Susitelkimo galia 2000

Autorius Jackas Canfieldas, Markas Victoras Hansenas ir Lesas Hewittas

Reitingas   

Santrauka:

 • Jacko Canfieldo, Marko Victoro Hanseno ir Leso Hewitto knyga „Dėmesio galia“ yra knyga, kurioje skaitytojams pateikiami įrankiai ir strategijos, padedančios pasiekti sėkmės gyvenime. Autoriai aiškina, kad sėkmę lemia ne tik daug pinigų ar šlovės turėjimas, o aiškus dėmesys ir veiksmų siekimas savo tikslams pasiekti. Knyga suskirstyta į tris dalis: pirmoji dalis skirta dėmesio galiai, antroji – veiksmų galiai, trečioji – sėkmės galiai.

  Pirmoje dalyje autoriai aptaria, kaip svarbu turėti aiškų dėmesį ir kaip tai gali padėti pasiekti sėkmės. Jie paaiškina, kad aiškus dėmesys leidžia išlikti kelyje ir išvengti blaškymosi. Taip pat diskutuojama, kaip svarbu išsikelti tikslus ir kaip sukurti veiksmų planą jiems pasiekti.

  Antroje dalyje autoriai aptaria, kaip svarbu imtis veiksmų ir kaip tai gali padėti pasiekti sėkmės. Jie paaiškina, kad veiksmas yra raktas į jūsų tikslus ir kad svarbu imtis nuoseklių veiksmų siekiant sėkmės. Jie taip pat aptaria teigiamo požiūrio svarbą ir kaip tai gali padėti išlaikyti motyvaciją.

  Trečioje dalyje autoriai aptaria sėkmės galią ir kaip ji gali padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus. Jie paaiškina, kad sėkmę lemia ne tik daug pinigų ar šlovės turėjimas, bet ir aiškus susitelkimas bei veiksmų ėmimasis savo tikslams pasiekti. Jie taip pat aptaria paramos sistemos svarbą ir tai, kaip ji gali padėti jums neatsilikti.

  „Dėmesio galia“ yra įkvepianti ir informatyvi knyga, suteikianti skaitytojams įrankių ir strategijų, padedančių pasiekti sėkmės gyvenime. Autoriai pateikia praktinių patarimų ir strategijų, kurios gali padėti skaitytojams susikaupti ir imtis veiksmų savo tikslams pasiekti.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Išsikelkite aiškius tikslus: svarbu išsikelti aiškius tikslus, kad sutelktumėte dėmesį į tai, kas svarbu, ir pasiektumėte sėkmės. Turėdami aiškią viziją, ko norite pasiekti, galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  Norint pasiekti sėkmės, būtina išsikelti aiškius tikslus. Svarbu turėti aiškią viziją, ko norite pasiekti, ir susitelkti ties šiuo tikslu. Aiškaus tikslo turėjimas padės išlikti motyvuotam ir teisingam. Tai taip pat padės nustatyti užduočių prioritetus ir įsitikinti, kad laiką ir energiją skiriate svarbiausiems dalykams.

  Keliant tikslus svarbu įsitikinti, kad jie realūs ir pasiekiami. Padalinkite savo tikslus į mažesnius, lengviau valdomus veiksmus ir kiekvienam žingsniui nustatykite terminus. Tai padės išlikti kelyje ir įsitikinti, kad darote pažangą. Taip pat svarbu švęsti savo sėkmę kelyje. Tai padės išlikti motyvuotam ir primins, kiek toli nuėjote.

  Galiausiai svarbu reguliariai peržiūrėti savo tikslus. Tai padės išlikti susikaupusiam ir įsitikinti, kad vis dar einate kelyje. Tai taip pat padės prireikus pakoreguoti savo tikslus ir įsitikinti, kad vis dar dirbate siekdami to paties galutinio rezultato.

 • #2.     Suteikite pirmenybę: užduočių ir veiklos prioritetų nustatymas yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Žinodami, kas yra svarbiausia, ir pirmiausia susitelkite ties šiomis užduotimis, galėsite išlikti organizuotiems ir produktyviems.

