daugybę skirtingų vietų, leidžiančių tyrinėti pasaulį ir geriau suprasti skirtingas kultūras. Nuo šurmuliuojančių Romos gatvių iki ramių Indijos šventyklų Elžbieta pasineria į kiekvienos lankomos vietos vietinius papročius ir tradicijas. Ji atranda pasaulio grožį ir skirtingų kultūrų pažinimo svarbą. Ji mokosi įvertinti unikalų kiekvienos vietos grožį ir joje gyvenančius žmones. Elžbietos kelionė primena, kad pasaulis yra didžiulė ir įvairi vieta ir kad jį tyrinėdami galime daug išmokti.

  Elžbietos kelionė taip pat moko ją savirefleksijos ir asmeninio augimo svarbos. Keliaudama ji atranda meditacijos ir sąmoningumo galią bei išmoksta įvertinti dabarties grožį. Ji taip pat išmoksta būti atviresnė ir priimtinesnė kitiems, nepaisant jų kilmės ar įsitikinimų. Kelionės pabaigoje Elžbieta naujai suprato pasaulį ir daugybę jo kultūrų bei naujai suprato save.

 • #5.     Susitikimas su naujais žmonėmis: Elžbieta savo kelionėje sutinka daugybę skirtingų žmonių – nuo vietinių iki bendrakeleivių. Ji mokosi vertinti skirtingų kultūrų grožį ir ryšių su žmonėmis iš visų gyvenimo sričių svarbą.

  Elžbieta savo kelionėje sutinka daugybę skirtingų žmonių – nuo vietinių iki bendrakeleivių. Ji greitai sužino, kad kiekvienas sutiktas žmogus turi ką nors išskirtinio, ir nori sužinoti apie juos daugiau. Ji atranda, kad geriausias būdas iš tikrųjų suprasti kultūrą yra susisiekti su jos žmonėmis, ir tam ji naudojasi kiekviena proga. Ji pastebi, kad vietiniai dažnai yra geriausias informacijos šaltinis, o kalbėdama su jais gali giliau suprasti lankytinas vietas. Elžbieta taip pat susitinka su bendrakeleiviais, kurie dalijasi panašiomis patirtimis ir istorijomis, ir ją paguodžia žinojimas, kad savo kelionėje nėra viena. Bendraudama su naujais žmonėmis Elžbieta išmoksta įvertinti skirtingų kultūrų grožį ir ryšių su žmonėmis iš visų gyvenimo sričių svarbą.

 • #6.     Mokymasis paleisti: Elžbieta išmoksta paleisti savo praeitį ir priimti dabartį. Ji atranda, kaip svarbu gyventi šia akimirka ir paleisti dalykus, kurie jai nebetarnauja.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė prasidėjo išmokus paleisti savo praeitį. Ji turėjo susitaikyti su tuo, kad negali kontroliuoti savo gyvenimo įvykių, turi juos priimti ir judėti toliau. Ji suprato, kad turi sutelkti dėmesį į dabartį, o ne mąstyti apie praeitį. Ji išmoko vertinti dabarties grožį ir būti dėkinga už tai, ką turi. Ji taip pat išmoko atleisti sau už savo klaidas ir susitaikyti, kad gyvenimas kupinas pakilimų ir nuosmukių. Paleisdama savo praeitį, Elžbieta galėjo rasti ramybę ir džiaugsmą dabartyje.

  Elžbieta taip pat išmoko paleisti savo lūkesčius ir susitaikyti, kad gyvenimas ne visada klostosi taip, kaip mes planuojame. Ji suprato, kad negali kontroliuoti ateities ir kad ji turi būti atvira viskam, ką gyvenimas jai atneš. Ji išmoko būti lanksti ir eiti su srautu. Ji taip pat išmoko pasitikėti savo intuicija ir sekti savo širdimi. Paleidusi savo lūkesčius, Elžbieta galėjo rasti laisvę ir džiaugsmą dabartyje.

  Galiausiai Elžbieta išmoko paleisti savo baimes ir priimti nežinomybę. Ji suprato, kad negali numatyti ateities, todėl turi rizikuoti ir būti drąsi. Ji išmoko būti drąsi ir rizikuoti. Paleidusi baimes, Elžbieta sugebėjo rasti drąsos ir stiprybės dabartyje.

