Tikrai jūs juokaujate, pone Feynmanai! 1985

Autorius Richardas Feynmanas

Reitingas   

Santrauka:

 • Tikrai jūs juokaujate, pone Feynmanai! yra Nobelio premijos laureato fiziko Richardo Feynmano anekdotų ir istorijų rinkinys. Knyga suskirstyta į tris dalis, kurių kiekviena apima skirtingą Feynmano gyvenimo laikotarpį. Pirmoje dalyje aprašoma jo vaikystė ir ankstyvasis išsilavinimas, antroji – Prinstone ir Los Alamose, o trečioji – Caltech. Visoje knygoje Feynmanas pasakoja savo gyvenimo istorijas, iliustruojančias jo unikalų požiūrį į problemų sprendimą, jo meilę mokytis ir aistrą gyvenimui.

  Pirmoji knygos dalis prasideda nuo Feynmano vaikystės Far Rockaway mieste, Niujorke. Jis pasakoja apie savo ankstyvą susižavėjimą mokslu ir matematika bei savo pomėgį dailinti ir statyti daiktus. Jis taip pat pasakoja apie savo ankstyvą išsilavinimą ir apie tai, kaip jam pavyko išmokyti pažangios matematikos ir fizikos. Tada jis pasakoja apie savo laiką MIT ir Prinstone, kur dirbo Manheteno projekte. Jis pasakoja apie savo patirtį dirbdamas su geriausiais to meto protais ir apie tai, kaip jam pavyko prisidėti prie projekto nepaisant formalaus mokymo trūkumo.

  Antroji knygos dalis apima Feynmano laiką Los Alamose, kur jis dirbo prie atominės bombos. Jis pasakoja apie didelį projekto paslaptį ir apie tai, kaip jam pavyko panaudoti savo fizikos žinias, kad padėtų išspręsti kai kurias sudėtingiausias projekto problemas. Jis taip pat pasakoja apie savo patirtį su kitais Los Alamos mokslininkais ir apie tai, kaip jie sugebėjo dirbti kartu kurdami atominę bombą.

  Trečioji knygos dalis apima Feynmano laiką Caltech, kur jis dėstė fiziką ir dirbo su kai kuriomis svarbiausiomis to meto mokslinėmis problemomis. Jis pasakoja apie savo darbą kvantinės mechanikos srityje ir apie tai, kaip jam pavyko panaudoti savo unikalų požiūrį į problemų sprendimą, kad pasiektų proveržių šioje srityje. Jis taip pat pasakoja apie savo patirtį su kai kuriais garsiausiais to meto mokslininkais ir apie tai, kaip jiems pavyko bendradarbiauti kuriant kai kuriuos svarbiausius XX amžiaus mokslo atradimus.

  Apskritai, jūs tikrai juokaujate, pone Feynmanai! yra linksmas ir informatyvus žvilgsnis į vieno įtakingiausių XX amžiaus mokslininkų gyvenimą. Savo pasakojimais Feynmanas piešia ryškų savo gyvenimo vaizdą ir požiūrį į problemų sprendimą bei įkvepiančią žvilgsnį į smalsumo galią ir mokymosi svarbą.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Smalsumo svarba: Richardas Feynmanas buvo žinomas fizikas, kurio smalsumas paskatino tyrinėti jį supantį pasaulį. Jis tikėjo, kad geriausias būdas mokytis – užduoti klausimus ir niekada nebijoti suklysti.

  Richardas Feynmanas buvo garsus fizikas, kurį paskatino smalsumas tyrinėti jį supantį pasaulį. Jis tikėjo, kad geriausias būdas mokytis – užduoti klausimus ir niekada nebijoti suklysti. Feynmanas tvirtai tikėjo smalsumo galia ir skatino kitus taip pat tai priimti. Jis teigė, kad smalsumas yra būtinas siekiant pažangos bet kurioje srityje ir kad tai yra raktas į naujus atradimus ir įžvalgas.

  Feynmanas teigė, kad smalsumas buvo kibirkštis, kuri uždegė kūrybinį procesą. Jis tikėjo, kad tai yra inovacijų ir kūrybiškumo varomoji jėga ir raktas į naujų idėjų ir sprendimų atrakinimą. Jis teigė, kad be smalsumo pažanga būtų neįmanoma ir kad tai būtina bet kokiai reikšmingai pažangai.

  Feynmanas taip pat teigė, kad smalsumas yra būtinas asmeniniam augimui ir tobulėjimui. Jis tikėjo, kad tai yra raktas į naujas perspektyvas ir supratimą, ir kad tai yra bet kokio prasmingo mokymosi pagrindas. Jis teigė, kad be smalsumo negalėtume suprasti mus supančio pasaulio ir kad tai būtina bet kokiai reikšmingai pažangai.