  Užduočių ir veiklos prioritetų nustatymas yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Žinodami, kas yra svarbiausia, ir pirmiausia susitelkite ties šiomis užduotimis, galėsite išlikti organizuotiems ir produktyviems. Svarbu skirti laiko savo tikslams ir uždaviniams įvertinti ir nustatyti, kurios užduotys yra svarbiausios ir kurias reikia atlikti pirmiausia. Tai padės jums laikytis kelyje ir užtikrinti, kad jūs darote pažangą siekiant savo tikslų. Be to, svarbu teikti pirmenybę skubioms ir svarbioms užduotims, nes būtent šios užduotys turės didžiausią įtaką jūsų sėkmei.

  Nustatydami užduotis prioritetus, svarbu atsižvelgti į jūsų turimą laiką ir išteklius. Jei turite ribotą laiką ir išteklius, svarbu sutelkti dėmesį į užduotis, kurios turės didžiausią poveikį ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Be to, svarbu atsižvelgti į kiekvienos užduoties svarbą ir tai, kaip ji atitinka jūsų bendrą planą. Tai padės nustatyti, kurias užduotis reikia atlikti pirmiausia, o kurias atidėti vėliau.

  Užduočių ir veiklos prioritetų nustatymas yra svarbi norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Skirdami laiko savo tikslams ir uždaviniams įvertinti ir nustatyti, kurios užduotys yra svarbiausios, padėsite išlikti organizuotiems ir produktyviems. Be to, svarbu atsižvelgti į jūsų turimą laiką ir išteklius bei teikti pirmenybę skubioms ir svarbioms užduotims. Skirdami laiko užduočių prioritetų nustatymui, galėsite neatsilikti nuo kelyje ir daryti pažangą siekdami savo tikslų.

 • #3.     Imkitės veiksmų: Veiksmai yra raktas į sėkmę. Mažais žingsneliais siekdami savo tikslų padėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  Veiksmų ėmimasis yra raktas į sėkmę. Nesunku pasvajoti ir planuoti, bet nesiimant veiksmų niekada nieko nepavyks padaryti. Mažais žingsneliais siekdami savo tikslų padėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje. Svarbu suskirstyti savo tikslus į valdomas dalis ir sutelkti dėmesį į vieną žingsnį vienu metu. Tai padės išlikti susikaupusiam ir siekti savo tikslų.

  Imantis veiksmų svarbu išlikti pozityviam ir susitelkti į galutinį rezultatą. Įsivaizduokite, kad pasiekiate savo tikslus ir naudokite tai kaip motyvaciją tęsti. Švęskite savo sėkmes, kad ir kokia maža būtų, ir naudokite jas kaip motyvaciją tęsti. Imtis veiksmų gali būti sunku, tačiau tai vienintelis būdas padaryti pažangą ir pasiekti sėkmės.

 • #4.     Pašalinkite blaškymąsi: būtina pašalinti blaškymąsi, kad išliktumėte susikaupę ir pasiektumėte sėkmę. Pašalinus aplinką trukdančius veiksnius, galėsite išlikti susikaupę ir produktyvūs.

  Trikdžių pašalinimas yra svarbus žingsnis siekiant sėkmės. Kai mus supa blaškymasis, gali būti sunku išlikti susikaupusiems ir produktyviems. Pašalindami aplinką blaškančius dalykus, galime sukurti produktyvumui ir susikaupimui palankią atmosferą.

  Vienas iš būdų pašalinti blaškymąsi yra sukurti tam skirtą darbo vietą. Tai gali būti namų biuras, kambario kampas ar net rašomasis stalas bendroje darbo vietoje. Įsitikinkite, kad erdvėje nėra netvarkos ir neblaškančių dalykų, tokių kaip televizoriai, telefonai ir kita elektronika. Be to, stenkitės apriboti žmonių, kurie ateina į darbo vietą, skaičių, nes tai gali būti pagrindinis blaškymosi šaltinis.

  Kitas būdas pašalinti blaškymąsi – nustatyti ribas. Tai gali apimti konkretaus darbo ir pertraukų laiko nustatymą bei socialiniuose tinkluose ar kitoje veikloje praleisto laiko apribojimą. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į žmones ir veiklą, kurie gali atitraukti mūsų dėmesį. Jei yra tam tikrų žmonių ar veiklos, kurios linkusios blaškyti mūsų dėmesį, svarbu apriboti mūsų kontaktą su jais.

