Naujos mašinos siela 1981

Autorius Tracy Kidder

Reitingas   

Santrauka:

 • „Naujos mašinos siela“ yra 1981 m. išleista Tracy Kidder negrožinė knyga, kurioje aprašoma „Data General Corporation“ kompiuterių dizainerių komandos patirtis kuriant naują 32 bitų mini kompiuterį. Knyga seka komandą nuo pradinės koncepcijos iki galutinio produkto ir išsamiai apžvelgia sudėtingos mašinos projektavimo procesą. Tai taip pat suteikia įžvalgų apie „Data General“ inžinierių asmenybes ir įmonės kultūrą.

  Knyga pradedama pristatant komandą, kurią sudaro projekto vadovas Tomas Westas ir inžinierių bei technikų grupė. Komandai pavesta sukurti naują 32 bitų mini kompiuterį, o tai yra svarbus įmonės įsipareigojimas. Komanda patiria didžiulį spaudimą greitai ir efektyviai užbaigti projektą, o knygoje sekama jų pažanga, kai jie dirba, kad laikytųsi griežtų terminų.

  Knygoje taip pat pateikiama įžvalga apie „Data General“ inžinierių asmenybes ir įmonės kultūrą. Inžinieriai yra labai konkurencingi ir siekia sėkmės, o knygoje pateikiamas žvilgsnis į jų asmeninį gyvenimą ir motyvus. Taip pat nagrinėjama „Data General“ korporacinė kultūra, pabrėžiamas įmonės dėmesys efektyvumui ir sąnaudų mažinimui.

  Knyga baigiasi sėkmingu projekto užbaigimu ir naujo 32 bitų mini kompiuterio paleidimu. Knygoje išsamiai apžvelgiamas sudėtingos mašinos projektavimo procesas ir pateikiama įžvalga apie „Data General“ inžinierių asmenybes ir įmonės kultūrą. Tai įtraukiantis ir informatyvus žvilgsnis į sudėtingos mašinos projektavimo procesą, kurį privalo perskaityti visi, kurie domisi skaičiavimo istorija.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Naujos mašinos siela yra negrožinė knyga apie naujo kompiuterio kūrimą, kurį sukūrė „Data General Corporation“ inžinierių komanda. Idėjos santrauka: Naujos mašinos siela – tai knyga apie naujo kompiuterio kūrimą, kurį sukūrė „Data General Corporation“ inžinierių komanda. Ji seka komandą, kuri kuria naują mašiną, ir iššūkius, su kuriais susiduria kelyje.

  Naujos mašinos siela yra negrožinė knyga apie naujo kompiuterio kūrimą, kurį sukūrė „Data General Corporation“ inžinierių komanda. Knyga, kurią parašė Tracy Kidder, seka komandą, kuri kuria naują mašiną, ir iššūkius, su kuriais susiduria kelyje. Tai istorija apie ambicijas, kūrybiškumą ir bendradarbiavimo jėgą. Knygoje taip pat nagrinėjamas technologijų poveikis visuomenei ir etinės naujų technologijų plėtros pasekmės.

  Knygoje sekama komanda, kuri kuria ir kuria naują kompiuterį – nuo pradinės koncepcijos iki galutinio produkto. Jame išsamiai aprašomos inžinierių pastangos ir sėkmė, kai jie kuria mašiną, ir kliūtys, kurias jie turi įveikti. Taip pat nagrinėjamas naujos mašinos poveikis įmonei ir pramonei bei technologijos įtaka ateičiai.

  Naujos mašinos siela yra įkvepianti naujovių ir ryžto istorija. Tai liudija bendradarbiavimo galią ir kūrybiškumo svarbą kuriant naujas technologijas. Ją privalo perskaityti visi, kurie domisi technologijų istorija ir kompiuterių raida.