  Feynmano tikėjimas smalsumo galia buvo nepajudinamas, todėl jis skatino ir kitus tai priimti. Jis teigė, kad smalsumas yra būtinas siekiant pažangos bet kurioje srityje ir kad tai yra raktas į naujus atradimus ir įžvalgas. Jis tikėjo, kad tai kibirkštis, kuri įžiebė kūrybinį procesą, o tai yra inovacijų ir kūrybiškumo varomoji jėga.

 • #2.     Vaizduotės galia: Feynmanas tvirtai tikėjo vaizduotės ir kūrybiškumo galia. Jis tikėjo, kad pasitelkus fantaziją galima kūrybiškai spręsti sudėtingas problemas.

  Richardas Feynmanas tvirtai tikėjo vaizduotės ir kūrybiškumo galia. Jis tikėjo, kad pasitelkus savo vaizduotę galima rasti kūrybiškų sudėtingų problemų sprendimų. Jis teigė, kad vaizduotė yra raktas į visatos paslaptis ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį. Jis tikėjo, kad vaizduotė yra raktas į žmogaus proto potencialą ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį.

  Feynmanas teigė, kad vaizduotė yra raktas į visatos paslaptis ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį. Jis tikėjo, kad vaizduotė yra raktas į žmogaus proto potencialą ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį. Jis teigė, kad vaizduotė yra raktas į visatos paslaptis ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį.

  Feynmanas taip pat teigė, kad vaizduotė yra raktas į žmogaus proto potencialo atrakinimą ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį. Jis tikėjo, kad vaizduotė yra raktas į visatos paslaptis ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį. Jis teigė, kad vaizduotė yra raktas į žmogaus proto potencialo atrakinimą ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį.

  Feynmano tikėjimas vaizduotės ir kūrybiškumo galia buvo jo darbo kertinis akmuo. Jis teigė, kad vaizduotė yra raktas į visatos paslaptis ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį. Jis tikėjo, kad vaizduotė yra raktas į žmogaus proto potencialą ir kad tai vienintelis būdas iš tikrųjų suprasti mus supantį pasaulį.

 • #3.     Mokymosi iš klaidų svarba: Feynmanas tvirtai tikėjo, kad reikia mokytis iš klaidų. Jis tikėjo, kad klaidos yra svarbi mokymosi proceso dalis ir kad niekada nereikėtų bijoti klysti.

  „Labai anksti sužinojau skirtumą tarp žinojimo kažko pavadinimo ir kažko žinojimo. Manau, kad, pavyzdžiui, nuostabu, kad moksluose mes išmokome tiek daug žinoti, bet tiek mažai suprantame. Turime atsiminti, kad tai, ko išmokome, nėra tas pats, kas tikra. Turime išmokti atpažinti, kada darome klaidas, ir jas ištaisyti.

  Feynmanas tikėjo, kad klaidos yra esminė mokymosi proceso dalis. Jis skatino žmones daryti klaidas ir iš jų mokytis. Jis teigė, kad klaidos yra būtina supratimo proceso dalis ir kad niekada nereikėtų bijoti klysti. Jis tikėjo, kad klaidos yra vertingas žinių šaltinis ir kad niekada nereikėtų bijoti jų daryti.

  Feynmanas taip pat tikėjo, kad klaidos yra puikus būdas mokytis. Jis teigė, kad klaidas galima panaudoti nustatant silpnąsias vietas ir kuriant tobulinimo strategijas. Jis teigė, kad klaidos gali būti panaudotos norint nustatyti modelius ir sukurti geresnius veiklos būdus. Jis teigė, kad klaidos gali būti panaudotos kuriant naujas idėjas ir tiriant naujas galimybes.

  Feynmano tikėjimas, kad svarbu mokytis iš klaidų, yra svarbi jo palikimo dalis. Jis teigė, kad klaidos yra esminė mokymosi proceso dalis ir kad niekada nereikėtų bijoti jų daryti. Jis teigė, kad klaidas galima panaudoti nustatant silpnąsias vietas ir kuriant tobulinimo strategijas. Jis teigė, kad klaidos gali būti panaudotos norint nustatyti modelius ir sukurti geresnius veiklos būdus. Jis teigė, kad klaidos gali būti panaudotos kuriant naujas idėjas ir tiriant naujas galimybes.

 • #4.     Pasilinksminimo svarba: Feynmanas tikėjo, kad linksmybės yra svarbi gyvenimo dalis ir kad svarbu mėgautis mokymosi procesu. Jis tikėjo, kad linksmybės yra labai svarbios kūrybiškumui ir problemų sprendimui.

  Feynmanas tikėjo, kad linksmybės yra svarbi gyvenimo dalis ir kad svarbu mėgautis mokymosi procesu. Jis tikėjo, kad linksmybės yra labai svarbios kūrybiškumui ir problemų sprendimui. Jis tvirtino, kad kai žmonės linksminasi, jie yra labiau kūrybingi ir sugalvoja naujoviškus problemų sprendimus. Jis taip pat teigė, kad linksmybės gali padėti žmonėms išlikti motyvuotiems ir įsitraukti į savo darbą, o tai gali padėti pasiekti geresnių rezultatų.