  Galiausiai, svarbu turėti omenyje savo mintis ir emocijas. Jei pastebime, kad mus blaško mūsų pačių mintys ar emocijos, svarbu padaryti pertrauką ir praktikuoti dėmesingumą. Tai gali padėti mums išlikti susikaupusiems ir produktyviems.

  Pašalinus blaškymąsi, galime sukurti aplinką, palankią susikaupimui ir produktyvumui. Tai gali padėti mums pasiekti sėkmės ir pasiekti savo tikslus.

 • #5.     Ugdykite savidiscipliną: Savidisciplinos ugdymas yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Turėdami discipliną susikaupti ir eiti į kelią, išliksite motyvuoti ir produktyvūs.

  Savidisciplinos ugdymas yra svarbi sėkmės dalis. Tam reikia užsibrėžti tikslus ir turėti valios išlikti susikaupusiam ir eiti kelyje. Savidisciplina – tai gebėjimas kontroliuoti savo emocijas, mintis ir veiksmus, kad būtų pasiektas norimas tikslas. Tai gebėjimas atsispirti pagundai ir susikoncentruoti ties atliekama užduotimi. Tai taip pat yra gebėjimas išlikti motyvuotam ir produktyviam, net ir susidūrus su kliūtimis ar trukdžiais.

  Savidisciplina yra įgūdis, kurį galima išsiugdyti laikui bėgant. Tam reikia praktikos ir atsidavimo. Svarbu išsikelti realius tikslus ir suskirstyti juos į smulkesnes, pasiekiamas užduotis. Taip pat svarbu apdovanoti save už atliktą darbą ir išlikti pozityviam bei motyvuotam. Be to, svarbu išlikti organizuotam ir sudaryti planą, kaip pasiekti savo tikslus. Galiausiai, svarbu išlikti susikaupusiam ir vengti blaškymosi.

  Savęs disciplinos ugdymas yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Turėdami discipliną susikaupti ir eiti į kelią, išliksite motyvuoti ir produktyvūs. Praktikuodami ir atsiduodami galite išsiugdyti savidiscipliną, reikalingą norint pasiekti savo tikslus ir pasiekti sėkmės.

 • #6.     Valdykite savo laiką: Laiko tvarkymas yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Žinodami, kaip teikti pirmenybę užduotims ir veiklai, išliksite organizuoti ir produktyvūs.

  Laiko valdymas yra svarbus įgūdis, kurį reikia turėti norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Norint išlikti organizuotiems ir produktyviems, būtina mokėti teikti pirmenybę užduočių ir veiklos prioritetams. Norint tai padaryti, svarbu išsikelti tikslus ir sukurti veiksmų planą tiems tikslams pasiekti. Šiame plane turėtų būti numatytas užduočių ir veiklų įvykdymo terminas, taip pat pažangos stebėjimo sistema. Be to, svarbu skirti laiko pertraukoms ir atsipalaidavimui, nes tai gali padėti sumažinti stresą ir pagerinti dėmesį. Galiausiai svarbu būti lanksčiam ir prireikus koreguoti planą, kad nenutrūktumėte.

  Laiko valdymas yra įgūdis, kurio galima išmokti ir tobulinti praktikuojant. Svarbu žinoti, kaip leidžiate savo laiką, ir įsitikinti, kad jį naudojate kuo veiksmingiausiu būdu. Skirdami laiko užduočių planavimui ir prioritetų nustatymui, galite užtikrinti, kad maksimaliai išnaudosite savo laiką ir pasieksite savo tikslus.

 • #7.     Nustatykite terminus: norint susikaupti ir pasiekti sėkmės, būtina nustatyti terminus. Turėdami užduočių atlikimo laiką, galėsite išlikti motyvuotiems ir tęsti.

  Terminų nustatymas yra svarbi norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Turėdami užduočių atlikimo laiko juostą, galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje. Svarbu nustatyti realius terminus, kuriuos būtų galima pasiekti, ir suskirstyti didesnes užduotis į mažesnius, lengviau valdomus gabalus. Tai padės išlikti organizuotam ir siekti savo tikslų. Be to, terminų nustatymas gali padėti nustatyti užduočių prioritetus ir užtikrinti, kad pirmiausia sutelktumėte dėmesį į svarbiausias užduotis.