  Savęs atradimo kelionėje Elizabeth išmoko paleisti savo praeitį, lūkesčius ir baimes. Ji atrado, kaip svarbu gyventi šia akimirka ir paleisti dalykus, kurie jai nebetarnauja. Išmokusi paleisti, Elžbieta galėjo rasti ramybę, džiaugsmą, laisvę, drąsą ir stiprybę dabartyje.

 • #7.     Vidinės ramybės radimas: Elžbieta atranda meditacijos ir maldos galią, padedančią jai rasti vidinę ramybę. Ji išmoksta įvertinti tylos grožį ir ramybės svarbą jos gyvenime.

  Elžbieta netrukus atranda meditacijos ir maldos galią, padedančią jai rasti vidinę ramybę. Ji pradeda vertinti tylos grožį ir ramybės svarbą jos gyvenime. Ji išmoksta atsižvelgti į savo mintis ir jausmus ir skirti laiko apmąstyti savo patirtį. Atlikdama meditaciją ir maldą Elžbieta jaučia ramybės ir pasitenkinimo jausmą, kurio jai trūko gyvenime. Ji pradeda suprasti, kad vidinė ramybė nėra kažkas, ką galima rasti išoriniame pasaulyje, o tai, ką reikia ugdyti viduje.

  Elžbieta taip pat atranda dėkingumo galią ir kaip tai gali padėti jai rasti vidinę ramybę. Ji pradeda vertinti mažas džiaugsmo akimirkas savo gyvenime ir atpažinti aplinkinio pasaulio grožį. Ji mokosi dėkoti už savo gyvenimo palaiminimus ir kiekvienoje situacijoje atpažinti gėrį. Dėkingumo praktika Elžbieta atranda ramybės ir pasitenkinimo jausmą, kurio jai trūko gyvenime.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė veda ją į vidinės ramybės ir pasitenkinimo vietą. Ji išmoksta įvertinti tylos grožį ir ramybės svarbą jos gyvenime. Praktikuodamas meditaciją, maldą ir dėkingumą Elžbieta atranda ramybės ir pasitenkinimo jausmą, kurio jai trūko gyvenime. Ji atranda vidinės ramybės galią ir kaip ji gali padėti gyventi visavertiškesnį ir prasmingesnį gyvenimą.

 • #8.     Gyvenimo vertinimas: Elžbieta išmoksta vertinti gyvenimo grožį ir gyvenimo dabartyje svarbą. Ji atranda gyvenimo akimirka džiaugsmus ir gyvenimo patirčių mėgavimosi svarbą.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė veda ją į naujai atrastą gyvenimo vertinimą. Ji išmoksta mėgautis mažomis akimirkomis ir džiaugtis ją supančio pasaulio grožiu. Ji atranda, kad gyvenimas yra brangus ir kad juo reikia džiaugtis ir jį vertinti. Elžbieta išmoksta nepamiršti dabarties ir džiaugtis paprastais dalykais. Ji mano, kad gyvenimas kupinas netikėtumų ir kad jį reikia priimti atvira širdimi. Elžbieta išmoksta vertinti gyvenimo grožį ir gyvenimo dabartyje svarbą. Ji atranda gyvenimo akimirkos džiaugsmus ir gyvenimo patirčių mėgavimosi svarbą.

 • #9.     Ryšys su gamta: Elžbieta atranda ryšio su gamta galią ir pasaulio grožio įvertinimo svarbą. Ji mokosi vertinti gamtos grožį ir pagarbos aplinkai svarbą.

  Elžbieta netrukus atranda ryšio su gamta galią. Ji randa paguodą supančio pasaulio grožiu ir pradeda suprasti, kaip svarbu gerbti aplinką. Ji pradeda suprasti, kaip svarbu skirti laiko įvertinti gamtos grožį ir kaip tai gali suteikti ramybės ir džiaugsmo į jos gyvenimą. Ji taip pat išmoksta suprasti, kaip svarbu rūpintis aplinka ir kaip tai gali padėti sukurti geresnį pasaulį kiekvienam. Elžbietos bendravimo su gamta kelionė padeda jai giliau suprasti save ir supantį pasaulį.

  Elžbieta vertina gamtą, todėl ji tyrinėja ją supantį pasaulį. Ji lanko įvairias vietas, pasinerdama į gamtos grožį. Ji atranda, kaip svarbu skirti laiko įvertinti pasaulio grožį ir kaip jis gali suteikti ramybės ir džiaugsmo į jos gyvenimą. Ji taip pat išmoksta suprasti, kaip svarbu rūpintis aplinka ir kaip tai gali padėti sukurti geresnį pasaulį kiekvienam. Elžbietos bendravimo su gamta kelionė padeda jai giliau suprasti save ir supantį pasaulį.