  Feynmanas taip pat teigė, kad linksmybės gali padėti sumažinti stresą ir nerimą. Jis tikėjo, kad kai žmonės linksminasi, jie yra labiau atsipalaidavę ir atviri naujoms idėjoms. Tai gali padėti sumažinti stresą ir nerimą, o tai gali pagerinti psichinę sveikatą. Jis taip pat teigė, kad linksmybės gali padėti užmegzti santykius ir skatinti bendradarbiavimą, o tai gali lemti geresnį komandinį darbą ir geresnius rezultatus.

  Feynmano tikėjimas linksmybių svarba yra aktualus ir šiandien. Pramogos gali padėti sumažinti stresą ir nerimą, skatinti kūrybiškumą ir užmegzti santykius. Tai taip pat gali padėti išlaikyti žmonių motyvaciją ir įsitraukimą į savo darbą, o tai gali padėti pasiekti geresnių rezultatų. Todėl svarbu pasirūpinti, kad skirtume laiko smagiai praleisti laiką ir mėgautis mokymosi procesu.

 • #5.     Atviro mąstymo svarba: Feynmanas manė, kad svarbu būti atviram ir būti pasirengusiam apsvarstyti įvairias perspektyvas. Jis tikėjo, kad būdamas atviras, žmogus gali geriau suprasti pasaulį.

  Richardas Feynmanas manė, kad svarbu būti atviram ir apsvarstyti skirtingas perspektyvas. Jis teigė, kad būdamas atviras, žmogus gali geriau suprasti pasaulį. Jis manė, kad svarbu turėti norą atsižvelgti į skirtingus požiūrius, net jei jie neatitinka savo įsitikinimų. Jis teigė, kad tai darant galima gauti visapusiškesnį pasaulio ir jo sudėtingumo supratimą.

  Feynmanas taip pat teigė, kad kūrybiškumui ir naujovėms labai svarbu būti atviram. Jis teigė, kad būdamas atviras naujoms idėjoms ir perspektyvoms, galima rasti kūrybiškų problemų sprendimų. Jis tikėjo, kad būdamas atviras, galima sugalvoti naujų ir novatoriškų būdų pažvelgti į pasaulį.

  Feynmanas taip pat teigė, kad mokymuisi labai svarbu būti atviram. Jis teigė, kad būdamas atviras įvairioms perspektyvoms, galima geriau suprasti pasaulį. Jis tikėjo, kad būdamas atviras, žmogus gali daugiau sužinoti apie pasaulį ir jo sudėtingumą.

  Baigdamas Richardas Feynmanas manė, kad svarbu būti atviram ir apsvarstyti skirtingas perspektyvas. Jis teigė, kad būdamas atviras, žmogus gali geriau suprasti pasaulį, sugalvoti kūrybiškus problemų sprendimus ir daugiau sužinoti apie pasaulį ir jo sudėtingumą.

 • #6.     Rizikos svarba: Feynmanas tikėjo, kad rizika yra svarbi gyvenimo dalis ir kad norint pasiekti sėkmę svarbu būti pasirengusiam rizikuoti.

  „Reikia rizikuoti. Gyvenimo stebuklą iki galo suprasime tik tada, kai leisime įvykti netikėtumams. - Richardas Feynmanas

  Feynmanas tikėjo, kad rizikavimas yra esminė gyvenimo dalis ir kad norint pasiekti sėkmės, svarbu būti pasirengusiam rizikuoti. Jis tvirtino, kad rizikuoti būtina norint ištirti naujas idėjas ir peržengti žinių ribas. Jis taip pat tikėjo, kad rizikavimas yra būdas mokytis ir augti, nes tai leidžia mums patirti naujų dalykų ir įgyti naujų perspektyvų.

  Feynmanas teigė, kad rizikuoti svarbu ne tik siekiant sėkmės, bet ir gyventi visavertį gyvenimą. Jis tikėjo, kad rizikavimas yra būdas mesti iššūkį sau ir peržengti savo ribas. Jis teigė, kad rizikavimas yra būdas ištirti mūsų potencialą ir atrasti savo tikruosius pajėgumus. Jis taip pat tvirtino, kad rizikavimas yra būdas įgyti naujos patirties ir pasimokyti iš savo klaidų.

  Feynmanas tikėjo, kad rizika yra svarbi gyvenimo dalis ir kad norint pasiekti sėkmės, svarbu būti pasirengusiam rizikuoti. Jis teigė, kad rizika yra būdas tyrinėti naujas idėjas ir peržengti žinių ribas. Jis taip pat teigė, kad rizika yra būdas mokytis ir augti, nes tai leido mums patirti naujų dalykų ir įgyti naujų perspektyvų. Galiausiai Feynmanas tikėjo, kad norint gyventi visavertį gyvenimą ir pasiekti sėkmės būtina rizikuoti.