  Nustatant terminus svarbu būti realistais ir atsižvelgti į visas galimas kliūtis, kurios gali iškilti. Taip pat svarbu būti lanksčiam ir, jei reikia, koreguoti savo laiko juostą. Be to, svarbu apdovanoti save už terminų laikymąsi. Tai padės išlaikyti jūsų motyvaciją ir tobulėti.

  Apskritai terminų nustatymas yra svarbi norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Turėdami užduočių atlikimo laiko juostą, galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje. Svarbu nustatyti realius terminus, kuriuos būtų galima pasiekti, ir suskirstyti didesnes užduotis į mažesnius, lengviau valdomus gabalus. Tai padės išlikti organizuotam ir siekti savo tikslų.

 • #8.     Vizualizuokite sėkmę: norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, būtina vizualizuoti sėkmę. Turėdami aiškią viziją, ko norite pasiekti, galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  Sėkmės vizualizavimas yra svarbi sėkmės dalis. Tai padeda išlaikyti susikaupimą ir motyvaciją bei gali padėti išlikti teisingame kelyje. Kai vizualizuojate sėkmę, susikuriate mintis apie tai, ko norite pasiekti. Šis vaizdas gali būti ryškus galutinio tikslo vaizdas arba gali būti abstraktesnis norimo rezultato vaizdas.

  Sėkmės vizualizavimas taip pat gali padėti atpažinti ir įveikti visas kliūtis, kurios gali stovėti jūsų kelyje. Įsivaizduodami, kad pasiekiate savo tikslus, galite geriau suprasti, ką reikia padaryti, kad juos pasiektumėte. Tai gali padėti išlikti susikaupusiems ir motyvuotiems, taip pat gali padėti nenukrypti nuo kelyje ir siekti savo tikslų.

  Sėkmės vizualizavimas taip pat gali padėti sustiprinti jūsų pasitikėjimą savimi. Kai matote, kad pasiekiate savo tikslus, tai gali padėti jums suteikti drąsos ir ryžto tęsti. Tai taip pat gali padėti jums priminti, kodėl pirmiausia siekiate savo tikslų, ir gali padėti išlaikyti motyvaciją bei įkvėpimą.

  Sėkmės vizualizavimas yra svarbi sėkmės dalis ir gali padėti išlaikyti susikaupimą bei motyvaciją. Įsivaizduodami, kad pasiekiate savo tikslus, galite geriau suprasti, ką reikia padaryti, kad tai pasiektumėte, ir tai taip pat gali padėti sustiprinti jūsų pasitikėjimą savimi. Sėkmės vizualizavimas gali padėti jums laikytis kelyje ir padaryti pažangą siekiant savo tikslų, taip pat tai gali padėti jums priminti, kodėl pirmiausia siekiate savo tikslų.

 • #9.     Darykite pertraukas: pertraukėlės yra būtinos norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Reguliarios pertraukėlės padės išlikti žvaliems ir produktyviems.

  Norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, būtina daryti pertraukas. Gali būti lengva pakliūti į kasdienybės šurmulį ir pamiršti žengti žingsnį atgal ir atsipalaiduoti. Reguliarios pertraukėlės padės išlikti žvaliems ir produktyviems. Tai gali būti taip paprasta, kaip kelias minutes pasitempti, pasivaikščioti ar užkąsti. Pertrauka taip pat gali padėti susikoncentruoti ir įgyti aiškumo dėl atliekamos užduoties.

  Knygoje „Dėmesio galia“ Jackas Canfieldas, Markas Victoras Hansenas ir Lesas Hewittas teigia, kad pertraukėlės gali padėti išlaikyti motyvaciją ir energiją. Jie teigia, kad pertrauka gali padėti išvalyti mintis ir grįžti prie užduoties su nauja perspektyva. Pertraukėlės taip pat gali padėti išlikti susikaupusiems ir produktyviems, nes leidžia žengti žingsnį atgal ir įvertinti situaciją.

  Pertraukėlės yra svarbi norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Tai gali padėti išlikti motyvuotam ir energingam, taip pat gali padėti susikoncentruoti ir įgyti aiškumo dėl atliekamos užduoties. Reguliarios pertraukėlės gali padėti išlikti žvaliems ir produktyviems, todėl būtinai padarykite pertrauką, kai to prireiks!

