Laukiniai: nuo pamestų iki rastų Ramiojo vandenyno keteros take 2012

Autorius Cheryl Strayed

Reitingas   

Santrauka:

 • „Wild: From Lost to Found on the Pacific Crest Trail“ yra Cheryl Strayed atsiminimai. Knygoje aprašomas 1100 mylių vienas Strayed žygis Ramiojo vandenyno keteros taku 1995 m., kurio ji ėmėsi siekdama susidoroti su neseniai įvykusia motinos mirtimi ir santuokos iširimu. Knygoje pasakojama apie Strayed kelionę, kai ji keliauja per Kaliforniją, Oregoną ir Vašingtoną, ir apmąsto jos gyvenimą bei įvykius, kurie ją atvedė į kelią.

  Knyga prasideda Strayed sprendimu žygiuoti Ramiojo vandenyno keteros taku – kelione, apie kurią ji svajojo nuo mažens. Ji neturėjo tolimų žygių patirties ir buvo prastai pasiruošusi kelionei. Ji taip pat kovojo su sielvartu ir kaltės jausmu dėl motinos mirties ir savo klaidų. Nepaisant patirties stokos ir emocinių neramumų, Strayed leidžiasi į kelią, pasiryžusi užbaigti savo kelionę.

  Žygiuodama Strayed apmąsto savo gyvenimą ir įvykius, kurie ją atvedė į kelią. Ji pasakoja apie savo vaikystę Minesotoje, motinos mirtį nuo vėžio ir vėlesnį nusileidimą į narkotikų vartojimą ir pasileidimą. Ji taip pat apmąsto savo santykius su šeima ir draugais bei padarytas klaidas. Per savo apmąstymus Strayed susitaiko su savo sielvartu ir kaltės jausmu, atranda ramybės ir priėmimo jausmą.

  Strayed kelionė neapsieina be sunkumų. Ji susiduria su fiziniais ir emociniais iššūkiais, įskaitant pūsles, alkį ir vienatvę. Ji taip pat sutinka įvairių žmonių, kurių dalis jai padeda, o kai kurie trukdo tobulėti. Nepaisant sunkumų, Strayed ištveria ir galiausiai baigia savo kelionę.

  „Wild“ yra įkvepianti istorija apie atsparumą ir savęs atradimą. Per savo kelionę Strayed atranda jėgų susidurti su savo praeitimi ir judėti į priekį savo gyvenime. Knyga liudija žmogaus dvasios galią ir gydomąją gamtos galią.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Cheryl Strayed leidžiasi į savarankišką žygį Ramiojo vandenyno keteros taku, kad surastų save ir pasveiktų po motinos mirties. Ji nepatyrusi ir nepasirengusi, tačiau pasiryžusi užbaigti kelionę.

  Cheryl Strayed leidžiasi į savarankišką žygį Ramiojo vandenyno keteros taku, kad surastų save ir pasveiktų nuo motinos mirties. Ji nepatyrusi ir nepasirengusi, bet pasiryžusi užbaigti kelionę. Pakeliui ji susiduria su daugybe fizinių ir emocinių iššūkių. Ji susiduria su ekstremaliais orais, sudėtinga vietovė ir išteklių trūkumu. Nepaisant šių kliūčių, ji ištveria ir randa stiprybės savo atsparumui. Taip pat paguodą randa gamtos grožis ir nepažįstamų žmonių gerumas. Tęsdama savo kelionę ji atranda naujai atrastą pasitikėjimo savimi ir tikslo jausmą. Kelionės pabaigoje ji surado drąsos judėti pirmyn ir priimti naują gyvenimą.

  Cheryls istorija yra įkvepiantis pasakojimas apie drąsą ir ryžtą. Tai priminimas, kad mes visi turime galią įveikti savo kovas ir rasti savo kelius. Jos kelionė liudija atsparumo galią ir rūpinimosi savimi svarbą. Tai priminimas, kad kiekvienas galime rasti jėgų savyje ir mus supančiame pasaulyje. Cheryls istorija yra priminimas, kad nesvarbu, kokia sunki būtų kelionė, mes visi galime rasti kelią atgal į save.