 • #7.     Sunkaus darbo svarba: Feynmanas tikėjo, kad sunkus darbas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti dėti pastangų siekiant savo tikslų.

  Feynmanas tikėjo, kad sunkus darbas buvo būtinas sėkmei. Jis pasakė: „Reikia sunkiai dirbti, kad ką nors gautum iš gyvenimo. Turite dėti pastangas, kad pasiektumėte savo tikslus“.

  Feynmanas tvirtai tikėjo sunkaus darbo galia. Jis sakė: „Jei nori pasisekti, turi būti pasirengęs dėti pastangas. Turite būti pasirengę sunkiai dirbti ir skirti laiko bei energijos savo svajonėms įgyvendinti.

  Feynmanas taip pat tikėjo, kad sunkus darbas yra raktas į sėkmę. Jis sakė: „Jei nori būti sėkmingas, turi būti pasirengęs įdėti sunkaus darbo. Turite būti pasirengę skirti laiko ir pastangų, kad jūsų svajonės išsipildytų.

  Feynmano tikėjimas sunkaus darbo svarba buvo nepajudinamas. Jis pasakė: „Kad ir ką darytumėte, turite būti pasirengę dėti pastangas. Turite būti pasirengę sunkiai dirbti ir skirti laiko bei energijos savo svajonėms įgyvendinti.

  Feynmano žinia buvo aiški: sunkus darbas yra būtinas sėkmei. Jis tikėjo, kad jei nori pasiekti savo tikslus, turi būti pasirengęs dėti pastangas. Turite būti pasirengę sunkiai dirbti ir skirti laiko bei energijos savo svajonėms įgyvendinti.

 • #8.     Humoro jausmo svarba: Feynmanas tikėjo, kad humoro jausmas yra būtinas sėkmei ir kad svarbu mokėti juoktis iš savęs.

  Humoro jausmas yra esminė gyvenimo dalis. Tai gali padėti mums susidoroti su sudėtingomis situacijomis, išlikti pozityviems ir kuo geriau išnaudoti savo patirtį. Nobelio premijos laureatas fizikas Richardas Feynmanas tikėjo, kad humoro jausmas yra būtinas norint pasiekti sėkmės ir kad svarbu mokėti juoktis iš savęs. Savo knygoje jis rašė: „Tu tikrai juokauji, pone Feynmanai! kad „humoras yra sveiko proto požymis, o sveikas protas yra būtinas sėkmei“.

  Feynmanas tikėjo, kad humoro jausmas yra būdas išlikti nuolankiems ir išlaikyti perspektyvą. Jis rašė: „Humoras yra būdas laikyti kojas ant žemės, nežiūrėti į save per daug rimtai, mokėti juoktis iš savęs ir iš gyvenimo. Jis taip pat tikėjo, kad humoro jausmas yra būdas išlikti kūrybiškam ir nuolat mokytis. Jis rašė: „Humoras – tai būdas pažvelgti į pasaulį kitaip, pamatyti absurdą ir ironiją ir mokėti iš jų juoktis.

  Feynmano patarimai aktualūs ir šiandien. Humoro jausmas gali padėti mums išlikti pozityviems, nuolankiems ir kūrybiškiems. Tai gali padėti mums susidoroti su sudėtingomis situacijomis ir maksimaliai išnaudoti savo patirtį. Taigi, skirkite akimirką pasijuokti iš savęs ir pasimėgauti gyvenimo absurdais. Tai tiesiog gali būti raktas į sėkmę.

 • #9.     Sąžiningumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad sąžiningumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti sakyti tiesos.

  Richardas Feynmanas tikėjo, kad sąžiningumas yra būtinas sėkmei. Jis tvirtino, kad niekada nereikėtų bijoti sakyti tiesos, kad ir kaip sunku tai būtų. Jis tikėjo, kad sąžiningumas yra bet kokių sėkmingų pastangų pagrindas ir kad būtina ugdyti pasitikėjimą ir pagarbą kitiems. Jis taip pat teigė, kad sąžiningumas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad darbas būtų aukščiausios kokybės. Jis tikėjo, kad jei žmogus yra sąžiningas, tada jų darbas bus aukščiausio lygio ir bus gerbiamas kitų.

  Feynmanas taip pat teigė, kad sąžiningumas buvo vienintelis būdas užtikrinti, kad juo nebūtų pasinaudota. Jis tvirtino, kad jei žmogus bus sąžiningas, tada jie galės atsistoti už save ir užtikrinti, kad jais nebūtų pasinaudota. Jis teigė, kad sąžiningumas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad juo nebūtų pasinaudota, ir kad būtina apsisaugoti nuo pasinaudojimo.