 • #10.     Išlikite pozityvus: Išlikti pozityviam yra būtina norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Teigiamas požiūris padės išlikti motyvuotam ir teisingam.

  Išlikti pozityviam yra svarbi sėkmės dalis. Teigiamas požiūris gali padėti išlikti motyvuotam ir teisingam. Tai gali padėti sutelkti dėmesį į savo tikslus ir išlikti atspariems nelaimėms. Kai išliksite pozityvus, labiau rizikuosite ir išbandysite naujus dalykus, o tai gali lemti didesnę sėkmę. Be to, teigiamas požiūris gali padėti išlikti optimistiškam ir bet kurioje situacijoje įžvelgti gėrį.

  Kai išliksite pozityvus, labiau tikėtina, kad į savo gyvenimą pritrauksite teigiamų žmonių ir patirties. Labiau tikėtina, kad imsitės veiksmų ir darysite pažangą siekdami savo tikslų. Be to, pozityvumas gali padėti išlikti energingiems ir produktyviems. Tai taip pat gali padėti išlikti atspariems ir tęsti veiklą net tada, kai viskas klostosi ne taip, kaip planuota.

  Išlikti pozityviam yra svarbi sėkmės dalis. Tai gali padėti išlikti susikaupusiems ir motyvuotiems bei išlikti atspariems nelaimėms. Tai taip pat gali padėti pritraukti teigiamų žmonių ir patirties į savo gyvenimą. Išlikti pozityviam yra būtina norint susikaupti ir pasiekti sėkmės, todėl būkite pozityvūs ir susitelkite ties savo tikslais.

 • #11.     Gaukite palaikymą: norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, būtina gauti paramą. Turėdami paramos sistemą galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  Norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, būtina gauti paramą. Įdiegę paramos sistemą galite išlikti motyvuotiems ir sėkmingai veikti. Tai gali būti draugų, šeimos narių ar kolegų grupė, kuri jus padrąsina ir palaiko. Jie gali suteikti patarimų, atsiliepimų ir atskaitomybės, kad padėtų jums susikaupti ir pasiekti savo tikslus. Jie taip pat gali suteikti emocinę paramą, kai jaučiatės priblokšti ar nusivylę. Pagalbos sistemos turėjimas gali padėti išlikti motyvuotam ir sėkmingam, o kelionė į sėkmę gali būti daug lengvesnė.

  Jūsų palaikymo sistema taip pat gali padėti išlikti tvarkingai ir atlikti užduotis. Jie gali padėti jums sukurti planą ir išsikelti tikslus bei priminti ir paskatinti, kai jums to reikia. Jie taip pat gali padėti jums išlikti atskaitingiems ir pateikti atsiliepimų apie jūsų pažangą. Pagalbos sistemos turėjimas gali padėti išlikti susikaupusiems ir motyvuotiems bei palengvinti kelionę į sėkmę.

  Pagalbos sistemos turėjimas taip pat gali padėti išlikti pozityviai nusiteikęs ir susitelkęs į galutinį tikslą. Jie gali padrąsinti ir padėti susikoncentruoti ties bendru vaizdu. Jie taip pat gali padėti išlikti pozityviam ir motyvuotam, kai viskas klostosi ne taip, kaip planuota. Pagalbos sistemos turėjimas gali padėti išlikti susikaupusiems ir motyvuotiems bei palengvinti kelionę į sėkmę.

 • #12.     Būkite organizuotas: išlikti organizuotam yra būtina norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Turėdami užduočių ir veiklos organizavimo sistemą, galėsite išlikti produktyviems ir sėkmingai veikti.

  Organizuotumas yra svarbi norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Turėdami užduočių ir veiklos organizavimo sistemą, galite išlikti produktyviems ir sėkmingai veikti. Ši sistema turėtų apimti užduočių prioritetų nustatymo būdą, pažangos stebėjimo būdą ir būdą išlaikyti motyvaciją.

  Užduočių prioritetų nustatymas yra svarbus, nes tai leidžia pirmiausia sutelkti dėmesį į svarbiausias užduotis. Tai padės išlikti kelyje ir įsitikinti, kad darote pažangą. Stebėti pažangą taip pat svarbu, nes tai leidžia matyti, kiek toli nuėjote ir kiek dar reikia nueiti. Tai gali padėti išlikti motyvuotam ir susikoncentruoti į atliekamą užduotį.