 • #2.     Cheryl kovoja su fiziniais ir emociniais tako iššūkiais, įskaitant pūsles, alkį ir vienatvę. Ji randa stiprybės savo atsparumu ir ryžtu tęsti.

  Cheryls kelionė Ramiojo vandenyno taku buvo sunki. Ji susidūrė su fiziniais iššūkiais, tokiais kaip pūslės, alkis ir išsekimas. Ji taip pat turėjo susigrumti su emociniu krūviu būdama viena dykumoje. Nepaisant šių kliūčių, Cheryl stiprybės atrado savo pačios atsparumas ir ryžtas. Ji ištvėrė skausmą ir ėjo toliau, atsisakydama pasiduoti. Cheryls kelionė buvo jos drąsos ir valios stiprybės įrodymas.

  Takas buvo Cheryl savęs atradimo kelionė. Ji išmoko pasikliauti savo vidinėmis jėgomis ir pasitikėti savo sugebėjimais. Ji taip pat išmoko vertinti gamtos grožį ir vienatvės galią. Per savo kovas Cheryl atrado naujai vertinamą gyvenimą ir jėgų tęsti.

  Cheryls kelionė Ramiojo vandenyno taku buvo sunki, tačiau tai buvo ir savęs atradimo bei augimo kelionė. Ji rado stiprybės iš savo atsparumo ir ryžto, išmoko vertinti gamtos grožį ir vienatvės jėgą. Cheryls istorija yra įkvepiantis priminimas apie žmogaus dvasios stiprybę.

 • #3.     Šerilė kelyje sutinka įvairius žmones – nuo malonių nepažįstamų žmonių iki bendražygių žygeivių, ir iš kiekvieno iš jų išmoksta vertingų pamokų.

  Cheryl kelyje sutinka įvairių žmonių – nuo malonių nepažįstamų žmonių iki bičiulių žygeivių. Ji sužino, kad nepažįstamų žmonių gerumas gali būti galinga jėga ir kad net labiausiai tikėtini žmonės gali būti paguodos ir palaikymo šaltinis. Ji taip pat sužino, kad takas yra puikus lygintuvas ir kad kiekvienas, kurį sutiks, keliauja savarankiškai. Ji pastebi, kad žmonės, kuriuos ji sutinka kelyje, dažnai yra atviresni ir sąžiningesni nei tie, kuriuos ji sutinka kasdieniame gyvenime, o pokalbiai su jais dažnai būna prasmingesni. Ji taip pat atranda, kad takas yra puikus mokytojas ir kad pamokos, kurias ji išmoko iš savo draugų žygeivių, dažnai yra vertingesnės nei bet kurios, kurią ji galėtų išmokti klasėje. Cheryl pastebi, kad žmonės, kuriuos ji sutinka kelyje, dažnai yra labiau priimantys ir supratingesni nei tie, kuriuos ji sutinka kasdieniame gyvenime, o santykiai, kuriuos ji užmezga su jais, dažnai yra ilgalaikiškesni ir prasmingesni.

 • #4.     Cheryl kelionė yra fizinė ir dvasinė, nes ji mokosi priimti savo praeitį ir judėti pirmyn.

  Cheryls kelionė yra galinga ir transformuojanti. Ji leidžiasi į 1100 mylių žygį Ramiojo vandenyno keteros taku, pasiryžusi rasti kelią atgal į save. Pakeliui ji susiduria su savo praeitimi ir išmoksta ją priimti, leisdama judėti į priekį savo gyvenime. Ji susiduria su fiziniais ir emociniais iššūkiais, mokosi pasikliauti savo jėgomis ir atsparumu. Ji taip pat randa paguodą gamtos grožiu ir nepažįstamų žmonių gerumu. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naują savęs priėmimo ir ramybės jausmą.

  Cheryls kelionė yra gyvenimo kelionės metafora. Ji išmoksta priimti savo praeitį ir atleisti sau už klaidas. Ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors įsivaizdavo, ir kad gali pasikliauti savo jėgomis ir drąsa. Ji taip pat sužino, kad ji nėra viena ir kad pasaulyje yra grožio ir gerumo. Per savo kelionę Cheryl atranda naują savęs priėmimo ir ramybės jausmą bei naujai vertinamą gyvenimą.