  Feynmanas tikėjo, kad sąžiningumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti sakyti tiesos. Jis teigė, kad sąžiningumas yra bet kokių sėkmingų pastangų pagrindas ir kad būtina ugdyti pasitikėjimą ir pagarbą kitiems. Jis taip pat teigė, kad sąžiningumas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad darbas būtų aukščiausios kokybės, ir kad tai vienintelis būdas užtikrinti, kad juo nebūtų pasinaudota. Jis tikėjo, kad sąžiningumas yra būtinas sėkmei ir kad būtina apsisaugoti, kad juo nebūtų pasinaudota.

 • #10.     Nuolankumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad nuolankumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti pripažinti, kad klysta.

  Feynmanas tikėjo, kad nuolankumas yra būtinas sėkmei. Jis sakė: „Svarbu suvokti, kad ne viską žinai ir kad gali pasimokyti iš kitų. Taip pat svarbu būti nuolankiam ir pripažinti, kai klysti“.

  Feynmanas tikėjo, kad nuolankumas yra pagrindinis veiksnys siekiant sėkmės. Jis sakė: „Nuolankumas – tai gebėjimas pripažinti, kad ne viską žinai ir kad gali pasimokyti iš kitų. Taip pat svarbu būti nuolankiam ir pripažinti, kai klysti“.

  Feynmanas taip pat tikėjo, kad nuolankumas yra būtinas sėkmei. Jis sakė: „Nuolankumas – tai gebėjimas pripažinti, kad ne viską žinai ir kad gali pasimokyti iš kitų. Taip pat svarbu būti nuolankiam ir pripažinti, kai klysti. Tai padės išlikti atviriems naujoms idėjoms ir prireikus pakeisti savo nuomonę.

  Feynmanas tikėjo, kad nuolankumas yra būtinas sėkmei. Jis sakė: „Nuolankumas – tai gebėjimas pripažinti, kad ne viską žinai ir kad gali pasimokyti iš kitų. Taip pat svarbu būti nuolankiam ir pripažinti, kai klysti. Tai padės išlikti atviriems naujoms idėjoms ir prireikus pakeisti savo nuomonę. Būdami nuolankūs, taip pat galėsite susikoncentruoti ties atliekama užduotimi ir priimti kritiką neapsigindami.

 • #11.     Atkaklumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad atkaklumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada negalima pasiduoti susidūrus su sunkumais.

  Feynmanas tikėjo, kad atkaklumas yra būtinas sėkmei. Jis sakė: „Turite išlaikyti savotišką atvirą protą ir dirbti labai sunkiai bei atkakliai. Negalima pasiduoti susidūrus su sunkumais. Turite toliau stengtis ir niekada nepasiduoti.

  Feynmanas tvirtai tikėjo atkaklumo galia. Jis sakė: „Jei nori pasisekti, turi būti pasirengęs dėti pastangas ir niekada nepasiduoti. Turite būti pasirengę rizikuoti ir išbandyti naujus dalykus. Turite būti pasirengę mokytis iš savo klaidų ir tęsti toliau.

  Feynmanas taip pat manė, kad atkaklumas yra raktas į sėkmę. Jis pasakė: „Jūs turite būti pasirengę sunkiai ir atkakliai dirbti. Turite būti pasirengę rizikuoti ir išbandyti naujus dalykus. Turite būti pasirengę mokytis iš savo klaidų ir tęsti. Jūs niekada neturite pasiduoti."

  Feynmano patarimai yra nesenstantys ir vis dar aktualūs. Atkaklumas yra būtinas sėkmei. Svarbu išlikti atviram, sunkiai dirbti ir niekada nepasiduoti susidūrus su sunkumais. Būdami atkaklūs, galite pasiekti savo tikslus ir išnaudoti visą savo potencialą.

 • #12.     Aistros svarba: Feynmanas tikėjo, kad aistra yra būtina sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti siekti savo svajonių.

  Feynmanas tikėjo, kad aistra yra būtina sėkmei. Jis pasakė: „Tu turi jausti aistrą tam, ką darai; tu turi tikrai to norėti ir tuo tikėti. Turite turėti drąsos siekti savo svajonių ir niekada nebijoti rizikuoti.

  Feynmanas taip pat tikėjo, kad aistra yra raktas į žmogaus potencialo išlaisvinimą. Jis sakė: „Turite būti aistringas tam, ką darote, ir turite būti pasirengęs įdėti sunkaus darbo ir atsidavimo, kad tai įvyktų. Turite būti pasirengę rizikuoti ir būti pasirengę žlugti.

  Feynmano aistra savo darbui buvo akivaizdi visame, ką jis darė. Jis visada buvo pasirengęs rizikuoti ir stumti save iki ribos. Jis niekada nebijojo išbandyti ką nors naujo ir visada buvo pasirengęs mokytis iš savo klaidų. Jis buvo aistringas savo darbui ir tai atsispindėjo jo pasiektuose rezultatuose.