  Galiausiai, norint išlikti organizuotam, būtina išlaikyti motyvaciją. Turėdami atlyginimo už atliktą užduotis sistemą, galite išlikti motyvuotiems ir sėkmingai veikti. Tai gali apimti pertrauką atlikus užduotį arba apdovanoti save skanėstu atlikus sunkią užduotį.

  Išlikdami organizuoti, galite išlikti susikaupę ir pasiekti sėkmės. Turėdami užduočių ir veiklos organizavimo, užduočių prioritetų nustatymo, pažangos stebėjimo ir motyvacijos išlikimo sistemą, galite išlikti produktyviems ir sėkmingai veikti.

 • #13.     Išsikelkite pagrįstus tikslus: norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, būtina nustatyti pagrįstus tikslus. Pasiekiami tikslai padės išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  Pagrįstų tikslų nustatymas yra svarbi sėkmės dalis. Kai užsibrėžiate per daug ambicingus tikslus, galite būti priblokšti ir nusiminti. Kita vertus, kai išsikeliate per lengvus tikslus, galite nebūti motyvuoti jų siekti. Svarbu rasti pusiausvyrą tarp iššūkių sau ir pasiekiamų tikslų.

  Nustatant tikslus svarbu juos suskirstyti į mažesnius, lengviau valdomus žingsnius. Tai padės išlaikyti susikaupimą ir motyvaciją. Taip pat svarbu nustatyti kiekvieno žingsnio terminus, kad galėtumėte stebėti savo pažangą. Be to, svarbu švęsti savo sėkmę kelyje. Tai padės išlikti motyvuotiems ir susitelkti siekiant savo tikslų.

  Galiausiai svarbu lanksčiai siekti savo tikslų. Gyvenimas gali išmesti netikėtus kamuolius, todėl svarbu sugebėti atitinkamai pakoreguoti savo tikslus. Tai padės išlikti kelyje ir pasiekti sėkmės.

 • #14.     Stebėkite savo pažangą: pažangos stebėjimas yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Žinodami, kiek toli nuėjote, galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  Pažangos stebėjimas yra svarbi norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Tai gali padėti išlikti motyvuotam ir eiti kelyje, nes aiškiai suprasite, kiek toli nuėjote. Stebėdami savo pažangą galite nustatyti sritis, kuriose reikia tobulėti, ir džiaugtis savo sėkme. Tai taip pat gali padėti jums išlikti atskaitingam ir užtikrinti, kad darote pažangą siekiant savo tikslų.

  Savo pažangą galima stebėti įvairiais būdais. Galite vesti savo pažangos žurnalą arba žurnalą, sukurti skaičiuoklę, kad galėtumėte stebėti savo pažangą, arba naudoti programą ar internetinį įrankį pažangai stebėti. Nesvarbu, kokį metodą pasirinksite, svarbu įsitikinti, kad reguliariai peržiūrite savo pažangą ir prireikus koreguojate.

  Pažangos stebėjimas gali būti galingas įrankis, padedantis susikaupti ir pasiekti sėkmės. Tai gali padėti išlikti motyvuotam ir eiti kelyje, nustatyti sritis, kuriose reikia tobulėti, ir pasidžiaugti savo sėkme. Reguliariai stebėdami savo pažangą galite užtikrinti, kad darote pažangą siekdami savo tikslų ir būsite atskaitingi.

 • #15.     Švęskite savo sėkmę: norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, svarbu švęsti savo sėkmę. Skirdami laiko pripažinti savo pasiekimus padėsite išlikti motyvuotiems ir tęsti.

  Švęsti savo sėkmę yra svarbi sėkmės dalis. Svarbu skirti laiko pripažinti ir įvertinti savo pasiekimus, kad ir kokie maži jie būtų. Tai padės išlikti motyvuotiems ir susikoncentruoti į savo tikslus. Švęsti savo sėkmę gali būti taip paprasta, kad skirkite kelias akimirkas apmąstymui, ką pasiekėte, ir paglostykite sau per nugarą. Jis taip pat gali būti sudėtingesnis, pavyzdžiui, laisvą dieną nuveikti ką nors ypatingo arba apdovanoti save dovana. Kad ir ką nuspręstumėte daryti, skirkite laiko pasidžiaugti savo sėkme ir pripažinti savo sunkų darbą.