 • #5.     Cheryl žygis yra jos gyvenimo metafora, nes ji išmoksta rizikuoti ir pasitikėti savo instinktais.

  Cheryls žygis yra galinga jos gyvenimo metafora. Leisdama į kelionę ji priversta rizikuoti ir pasitikėti savo instinktais. Ji susiduria su fiziniais ir emociniais iššūkiais ir turi išmokti pasikliauti savo jėgomis ir drąsa. Pakeliui ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors įsivaizdavo. Ji išmoksta pasitikėti savo sprendimu ir rizikuoti, net kai jaučiasi nepatogiai. Ji taip pat išmoksta įvertinti gamtos grožį ir savo atsparumo galią. Kelionės pabaigoje Cheryl naujai įvertino gyvenimą ir įgavo pasitikėjimo savimi jausmą.

  Cheryls žygis yra savęs atradimo kelionė. Ji išmoksta rizikuoti ir pasitikėti savo instinktais, o tai darydama atranda savo jėgų ir drąsos. Ji taip pat išmoksta įvertinti gamtos grožį ir savo atsparumo galią. Kelionės pabaigoje Cheryl naujai įvertino gyvenimą ir įgavo pasitikėjimo savimi jausmą. Jos žygis yra galinga jos gyvenimo metafora ir primena, kad visi turime galią rizikuoti ir pasitikėti savo instinktais, net kai jaučiamės nepatogiai.

 • #6.     Cheryl kelionė yra jos jėgų ir drąsos išbandymas, kai ji susiduria su savo baimėmis ir mokosi būti nepriklausoma.

  Cheryls kelionė yra jos jėgų ir drąsos išbandymas. Ji leidžiasi į vieną žygį Ramiojo vandenyno keteros taku, varginantį 2650 mylių žygį nuo Mohave dykumos iki Oregono ir Vašingtono sienos. Pakeliui ji susiduria su savo baimėmis ir išmoksta būti nepriklausoma. Ji susiduria su laukiniais gyvūnais, ekstremaliais orais ir klastingu reljefu. Ji taip pat susitinka su įvairiais žmonėmis, kai kurie iš jų padeda jai kelionėje. Per visa tai Cheryl išmoksta pasikliauti savo jėgomis ir drąsa, kad išgyventų. Ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors manė. Kelionės pabaigoje Cheryl įgavo naujai pasitikėjimo savimi ir nepriklausomybės jausmą.

  Cheryls kelionė yra gyvenimo metafora. Ji susiduria su kliūtimis ir mokosi jas įveikti. Ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo jėgomis. Ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors manė. Galiausiai Cheryl įgavo naujai atrastą pasitikėjimo savimi ir nepriklausomybės jausmą. Jos kelionė liudija apie drąsą ir ryžtą.

 • #7.     Cheryl žygis yra savęs atradimo kelionė, kai ji mokosi priimti savo trūkumus ir aprėpti savo stipriąsias puses.

  Cheryls žygis yra savęs atradimo kelionė, kai ji mokosi priimti savo trūkumus ir aprėpti savo stipriąsias puses. Pakeliui ji išmoksta jaustis patogiai savo odoje ir pasitikėti savo instinktais. Ji taip pat išmoksta būti atidesnė aplinkai ir vertinti gamtos grožį. Žygiuodama ji apmąsto savo gyvenimą, priimtus sprendimus ir pradeda suprasti, kaip praeities patirtis suformavo jos dabartį. Ji taip pat išmoksta būti savarankiškesnė ir pasikliauti savo jėgomis bei atsparumu. Kelionės pabaigoje Cheryl iš naujo įvertino save ir savo gyvenimą ir yra pasirengusi priimti bet kokius iššūkius.