 • #2.     Inžinierių komandai vadovauja Tomas Westas, inžinierius veteranas, pasiryžęs sukurti naują mašiną. Idėjos santrauka: Tomas Westas vadovauja „Data General Corporation“ inžinierių komandai, kuriai pavesta sukurti naują kompiuterį. Jis pasiryžęs, kad projektas būtų sėkmingas, nepaisant iššūkių, su kuriais jie susiduria.

  Tomas Westas vadovauja „Data General Corporation“ inžinierių komandai, kuriai pavesta sukurti naują kompiuterį. Jis yra inžinierius veteranas, turintis daug patirties ir pasiryžęs, kad projektas būtų sėkmingas. Nepaisant iššūkių, su kuriais jie susiduria, Tomas yra pasiryžęs pastūmėti komandą sukurti mašiną, kuri pakeis pramonę. Jis aistringai vertina projektą ir nenuilstamai dirba, kad komanda pasiektų savo tikslus. Jis yra lyderis, įkvepiantis savo komandą išnaudoti visas savo galimybes ir sukurti kažką tikrai nepaprasto.

  Tomas yra vizionierius, suprantantis projekto svarbą ir jo galimą poveikį pramonei. Jis tvirtai tiki bendradarbiavimo galia ir skatina komandą dirbti kartu sprendžiant problemas ir ieškoti naujoviškų sprendimų. Jis taip pat yra puikus komunikatorius, gebantis aiškiai išreikšti savo idėjas ir motyvuoti komandą siekti užsibrėžtų tikslų. Tomas yra lyderis, pasiryžęs projekto sėkmei ir darys viską, kad jis taptų realybe.

 • #3.     Komanda patiria didžiulį spaudimą užbaigti projektą per trumpą laiką. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komanda patiria didžiulį spaudimą užbaigti projektą per trumpą laiką. Šis spaudimas lemia ilgas valandas ir intensyvų darbą, nes jie stengiasi laikytis nustatyto termino.

  „Data General Corporation“ inžinierių komanda patiria didžiulį spaudimą užbaigti projektą per trumpą laiką. Šis spaudimas lemia ilgas valandas ir intensyvų darbą, nes jie stengiasi laikytis nustatyto termino. Inžinieriai yra išstumti į savo ribas, dirba iki vėlumos ir aukoja savo asmeninį gyvenimą, kad galėtų atlikti darbą. Komanda yra nuolat tikrinama, o jų pažangą stebi ir vertina viršininkai. Spaudimas yra didžiulis, todėl komanda turi išlikti susikaupusi ir motyvuota, kad pavyktų.

  Komanda nuolat diegia naujoves ir kuria naujas idėjas, kaip išspręsti iškilusias problemas. Jie skatinami mąstyti už langelio ribų ir ieškoti kūrybiškų sprendimų. Komanda taip pat skatinama bendradarbiauti ir kartu ieškoti geriausių sprendimų. Taip pat tikimasi, kad komanda bus lanksti ir prisitaikanti, nes projekto eigoje gali tekti keisti ir koreguoti.

  Komanda patiria didžiulį spaudimą užbaigti projektą per trumpą laiką, tačiau juos taip pat skatina iššūkis ir noras pasiekti sėkmės. Komanda pasiryžusi projektą užbaigti laiku ir pagal aukščiausius standartus. Nepaisant spaudimo, komanda yra motyvuota ir įkvėpta daryti viską, ką gali, kad projektas būtų sėkmingas.

 • #4.     Komandą sudaro įvairios inžinierių grupės, turinčios skirtingą išsilavinimą ir įgūdžius. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komandą sudaro įvairios grupės žmonių, turinčių skirtingą išsilavinimą ir įgūdžius. Ši įvairovė padeda jiems rasti kūrybiškų problemų, su kuriomis jie susiduria, sprendimus.