  Kai švenčiate savo sėkmę, tai taip pat gali padėti pasidalinti savo pasiekimais su kitais. Tai galite padaryti papasakodami draugams ir šeimos nariams apie savo pasiekimus arba paskelbdami apie juos socialinėje žiniasklaidoje. Dalijimasis savo sėkme su kitais gali padėti juos įkvėpti ir motyvuoti, taip pat suteikti pasididžiavimo ir pasiekimų jausmą. Švęsti savo sėkmę yra svarbi dalis norint susikaupti ir pasiekti sėkmę, todėl skirkite laiko pripažinti ir įvertinti savo pasiekimus.

 • #16.     Mokykitės iš savo klaidų: norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, svarbu mokytis iš klaidų. Skirdami laiko apmąstyti, kas nutiko ne taip, galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  Mokymasis iš savo klaidų yra svarbi asmeninio augimo ir tobulėjimo dalis. Labai svarbu skirti laiko apmąstyti, kas nutiko ir kodėl, kad išliktumėte susikaupę ir motyvuoti. Tai padės nustatyti tobulinimo sritis ir atlikti pakeitimus, kad tos pačios klaidos nepasikartotų. Taip pat svarbu atsiminti, kad klaidos yra mokymosi proceso dalis ir neturėtų būti vertinamos kaip nesėkmės ženklas. Vietoj to, į klaidas reikėtų žiūrėti kaip į galimybę mokytis ir augti.

  Apmąstant klaidas svarbu būti sąžiningam sau ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Pripažinkite klaidą ir nustatykite, kas nutiko ir kodėl. Paklauskite savęs, ką galėjote padaryti kitaip ir ką galite padaryti, kad ta pati klaida nepasikartotų. Skirdami laiko savo klaidų apmąstymui padėsite geriau suprasti save ir savo galimybes, o galiausiai padėsite pasiekti sėkmės.

 • #17.     Rūpinkitės savimi: Rūpinimasis savimi yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Sveikas gyvenimo būdas padės išlikti motyvuotam ir sėkmingam.

  Rūpinimasis savimi yra būtinas norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės. Subalansuota mityba, reguliari mankšta ir pakankamai miegas yra svarbūs sveikos gyvensenos komponentai. Valgydami maistingą maistą gausite energijos, reikalingos produktyviems ir susikaupusiems visą dieną. Reguliari mankšta padės išlaikyti formą ir sumažinti stresą. Pakankamai miegas padės išlikti budriems ir energingiems.

  Sveikas gyvenimo būdas taip pat padės išlikti motyvuotam ir teisingam. Kai rūpinsitės savimi, turėsite energijos ir susikaupimo, kad išliktumėte motyvuoti ir dirbtumėte siekdami savo tikslų. Be to, rūpinimasis savimi padės išlikti pozityviam ir optimistiškam. Kai jautiesi gerai, lengviau išlikti susikaupusiam ir motyvuotam.

  Galiausiai, rūpinimasis savimi padės išlikti sveikiems ir išvengti ligų. Valgydami subalansuotą mitybą, reguliariai mankštindamiesi ir pakankamai miegodami, išliksite sveiki ir sumažinsite riziką susirgti lėtinėmis ligomis. Rūpinimasis savimi yra būtinas norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės.

 • #18.     Išlikite susikaupę: norint išlikti susikaupusiam ir pasiekti sėkmės, būtina išlikti susikaupusiam. Turėdami discipliną susikoncentruoti į atliekamą užduotį, galėsite išlikti produktyviems ir eiti kelyje.

  Susikaupimas yra svarbi sėkmės dalis. Reikia disciplinos ir atsidavimo, kad susitelktumėte į atliekamą užduotį ir išliktumėte produktyvūs. Kai išliksite susikaupę, galėsite susikoncentruoti į atliekamą užduotį ir įsitikinti, kad darote pažangą. Tai padeda nenukrypti nuo kelyje ir pasiekti savo tikslus.