  Feynmano aistra savo darbui buvo užkrečiama. Jis įkvėpė kitus būti aistringiems savo darbui ir niekada nepasiduoti savo svajonėms. Jis parodė, kad su aistra ir atsidavimu viskas įmanoma.

 • #13.     Kūrybiškumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad kūrybiškumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti mąstyti už dėžutės ribų.

  Richardas Feynmanas tikėjo, kad kūrybiškumas yra būtinas sėkmei. Jis teigė, kad niekada nereikėtų bijoti mąstyti už langelio ribų ir ieškoti naujų idėjų. Jis tikėjo, kad kūrybiškumas yra raktas į naujas galimybes ir kad jis yra būtinas sėkmei bet kurioje srityje. Jis teigė, kad kūrybiškumas yra kibirkštis, galinti paskatinti didelius atradimus ir išradimus. Jis taip pat tikėjo, kad kūryba yra būdas išreikšti save ir rasti gyvenimo džiaugsmą.

  Feynmanas teigė, kad kūrybiškumas yra būdas mesti iššūkį status quo ir peržengti ribas. Jis tikėjo, kad kūrybiškumas yra būdas ieškoti naujų idėjų ir rasti problemų sprendimus. Jis teigė, kad kūrybiškumas yra būdas mąstyti kitaip ir ieškoti naujoviškų sprendimų. Jis taip pat tikėjo, kad kūryba yra būdas išreikšti save ir rasti gyvenimo džiaugsmą.

  Feynmanas teigė, kad kūrybiškumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti mąstyti už dėžutės ribų. Jis tikėjo, kad kūrybiškumas yra raktas į naujas galimybes ir kad jis yra būtinas sėkmei bet kurioje srityje. Jis teigė, kad kūrybiškumas yra kibirkštis, galinti paskatinti didelius atradimus ir išradimus. Jis taip pat tikėjo, kad kūryba yra būdas išreikšti save ir rasti gyvenimo džiaugsmą.

 • #14.     Nepriklausomumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad nepriklausomybė yra būtina sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti atsistoti už save.

  Feynmanas tikėjo, kad nepriklausomybė yra būtina sėkmei. Jis tvirtino, kad niekada nereikėtų bijoti stoti už save ir galvoti už save. Jis manė, kad svarbu mokėti mąstyti savarankiškai ir priimti sprendimus nepasikliaujant kitų nuomone. Jis taip pat tikėjo, kad svarbu mokėti rizikuoti ir būti pasiryžęs išbandyti naujus dalykus. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti mąstyti už langelio ribų ir sugebėti mesti iššūkį esamai situacijai. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti mąstyti pačiam ir priimti sprendimus nepasikliaujant kitų nuomone.

  Feynmanas taip pat teigė, kad svarbu mokėti rizikuoti ir būti pasirengusiam išbandyti naujus dalykus. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti mąstyti už langelio ribų ir sugebėti mesti iššūkį esamai situacijai. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti mąstyti pačiam ir priimti sprendimus nepasikliaujant kitų nuomone. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti rizikuoti ir norėti išbandyti naujus dalykus, net jei jie nėra populiarūs ar kitų priimtini. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti mąstyti pačiam ir priimti sprendimus nepasikliaujant kitų nuomone.

  Feynmanas teigė, kad nepriklausomybė yra būtina sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti atsistoti už save. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti mąstyti savarankiškai ir priimti sprendimus nepasikliaujant kitų nuomone. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti rizikuoti ir norėti išbandyti naujus dalykus, net jei jie nėra populiarūs ar kitų priimtini. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti mąstyti pačiam ir priimti sprendimus nepasikliaujant kitų nuomone.

 • #15.     Organizuotumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad organizacija yra būtina sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti planuoti į priekį.

  Pasak Richardo Feynmano, organizacija yra svarbi sėkmės dalis. Jis tikėjo, kad niekada nereikėtų bijoti planuoti į priekį ir būti organizuotam. Jis sakė: „Organizacija yra raktas į sėkmę. Tai vienintelis būdas įsitikinti, kad darote tinkamus dalykus tinkamu laiku.

  Feynmanas taip pat manė, kad organizacija yra būtina produktyvumui. Jis sakė: „Organizacija yra raktas į reikalus. Tai vienintelis būdas įsitikinti, kad darote tinkamus dalykus tinkamu laiku. Jis tikėjo, kad organizacija yra raktas į susikaupimą ir produktyvumą. Jis sakė: „Organizacija yra raktas į susikaupimą ir produktyvumą. Tai vienintelis būdas įsitikinti, kad darote tinkamus dalykus tinkamu laiku.

  Feynmanas taip pat manė, kad organizacija yra būtina sėkmei. Jis sakė: „Organizacija yra raktas į sėkmę. Tai vienintelis būdas įsitikinti, kad darote tinkamus dalykus tinkamu laiku. Jis tikėjo, kad organizacija yra raktas į kelią ir į sėkmę. Jis sakė: „Organizacija yra raktas į kelią ir sėkmę. Tai vienintelis būdas įsitikinti, kad darote tinkamus dalykus tinkamu laiku.