  „Data General Corporation“ inžinierių komanda susideda iš įvairių žmonių, turinčių skirtingą išsilavinimą ir įgūdžius. Ši įvairovė padeda jiems kūrybiškai spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria. Kiekvienas inžinierius pateikia unikalų požiūrį į stalą, leisdamas mąstyti už langelio ribų ir pasiūlyti naujoviškus sprendimus. Komandą sudaro inžinieriai iš įvairių disciplinų, įskaitant kompiuterių mokslą, elektros inžineriją ir programinės įrangos inžineriją. Tai leidžia jiems pasinaudoti įvairiomis žiniomis ir patirtimi sprendžiant sudėtingas problemas. Be to, komandą sudaro inžinieriai iš skirtingų šalių, kultūrų ir sluoksnių, o tai padeda sukurti atviresnę ir bendradarbiavimo aplinką. Tai skatina komandą kritiškai mąstyti ir kūrybiškai spręsti iškilusias problemas.

  Komanda taip pat gauna naudos iš skirtingų jos narių asmenybės ir darbo stilių. Kai kurie inžinieriai yra analitiškesni ir metodiškesni, o kiti kūrybiškesni ir intuityvesni. Tai leidžia komandai spręsti problemas iš skirtingų pusių ir pasiūlyti naujoviškus ir praktiškus sprendimus. Be to, komandą sudaro įvairaus lygio patirtį turintys inžinieriai – nuo tų, kurie tik pradeda verslą, iki tų, kurie šioje srityje dirba dešimtmečius. Tai leidžia komandai remtis kolektyvinėmis savo narių žiniomis ir patirtimi, kad galėtų rasti geriausius įmanomus sprendimus.

  Įvairi „Data General Corporation“ inžinierių komanda yra pagrindinis jų sėkmės veiksnys. Remdamasi skirtingu savo narių išsilavinimu, įgūdžiais ir patirtimi, komanda gali rasti kūrybiškų problemų, su kuriomis susiduria, sprendimus. Ši įvairovė padeda kurti atvirą ir bendradarbiaujančią aplinką, kuri skatina komandą kritiškai mąstyti ir ieškoti naujoviškų sprendimų.

 • #5.     Komanda turi įveikti daugybę kliūčių, kad užbaigtų projektą. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komanda turi įveikti daugybę kliūčių, kad užbaigtų projektą. Šios kliūtys svyruoja nuo techninių problemų iki tarpasmeninių konfliktų, todėl komanda turi rasti būdų dirbti kartu, kad jas įveiktų.

  „Data General Corporation“ inžinierių komandos laukė nelengva užduotis: sukurti naują kompiuterį nuo nulio. Tai buvo projektas, kurio niekada anksčiau nebuvo bandyta, o komandai buvo skirtas trumpas terminas. Dirbdami jie susidūrė su daugybe kliūčių, kurios grasino sužlugdyti jų pažangą. Iškilo techninių problemų, pavyzdžiui, poreikis kurti naują programinę įrangą ir techninės įrangos komponentus. Kilo ir tarpasmeninių konfliktų, nes komandos nariai turėjo išmokti dirbti kartu ir pasitikėti vieni kitais. Nepaisant šių iššūkių, komanda sugebėjo juos įveikti ir įgyvendinti projektą laiku.

  Komandų sėkmę daugiausia lėmė jų ryžtas ir noras dirbti kartu. Jie turėjo išmokti pasitikėti vienas kitu ir pasikliauti vieni kitų patirtimi. Jie taip pat turėjo būti kūrybingi ieškodami techninių problemų, su kuriomis susidūrė, sprendimus. Galų gale komanda sugebėjo sukurti revoliucinį naują kompiuterį, kuris buvo pranašesnis už savo laiką.

  Komandos sėkmės istorija yra įkvepianti. Tai rodo, kad sunkiai dirbant ir atsidavus galima atlikti net sunkiausias užduotis. Tai taip pat primena, kad komandinis darbas ir bendradarbiavimas yra būtini sėkmei.

 • #6.     Komanda taip pat turi susidoroti su įmonės biurokratija ir savo vadovų reikalavimais. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi susidoroti su įmonės biurokratija ir savo vadovų reikalavimais. Tai dar labiau padidina spaudimą, kurį jie jau patiria, ir jie turi rasti būdų, kaip pereiti prie biurokratijos, kad užbaigtų projektą.