 • #10.     Pokyčių priėmimas: Elžbieta išmoksta priimti pokyčius ir būti atvirai naujai patirčiai. Ji atranda galią paleisti praeitį ir priimti dabartį.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė prasidėjo nuo jos pokyčių. Ji suprato, kad turi paleisti praeitį ir atsiverti naujiems potyriams. Ji pastebėjo, kad tai darydama jai pavyko įgyti naują požiūrį į gyvenimą ir rasti ramybės bei pasitenkinimo jausmą. Elizabeth sužinojo, kad pokyčiai gali būti teigiamas dalykas ir kad jie gali paskatinti augimą ir transformaciją. Ji taip pat pastebėjo, kad priimdama pokyčius ji galėjo rasti džiaugsmo ir pilnatvę savo gyvenime. Elžbietos savęs atradimo kelionė išmokė ją būti atvirai naujai patirčiai ir priimti pokyčius.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė nebuvo lengva, bet buvo to verta. Ji pastebėjo, kad priėmusi pokyčius, ji sugebėjo rasti naują savo gyvenimo tikslo ir prasmės jausmą. Ji taip pat pastebėjo, kad būdama atvira naujiems potyriams, ji galėjo giliau suprasti save ir supantį pasaulį. Elžbietos savęs atradimo kelionė išmokė ją paleisti praeitį ir priimti dabartį. Ji pastebėjo, kad tai darydama jai pavyko rasti ramybės ir pasitenkinimo jausmą.

 • #11.     Surasti džiaugsmą: Elžbieta atranda džiaugsmą gyventi tikslingai ir kaip svarbu rasti džiaugsmą mažomis akimirkomis. Ji mokosi įvertinti gyvenimo grožį ir mėgautis kiekviena akimirka.

  Filme „Valgyk, melskis, mylėk“ Elizabeth Gilbert leidžiasi į savęs atradimo kelionę, siekdama rasti džiaugsmo savo gyvenime. Keliaudama į Italiją, Indiją ir Indoneziją, ji atranda tikslo gyvenimo džiaugsmus ir tai, kaip svarbu rasti džiaugsmą mažomis akimirkomis. Ji mokosi įvertinti gyvenimo grožį ir mėgautis kiekviena akimirka. Elžbieta atranda, kad džiaugsmą galima rasti paprastuose dalykuose, tokiuose kaip arbatos puodelis, pasidalintas su draugu, pasivaikščiojimas parke ar ramybės akimirka. Ji taip pat sužino, kad džiaugsmas yra ne materialus turtas ar išorinis patvirtinimas, o ryšio ir gyvenimo įvertinimo akimirkos. Elžbietos savęs atradimo kelionė – įkvepiantis priminimas, kad džiaugsmą galima rasti kasdienėse gyvenimo akimirkose ir kad svarbu skirti laiko jas įvertinti.

 • #12.     Dėkingumo ugdymas: Elžbieta atranda dėkingumo galią ir gėrybių įvertinimo svarbą savo gyvenime. Ji išmoksta vertinti gyvenimo grožį ir būti dėkingam už viską, ką turi.

  Elžbieta netrukus atranda dėkingumo ugdymo galią savo gyvenime. Ji pradeda vertinti gyvenimo grožį ir dėkoti už viską, ką turi, svarbą. Ji išmoksta atpažinti gėrį savo gyvenime, kad ir koks mažas jis būtų, ir už tai išreikšti savo dėkingumą. Ji pastebi, kad tai darydama ji gali rasti džiaugsmo ir pasitenkinimo savo gyvenime net ir sunkiais laikais. Elžbieta taip pat atranda, kad dėkingumas gali būti galingas gydymo ir transformacijos įrankis. Ji pastebi, kad išreikšdama savo dėkingumą už gėrį savo gyvenime, ji gali atverti savo širdį dar didesnio džiaugsmo ir gausos galimybei.

  Elžbieta taip pat sužino, kad dėkingumas gali būti galinga priemonė užmegzti ryšį su kitais. Ji pastebi, kad išreikšdama dėkingumą savo gyvenimo žmonėms, ji gali pagilinti savo santykius ir sukurti ryšio bei priklausymo jausmą. Ji atranda, kad išreikšdama dėkingumą už ją supantį pasaulį, ji gali atverti savo širdį gyvenimo grožiui ir stebuklui. Elžbieta mano, kad dėkingumo ugdymas savo gyvenime gali pakeisti jos gyvenimą ir suteikti jai daugiau džiaugsmo bei pasitenkinimo.