  Feynmano tikėjimas organizacijos svarba yra aiškus. Jis tikėjo, kad organizacija yra būtina siekiant sėkmės, produktyvumo ir išlikti kelyje. Jis sakė: „Organizacija yra raktas į sėkmę, produktyvumą ir išlikimą kelyje. Tai vienintelis būdas įsitikinti, kad atliekate tinkamus dalykus tinkamu laiku.

 • #16.     Lankstumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad lankstumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti prisitaikyti prie kintančių aplinkybių.

  Feynmanas tikėjo, kad lankstumas yra būtinas sėkmei. Jis tvirtino, kad niekada nereikėtų bijoti prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, kad ir kaip tai būtų sunku ar nepatogu. Jis teigė, kad gebėjimas būti lanksčiam ir prisitaikyti prie naujų situacijų yra pagrindinis veiksnys siekiant sėkmės. Jis tikėjo, kad svarbu būti atviram naujoms idėjoms ir norui išbandyti skirtingus požiūrius į problemas. Jis taip pat tvirtino, kad svarbu sugebėti atpažinti, kai kažkas neveikia, ir būti pasirengęs keisti kursą.

  Feynmanas teigė, kad gebėjimas būti lanksčiam yra stiprybės, o ne silpnumo ženklas. Jis tvirtino, kad svarbu sugebėti atpažinti, kai kažkas neveikia, ir būti pasirengęs keisti kursą. Jis tvirtino, kad svarbu būti atviram naujoms idėjoms ir norui išbandyti skirtingus požiūrius į problemas. Jis taip pat tvirtino, kad svarbu sugebėti atpažinti, kai kažkas neveikia, ir būti pasirengęs keisti kursą.

  Feynmanas teigė, kad lankstumas yra būtinas sėkmei, nes jis leido pasinaudoti galimybėmis, kurios gali atsirasti. Jis tvirtino, kad svarbu sugebėti atpažinti, kai kažkas neveikia, ir būti pasirengęs keisti kursą. Jis tvirtino, kad svarbu būti atviram naujoms idėjoms ir norui išbandyti skirtingus požiūrius į problemas. Jis taip pat tvirtino, kad svarbu sugebėti atpažinti, kai kažkas neveikia, ir būti pasirengęs keisti kursą.

  Feynmanas teigė, kad lankstumas yra būtinas sėkmei, nes jis leido pasinaudoti galimybėmis, kurios gali atsirasti. Jis tvirtino, kad svarbu sugebėti atpažinti, kai kažkas neveikia, ir būti pasirengęs keisti kursą. Jis tvirtino, kad svarbu būti atviram naujoms idėjoms ir norintiems išbandyti skirtingus požiūrius į problemas. Jis taip pat tvirtino, kad svarbu sugebėti atpažinti, kai kažkas neveikia, ir būti pasirengęs pakeisti kursą, kad būtų rastas geresnis sprendimas.

 • #17.     Kantrybės svarba: Feynmanas tikėjo, kad kantrybė yra būtina sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti skirti laiko tam, kad viskas būtų padaryta teisingai.

  Feynmanas tikėjo, kad kantrybė yra būtina sėkmei. Jis pasakė: „Turite būti kantrūs. Turite skirti laiko, kad viską padarytumėte teisingai. Nebijokite skirti laiko tai padaryti teisingai.

  Feynmanas tikėjo, kad kantrybė buvo pagrindinis veiksnys siekiant sėkmės. Jis pasakė: „Turite būti kantrūs ir skirti laiko, kad viską padarytum teisingai. Nebijokite skirti laiko tai padaryti teisingai. Jei ką nors skubėsite, padarysite klaidų ir viskas nebus taip gerai, kaip galėtų būti“.

  Feynmanas taip pat manė, kad kantrybė yra svarbi mokymuisi. Jis pasakė: „Turite būti kantrūs ir skirti laiko mokytis. Nebijokite skirti laiko mokymuisi. Jei skubate mokytis, nesuprasite medžiagos taip gerai, kaip galėtumėte.

  Feynman patarimai dėl kantrybės yra nesenstantys. Svarbu skirti laiko viską daryti teisingai ir mokytis. Kantrybė yra būtina sėkmei ir niekada neturėtų būti ignoruojama.

 • #18.     Pasitikėjimo savimi svarba: Feynmanas tikėjo, kad pasitikėjimas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti tikėti savimi.