  „Data General Corporation“ inžinierių komanda patiria didžiulį spaudimą užbaigti savo projektą. Jie turi ne tik sunkiai dirbti kurdami naują kompiuterį, bet ir susidoroti su įmonės biurokratija bei viršininkų reikalavimais. Tai suteikia projektui papildomo sudėtingumo, nes komanda turi rasti būdų, kaip pereiti prie biurokratijos, kad užbaigtų projektą.

  Įmonės biurokratija gali būti pagrindinė kliūtis komandai. Jie turi žinoti įmonės taisykles ir nuostatas ir turėti galimybę pagal jas dirbti, kad užbaigtų projektą. Tai gali būti sunku, nes komanda turi sugebėti suderinti savo vadovų ir projekto poreikius.

  Komanda taip pat turi turėti galimybę dirbti su savo viršininkais, kad gautų išteklių, reikalingų projektui užbaigti. Tai gali būti sunku, nes komanda turi sugebėti derėtis ir siekti kompromisų, kad gautų reikiamus išteklius. Tai gali užtrukti daug laiko, o komanda turi sugebėti efektyviai valdyti savo laiką, kad galėtų užbaigti projektą.

  „Data General Corporation“ inžinierių komandai svarbi projekto dalis yra įmonės biurokratijos ir jų vadovų reikalavimų valdymas. Jie turi sugebėti dirbti pagal įmonės taisykles ir reglamentus bei turėti galimybę derėtis ir siekti kompromisų su savo viršininkais, kad gautų reikiamus išteklius. Tai suteikia projektui papildomo sudėtingumo, o komanda turi sugebėti efektyviai valdyti savo laiką, kad galėtų užbaigti projektą.

 • #7.     Komanda taip pat turi kovoti su kitų įmonių konkurencija. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi kovoti su kitų įmonių konkurencija. Šis konkursas padidina spaudimą, kurį jie jau patiria, ir jie turi rasti būdų, kaip išlikti prieš konkurentus, kad užbaigtų projektą.

  „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi kovoti su kitų įmonių konkurencija. Šis konkursas padidina spaudimą, kurį jie jau patiria, ir jie turi rasti būdų, kaip išlikti prieš konkurentus, kad užbaigtų projektą. Tai reiškia, kad komanda turi būti kūrybinga ir novatoriška savo požiūriu į projektą ir turi sugebėti mąstyti už langelio ribų, kad galėtų pasiūlyti sprendimus, kurie suteiks pranašumo prieš konkurentus. Jie taip pat turi sugebėti dirbti greitai ir efektyviai, nes laikas yra labai svarbus šioje didelės konkurencijos aplinkoje. Komanda taip pat turi gebėti efektyviai bendradarbiauti, nes jie turės dirbti kartu, kad pasiūlytų geriausius projekto sprendimus. Galiausiai, jie turi sugebėti išlikti susikaupę ir motyvuoti, nes konkurencija gali būti didžiulė, o spaudimas siekti sėkmės gali būti didžiulis.

  Norėdama išlikti prieš konkurentus, komanda turi sugebėti atpažinti ir pasinaudoti galimybėmis, kurių konkurentai galėjo nepastebėti. Jie taip pat turi sugebėti numatyti savo konkurentų žingsnius ir būti pasirengę greitai ir efektyviai reaguoti. Be to, komanda turi sugebėti sukurti strategijas, kurios suteiktų jai pranašumą prieš konkurentus. Tai gali apimti naujų technologijų ar procesų, kurie suteiks jiems pranašumą, kūrimą arba būdų, kaip sumažinti išlaidas ir padidinti efektyvumą, kūrimą. Galiausiai komanda turi sugebėti išlikti priekyje ir būti pasirengusi prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų.

 • #8.     Komanda taip pat turi rasti būdų, kaip dirbti kartu, nepaisant skirtumų. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi rasti būdų, kaip dirbti kartu, nepaisant jų skirtumų. Tai apima kompromisų ir bendradarbiavimo būdų paiešką, taip pat tarpasmeninių konfliktų sprendimą.