 • #13.     Rūpinimasis savimi: Elžbieta sužino, kaip svarbu rūpintis savimi ir rūpintis savimi. Ji atranda džiaugsmus skiriant laiko sau ir kaip svarbu puoselėti savo kūną, protą ir dvasią.

  Elizabeth greitai sužino, kad rūpinimasis savimi yra būtinas jos gerovei. Ji pradeda skirti laiko sau, nesvarbu, ar tai būtų joga, meditacija ar tiesiog pasivaikščiojimas gamtoje. Ji atranda galią maitinti savo kūną sveiku maistu ir džiaugsmą pasilepinti masažu ar SPA diena. Elizabeth taip pat sužino, kaip svarbu rūpintis savo psichine sveikata, nustatydama ribas ir skirdama laiko emocijoms apdoroti. Ji randa paguodą rašydama žurnalus ir užmegzdama ryšį su savo dvasine puse. Elžbieta atranda, kad rūpinimasis savimi yra ne prabanga, o būtinybė, kad ji galėtų gyventi sveiką ir visavertį gyvenimą.

  Elžbietos rūpinimosi savimi kelionė moko ją, kad rūpintis savimi nėra savanaudiškumas, o būdas parodyti meilę ir pagarbą sau. Ji sužino, kad rūpinimasis savimi yra ne mėgavimasis materialiais dalykais, o skirti laiko savo kūno, proto ir dvasios puoselėjimui. Elžbieta atranda, kad rūpinimasis savimi yra būdas parodyti dėkingumą už savo gyvenimą ir patenkinti savo poreikius. Keliaudama Elžbieta sužino apie rūpinimosi savimi galią ir apie tai, kaip svarbu rūpintis savimi.

 • #14.     Ieškau nuotykių: Elžbieta ieško nuotykių ir atranda pasaulio tyrinėjimo džiaugsmus. Ji mokosi vertinti skirtingų kultūrų grožį ir naujos patirties svarbą.

  Elžbietos nuotykių ieškojimo kelionė prasidėjo, kai ji nusprendė metus trukusį šabą iš savo gyvenimo Jungtinėse Valstijose. Ji išsiruošė tyrinėti pasaulį, aplankė Italiją, Indiją ir Indoneziją. Pakeliui ji susidūrė su įvairiomis kultūromis ir žmonėmis ir kiekvieną patirtį priėmė atvira širdimi ir protu. Ji išmoko įvertinti skirtingų kultūrų grožį ir naujos patirties svarbą. Ji taip pat atrado pasaulio tyrinėjimo džiaugsmus ir savęs atradimo galią. Elžbietos kelionė, ieškanti nuotykių, buvo transformuojanti patirtis, amžiams pakeitusi jos gyvenimą.

  Elžbietos kelionė neapsiėjo be iššūkių. Kelyje ji susidūrė su daugybe kliūčių, įskaitant kalbos barjerus, kultūrinius skirtumus ir nežinomybės baimę. Tačiau ji ištvėrė ir galiausiai rado drąsos rizikuoti ir priimti nežinomybę. Per savo kelionę Elizabeth išmoko pasitikėti savo instinktais ir būti atvira naujoms galimybėms. Ji taip pat išmoko įvertinti pasaulio grožį ir visapusiško gyvenimo svarbą.

  Elžbietos kelionė, ieškanti nuotykių, buvo gyvenimą pakeitusi patirtis, išmokiusi ją įvertinti pasaulio grožį ir naujų patirčių svarbą. Ji išmoko pasitikėti savo instinktais ir būti atvira naujoms galimybėms. Jos kelionė priminė, kad gyvenimas yra nuotykis ir kad niekada neturėtume bijoti rizikuoti ir tyrinėti nežinomybę.

 • #15.     Ieškoti tikslo: Elžbieta atranda, kaip svarbu rasti savo tikslą ir galią gyventi prasmingą gyvenimą. Ji išmoksta vertinti gyvenimo grožį ir gyvenimo su ketinimu svarbą.