  Jacko Canfieldo, Marko Victoro Hanseno ir Les Hewitt „Dėmesio galia“ suteikia vertingos informacijos apie tai, kaip susikaupti ir pasiekti sėkmės. Knygoje pateikiamos strategijos ir metodai, padėsiantys susikaupti ir išlikti motyvuotiems. Jame taip pat pateikiami patarimai, kaip išlaikyti tvarką ir valdyti savo laiką. Vadovaudamiesi knygoje pateiktais patarimais galite išlikti susikaupę ir įsitikinti, kad darote pažangą siekdami savo tikslų.

  Norint pasiekti sėkmės, labai svarbu išlikti susikaupusiam. Reikia disciplinos ir atsidavimo, kad susitelktumėte į atliekamą užduotį ir išliktumėte produktyvūs. Vadovaudamiesi patarimais „Dėmesio galia“ galite išlikti susikaupę ir įsitikinti, kad darote pažangą siekdami savo tikslų.

 • #19.     Nustatykite SMART tikslus: SMART tikslų nustatymas yra būtinas norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Turėdami konkrečius, išmatuojamus, pasiekiamus, realius ir laiku užsibrėžtus tikslus, galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti kelyje.

  SMART tikslų nustatymas yra svarbi bet kokių sėkmingų pastangų dalis. SMART reiškia Specific, Measurable, Achievable, Realistic ir Timely. Nustatydami tikslus, kurie yra tikslūs, išmatuojami, pasiekiami, realistiški ir laiku, galite užtikrinti, kad išliksite susikaupę ir motyvuoti pasiekti norimą rezultatą.

  Nustatant SMART tikslus svarbu būti kuo konkretesniems. Tai reiškia, kad turėtumėte aiškiai apibrėžti, ko norite pasiekti ir kaip planuojate tai pasiekti. Pavyzdžiui, užuot nustatę tikslą „numesti svorio“, turėtumėte išsikelti tikslą „numesti 10 svarų per ateinančius tris mėnesius“. Šis tikslas yra konkretus, išmatuojamas, pasiekiamas, realus ir savalaikis.

  Kai nustatote SMART tikslus, svarbu juos suskirstyti į mažesnes, lengviau valdomas užduotis. Tai padės išlikti susikaupusiems ir motyvuotiems, kai sieksite savo tikslų. Be to, svarbu stebėti savo pažangą ir džiaugtis savo sėkme. Tai padės išlaikyti motyvaciją ir siekti savo tikslų.

  Nustatę SMART tikslus, galite užtikrinti, kad išliksite susikaupę ir motyvuoti pasiekti norimą rezultatą. Konkrečių, išmatuojamų, pasiekiamų, realių ir savalaikių tikslų nustatymas padės nenukrypti nuo kelyje ir pasiekti sėkmės.

 • #20.     Linksminkis: smagiai praleisti laiką būtina norint susikaupti ir pasiekti sėkmės. Skirdami laiko pasimėgauti galėsite išlikti motyvuotiems ir eiti į kelią.

  Linksmybės yra svarbi gyvenimo dalis ir gali padėti susikaupti ir pasiekti sėkmės. Skirdami laiko pasimėgauti savimi, galite išlikti motyvuotiems ir būti sėkmingiems. Tai taip pat gali padėti išlikti energingiems ir produktyviems, taip pat padėti išlikti pozityviam ir optimistiškam.

  Pramogos gali būti įvairių formų – nuo sporto iki išėjimo su draugais. Taip pat gali būti taip paprasta, kaip pailsėti nuo darbo ir pažiūrėti filmą ar paskaityti knygą. Kad ir kas tai būtų, būtinai skirkite laiko pasimėgauti ir smagiai praleisti laiką.

  Pasilinksminimas taip pat gali padėti išlikti kūrybingam ir atviram. Tai gali padėti mąstyti už langelio ribų ir pasisemti naujų idėjų. Tai taip pat gali padėti išlikti atsipalaidavusiam ir be streso, o tai gali padėti išlikti susikaupusiam ir produktyviam.

  Taigi, būtinai skirkite laiko smagiai praleisti laiką ir pasimėgauti. Tai gali padėti išlikti susikaupusiems ir motyvuotiems, taip pat padėti išlikti kūrybingam ir atviram. Tai taip pat gali padėti išlikti atsipalaidavusiam ir be streso, o tai gali padėti išlikti produktyviems ir sėkmingiems.