  „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi rasti būdų, kaip dirbti kartu, nepaisant jų skirtumų. Tai apima kompromisų ir bendradarbiavimo būdų paiešką, taip pat tarpasmeninių konfliktų sprendimą. Komanda turi išmokti efektyviai bendrauti ir gerbti vienas kito idėjas bei nuomones. Jie taip pat turi būti pasirengę rizikuoti ir būti atviri naujoms idėjoms. Be to, jie turi būti pasirengę įdėti papildomų pastangų, kad užtikrintų projekto sėkmę. Galiausiai, jie turi būti pasirengę dirbti kartu, kad išspręstų visas iškilusias problemas. Taip komanda gali sukurti sėkmingą ir produktyvią darbo aplinką.

  Kad tai pasiektų, komanda turi norėti klausytis vieni kitų ir būti atvira įvairiems požiūriams. Jie taip pat turi būti pasirengę priimti konstruktyvią kritiką ir panaudoti ją savo darbui tobulinti. Be to, jie turi būti pasirengę dirbti kartu, kad sugalvotų kūrybiškus bet kokių iškilusių problemų sprendimus. Galiausiai, jie turi būti pasirengę įdėti papildomų pastangų, kad užtikrintų projekto sėkmę. Taip komanda gali sukurti sėkmingą ir produktyvią darbo aplinką.

 • #9.     Komanda taip pat turi rasti būdų, kaip išlaikyti motyvaciją ir susitelkti į projektą. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi rasti būdų, kaip išlaikyti motyvaciją ir susitelkti į projektą. Tai apima būdų, kaip išlikti energingiems ir įkvėptiems, bei susidoroti su projekto patiriamu stresu.

  „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi rasti būdų, kaip išlaikyti motyvaciją ir susitelkti į projektą. Tai apima būdų, kaip išlikti energingiems ir įkvėptiems, bei susidoroti su projekto patiriamu stresu. Kad išliktų motyvuota, komanda turėtų išsikelti pasiekiamus tikslus ir švęsti sėkmę kelyje. Jie taip pat turėtų daryti pertraukas ir apdovanoti save už sunkų darbą. Be to, komanda turėtų sukurti teigiamą darbo aplinką, skatindama bendradarbiavimą ir bendravimą. Tai padės išlaikyti visus susikaupusius ir motyvuotus. Galiausiai komanda turėtų pasirūpinti savo fizine ir psichine sveikata pakankamai ilsėtis, sveikai maitintis ir skirti laiko atsipalaiduoti bei atsipalaiduoti.

 • #10.     Komanda taip pat turi rasti būdų, kaip efektyviai valdyti savo laiką ir išteklius. Idėjos santrauka: „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi rasti būdų, kaip efektyviai valdyti savo laiką ir išteklius. Tai apima būdų, kaip nustatyti užduočių prioritetus ir efektyviai panaudoti jų išteklius, paiešką, taip pat susidoroti su savo viršininkų poreikiais.

  „Data General Corporation“ inžinierių komanda taip pat turi rasti būdų, kaip efektyviai valdyti savo laiką ir išteklius. Tai apima būdų, kaip nustatyti užduočių prioritetus ir efektyviai panaudoti jų išteklius, paiešką, taip pat susidoroti su savo viršininkų poreikiais. Kad tai padarytų, komanda turi sukurti pažangos sekimo ir terminų nustatymo sistemą bei išteklių paskirstymo strategiją. Jie taip pat turi sugebėti nustatyti ir spręsti visas galimas problemas, kurios gali kilti, ir atitinkamai koreguoti savo planus. Be to, komanda turi gebėti efektyviai bendrauti tarpusavyje ir su savo viršininkais bei gebėti dirbti kartu sprendžiant bet kokias iškilusias problemas. Galiausiai komanda turi sugebėti išlikti organizuota ir motyvuota bei dirbti kartu siekdama savo tikslų.