  Knygoje „Valgyk, melskis, mylėk“ Elizabeth Gilbert leidžiasi į savęs atradimo kelionę, keliauja į Italiją, Indiją ir Indoneziją ieškodama tikslo ir prasmės. Pakeliui ji atranda galią gyventi pagal ketinimus ir paties gyvenimo grožį. Per savo patirtį Elizabeth išmoksta vertinti mažas akimirkas ir mėgautis gyvenimo džiaugsmais. Ji atranda, kad savo tikslo radimas reiškia ne tam tikro tikslo siekimą, o gyvenimą su ketinimu ir buvimą akimirkoje. Elžbieta išmoksta būti dėmesinga savo mintims ir poelgiams ir būti dėkinga už savo gyvenimo palaiminimus. Kelionės pabaigoje Elžbieta atrado naują gyvenimo dėkingumą ir naujai atrastą tikslo jausmą.

 • #16.     Ryšys su kitais: Elizabeth atranda ryšio su kitais galią ir prasmingų santykių kūrimo svarbą. Ji mokosi vertinti skirtingų kultūrų grožį ir ryšių su žmonėmis iš visų gyvenimo sričių svarbą.

  Elžbieta netrukus atranda ryšio su kitais galią ir prasmingų santykių kūrimo svarbą. Ji mokosi vertinti skirtingų kultūrų grožį ir ryšių su žmonėmis iš visų gyvenimo sričių svarbą. Keliaudama Elžbieta susitinka su žmonėmis iš viso pasaulio ir išmoksta įvertinti jų unikalias perspektyvas bei patirtį. Ji atranda, kad bendravimas su kitais gali būti džiaugsmo ir paguodos šaltinis bei atverti naujų galimybių ir galimybių. Elžbieta taip pat sužino, kad ryšys su kitais gali būti stiprybės ir atsparumo šaltinis ir padėti jai įveikti sunkius laikus. Ji mano, kad bendravimas su kitais gali būti įkvėpimo ir motyvacijos šaltinis ir padėti jai susitelkti ties savo tikslais ir svajonėmis. Elžbietos bendravimo su kitais kelionė padeda jai augti ir tobulėti taip, kaip ji niekada negalvojo.

 • #17.     Netobulumo suvokimas: Elžbieta išmoksta suvokti savo netobulumus ir meilės sau svarbą. Ji atranda savęs priėmimo galią ir tai, kaip svarbu būti maloniam sau.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė prasidėjo nuo jos supratimo, kad jai reikia išmokti priimti savo netobulumus. Ji turėjo išmokti priimti save tokią, kokia ji yra, trūkumus ir visa kita. Ji turėjo išmokti būti maloni sau ir atleisti sau už savo klaidas. Ji turėjo išmokti mylėti save, net kai jautė, kad ji to neverta.

  Elžbietos kelionė nebuvo lengva, bet būtina. Ji turėjo išmokti jaustis patogiai savo odoje ir priimti savo netobulumus. Ji turėjo išmokti būti švelni sau ir pripažinti, kad yra verta meilės ir priėmimo. Ji turėjo išmokti būti maloni sau ir atleisti sau už savo klaidas.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė išmokė ją pripažinti savo netobulumais ir mylėti save. Ji sužinojo, kad savęs priėmimas yra raktas į laimę ir kad labai svarbu būti maloniam sau. Ji sužinojo, kad yra verta meilės ir kad gali būti laiminga tokia, kokia yra.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė buvo sunki, bet kartu ir naudinga. Ji išmoko priimti savo netobulumus ir mylėti save. Ji išmoko savęs priėmimo galios ir to, kaip svarbu būti maloniam sau. Ji sužinojo, kad yra verta meilės ir kad gali būti laiminga tokia, kokia yra.

 • #18.     Gyvenimas su ketinimais: Elžbieta atranda gyvenimo su ketinimu svarbą ir galią nustatyti tikslus. Ji išmoksta vertinti gyvenimo grožį ir gyvenimo su tikslu svarbą.

  Elžbieta netrukus atranda, kaip svarbu gyventi su ketinimais ir galia nustatyti tikslus. Ji pradeda vertinti gyvenimo grožį ir gyvenimo su tikslu svarbą. Ji supranta, kad gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytų, ir kad svarbu išnaudoti kiekvieną akimirką. Ji pradeda sutelkti dėmesį į dalykus, kurie jai tikrai svarbūs, ir priima sprendimus, kurie priartins ją prie savo tikslų. Ji išmoksta teikti pirmenybę savo laikui ir jėgoms bei įsitikinti, kad gyvena pagal savo vertybes ir įsitikinimus. Elžbieta atranda, kad gyvenimas su ketinimais gali suteikti jai ramybės ir pasitenkinimo jausmą ir gali padėti išnaudoti visas savo gyvenimo galimybes.