  Feynmanas tikėjo, kad pasitikėjimas yra būtinas sėkmei. Jis tvirtino, kad niekada nereikėtų bijoti tikėti savimi ir rizikuoti. Jis teigė, kad svarbu pasitikėti savo sugebėjimais ir pasitikėti savo vertinimu. Jis taip pat tvirtino, kad svarbu norėti rizikuoti ir būti atviram naujoms idėjoms bei patirčiai. Jis tikėjo, kad pasitikėjimas savimi yra raktas į sėkmę ir kad svarbu mokėti rizikuoti ir būti atviram naujoms idėjoms bei patirčiai.

  Feynmanas taip pat teigė, kad svarbu mokėti priimti kritiką ir iš jos mokytis. Jis teigė, kad svarbu mokėti priimti kritiką ir ją panaudoti tobulinant save. Jis tvirtino, kad svarbu mokėti priimti kritiką ir ją panaudoti, kad taptum geresniu. Jis teigė, kad svarbu mokėti priimti kritiką ir ją panaudoti, kad labiau pasitikėtum savimi.

  Feynmanas tikėjo, kad pasitikėjimas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti tikėti savimi. Jis teigė, kad svarbu pasitikėti savo sugebėjimais ir pasitikėti savo vertinimu. Jis tvirtino, kad svarbu norėti rizikuoti ir būti atviram naujoms idėjoms bei patirčiai. Jis teigė, kad svarbu mokėti priimti kritiką ir ją panaudoti tobulinant save. Jis teigė, kad svarbu mokėti priimti kritiką ir ją panaudoti, kad taptum geresniu. Jis teigė, kad svarbu mokėti priimti kritiką ir ją panaudoti, kad labiau pasitikėtum savimi.

 • #19.     Dosnumo svarba: Feynmanas tikėjo, kad dosnumas yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti padėti kitiems.

  Feynmanas tikėjo, kad dosnumas yra būtinas sėkmei. Jis tvirtino, kad niekada nereikėtų bijoti padėti kitiems, net jei tai reikštų paaukoti ką nors iš savo. Jis tikėjo, kad būdamas dosnus žmogus gali atverti galimybių sau ir kitiems. Jis taip pat tikėjo, kad dosnumas gali sukelti didesnį pasitenkinimo ir pasitenkinimo gyvenimu jausmą.

  Feynmanas teigė, kad dosnumas buvo naudingas ne tik gavėjui, bet ir davėjui. Jis tikėjo, kad dovanojant kitiems galima labiau įvertinti savo ir aplinkinių gyvenimą. Jis taip pat teigė, kad dosnumas gali paskatinti didesnį žmonių tarpusavio ryšio ir supratimo jausmą. Jis tikėjo, kad būdamas dosnus žmogus gali sukurti harmoningesnį ir taikesnį pasaulį.

  Feynmanas teigė, kad dosnumas buvo pagrindinė sėkmės dalis. Jis tikėjo, kad būdamas dosnus žmogus gali atverti galimybių sau ir kitiems. Jis teigė, kad dosnumas gali sukelti didesnį pasitenkinimo ir pasitenkinimo gyvenimu jausmą. Jis taip pat teigė, kad dosnumas gali paskatinti didesnį žmonių tarpusavio ryšio ir supratimo jausmą.

 • #20.     Atvirumo naujoms idėjoms svarba: Feynmanas tikėjo, kad atvirumas naujoms idėjoms yra būtinas sėkmei ir kad niekada nereikėtų bijoti apsvarstyti skirtingų perspektyvų.

  „Pirmasis principas yra tas, kad jūs neturite apgaudinėti savęs, o jus lengviausia apgauti. Taigi jūs turite būti labai atsargūs dėl to. Kai neapgaudinėji savęs, lengva neapgauti kitų mokslininkų. Po to jūs tiesiog turite būti sąžiningi įprastu būdu.

  Feynmanas tikėjo, kad atvirumas naujoms idėjoms yra būtinas sėkmei. Jis skatino žmones niekada nebijoti svarstyti skirtingų požiūrių, net jei jie atrodė keistai ar neįprastai. Jis tikėjo, kad būdamas atviras naujoms idėjoms galima geriau suprasti pasaulį ir priimti labiau pagrįstus sprendimus.

  Feynmanas taip pat manė, kad svarbu suabejoti status quo ir mesti iššūkį priimtiems įsitikinimams. Jis teigė, kad tai darant galima atskleisti naujas įžvalgas ir atskleisti paslėptas tiesas. Jis tvirtino, kad svarbu būti atviram naujoms idėjoms ir norėti jas tyrinėti, net jei jos atrodo keistos ar neįprastos.

  Feynmano atvirumo naujoms idėjoms filosofija buvo priimta daugelio žmonių, ir ji tapo kertiniu šiuolaikinio mokslo akmeniu. Būdami atviri naujoms idėjoms, mokslininkai gali padaryti atradimų, kurie kitu atveju liktų paslėpti. Taip pat svarbu, kad žmonės kitose srityse, pavyzdžiui, versle ir politikoje, būtų atviri naujoms idėjoms, kad galėtų išlikti prieš konkurentus ir priimti pagrįstus sprendimus.