  Elžbieta taip pat sužino, kad gyventi su ketinimais – tai ne tik tikslų nustatymas ir jų siekimas. Tai taip pat apie esamą akimirką ir gyvenimo grožio mėgavimąsi. Ji išmoksta vertinti mažas akimirkas ir būti dėkinga už palaiminimus savo gyvenime. Ji atranda, kad gyvenimas su ketinimu gali padėti jai susikoncentruoti ties tikrai svarbiais dalykais ir kuo geriau išnaudoti savo gyvenimą.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė moko ją, kaip svarbu gyventi su ketinimais. Ji išmoksta vertinti gyvenimo grožį ir galią išsikelti tikslus. Ji atranda, kad gyvenimas su ketinimais gali suteikti jai ramybės ir pasitenkinimo jausmą ir padėti išnaudoti visas savo gyvenimo galimybes. Elžbietos savęs atradimo kelionė yra įkvepiantis priminimas apie gyvenimo su ketinimu svarbą ir galią išsikelti tikslus.

 • #19.     Rasti aiškumą: Elžbieta atranda apmąstymų galią ir aiškumo atradimo svarbą savo gyvenime. Ji išmoksta įvertinti gyvenimo grožį ir tai, kaip svarbu skirti laiko apmąstyti savo patirtį.

  Keliaudama siekdama aiškumo, Elizabeth Gilbert atranda apmąstymų galią ir tai, kaip svarbu skirti laiko įvertinti gyvenimo grožį. Ji išmoksta sulėtinti tempą ir skirti laiko apmąstyti savo patirtį, leidžiančią giliau suprasti save ir savo gyvenimą. Keliaudama ji atranda, kad ramybės ir ramybės akimirkomis galima rasti aiškumo ir kad būtina skirti laiko apmąstyti savo gyvenimą ir pasirinkimus. Ji taip pat sužino, kad svarbu nepamiršti dabarties momento ir būti atviram gyvenimo teikiamoms galimybėms. Skirdama laiko apmąstymams ir aiškumo paieškai, Elžbieta gali geriau įvertinti gyvenimą ir jo grožį.

  Elžbietos kelionė siekiant aiškumo – tai priminimas, kad būtina skirti laiko savo gyvenimui ir pasirinkimams apmąstyti. Svarbu nepamiršti dabarties momento ir būti atviram gyvenimo teikiamoms galimybėms. Skirdami laiko apmąstymams ir aiškumo paieškai, galime geriau įvertinti gyvenimą ir jo grožį. Elžbietos istorija primena, kad mūsų gyvenime galima rasti aiškumo ir ramybės ir kad būtina skirti laiko apmąstyti savo patirtį ir savo pasirinkimus.

 • #20.     Auga ir tobulėja: Elizabeth atranda, kaip svarbu augti ir tobulėti kaip asmenybei. Ji išmoksta vertinti gyvenimo grožį ir pokyčių svarbą bei mokytis iš savo patirties.

  Elžbietos savęs atradimo kelionė išmokė ją augti ir tobulėti kaip asmenybei. Ji išmoko vertinti gyvenimo grožį ir kaip svarbu priimti pokyčius bei mokytis iš savo patirties. Ji suprato, kad gyvenimas yra nuolatinė augimo ir evoliucijos kelionė, todėl svarbu būti atviram naujai patirčiai ir idėjoms. Ji taip pat sužinojo, kad norint mokytis ir augti, svarbu rizikuoti ir būti pasiryžusiam klysti. Elžbietos kelionė išmokė ją, kad gyvenimas yra augimo ir evoliucijos procesas ir kad norint toliau augti ir tobulėti, svarbu būti atvirai naujai patirčiai ir idėjoms.

  Elžbieta taip pat sužinojo, kad svarbu būti maloniam sau ir skirti laiko apmąstyti savo patirtį. Ji suprato, kad svarbu skirti laiko įvertinti gyvenimo grožį ir būti dėkinga už išgyvenimus, kurie ją suformavo. Ji taip pat sužinojo, kad norint toliau augti ir tobulėti, svarbu būti atviram naujoms idėjoms ir būti pasirengusiam rizikuoti. Elžbietos kelionė išmokė ją, kad gyvenimas yra augimo ir evoliucijos procesas ir kad norint toliau augti ir tobulėti, svarbu būti atvirai naujai patirčiai ir idėjoms.