  Cheryls žygis yra gyvenimo metafora, o jos kelionė primena, kad visi turime galią keisti savo gyvenimą. Ji išmoksta labiau priimti savo trūkumus ir atpažinti savo stipriąsias puses. Ji taip pat išmoksta būti atidesnė aplinkai ir vertinti gamtos grožį. Per savo kelionę Cheryl atranda, kad ji gali daugiau, nei ji kada nors manė, kad įmanoma, ir jai suteikiama galia kontroliuoti savo gyvenimą ir imtis pokyčių, kurių jai reikia, kad būtų laiminga.

  Cheryls žygis yra galingas priminimas, kad mes visi turime galią keisti savo gyvenimą. Išmokusi pripažinti savo trūkumus ir suvokti savo stipriąsias puses, Cheryl gali kontroliuoti savo gyvenimą ir imtis pokyčių, kurių jai reikia, kad būtų laiminga. Jos kelionė primena, kad mes visi turime galią keisti savo gyvenimą ir kad visi galime rasti savo kelius į laimę.

 • #8.     Cheryl žygis yra gydymo kelionė, nes ji mokosi atleisti sau ir kitiems už praeities klaidas.

  Cheryls žygis yra daugiau nei tik fizinė kelionė; tai gydymo kelionė. Žygiuodama Ramiojo vandenyno keteros taku, ji yra priversta susidurti su savo praeitimi ir padarytomis klaidomis. Ji išmoksta atleisti sau už sukeltą skausmą ir atleisti kitiems už skausmą, kurį jie jai sukėlė. Pakeliui ji atranda naujai atrastą jėgą ir atsparumą, apie kurį net nežinojo. Ji išmoksta pasitikėti savimi ir aplinkiniu pasauliu. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naujai atrastą ramybės ir supratimo jausmą, kurio ji niekada nemanė įmanoma.

  Cheryls žygis yra savęs atradimo ir gydymo kelionė. Ji mokosi priimti savo praeitį ir judėti į priekį su naujai atrastu vilties ir optimizmo jausmu. Ji išmoksta būti maloni sau ir kitiems bei vertinti ją supančio pasaulio grožį. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naujai atrastą ramybės ir supratimo jausmą, kurio ji niekada nemanė įmanoma.

 • #9.     Cheryl žygis yra transformacijos kelionė, kai ji mokosi paleisti savo praeitį ir priimti savo ateitį.

  Cheryls žygis yra transformacijos kelionė. Eidama Ramiojo vandenyno keteros taku, ji yra priversta susidurti su savo praeitimi ir padarytomis klaidomis. Ji išmoksta paleisti savo skausmą ir kaltę ir priimti žmogų, kuriuo tapo. Pakeliui ji atranda naujų jėgų ir drąsos bei naujai vertinamo gamtos pasaulio grožio. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naują savęs jausmą ir naują požiūrį į gyvenimą. Ji priėmė savo ateitį ir yra pasirengusi prisiimti viską, kas jai ateis.

  Cheryls žygis yra gyvenimo metafora. Ji sužino, kad vienintelis būdas judėti į priekį yra paleisti praeitį ir priimti dabartį. Ji atranda, kad vienintelis būdas rasti tikrą laimę yra būti atviram naujiems potyriams ir rizikuoti. Ji sužino, kad vienintelis būdas iš tikrųjų įvertinti gyvenimą yra priimti jį su visais jo džiaugsmais ir vargais. Cheryls transformacijos kelionė yra įkvepiantis priminimas, kad visi turime galią kurti savo likimą.

 • #10.     Cheryl žygis yra vilties kelionė, nes ji mokosi rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje.

  Cheryls žygis yra vilties kelionė, nes ji mokosi rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje. Pakeliui ji atranda, kad gamtos grožis gali būti paguodos ir stiprybės šaltinis. Ji išmoksta įvertinti mažas džiaugsmo akimirkas, kurios ateina su kiekvienu žingsniu, ir mėgautis aplinkinio pasaulio grožiu. Ji taip pat mokosi priimti kelionės sunkumus ir rasti jėgų žinojime, kad sugeba juos įveikti. Tęsdama savo kelionę ji pastebi, kad viltis, kurios ji ieškojo, slypi joje visą laiką. Išmokusi vertinti dabartinę akimirką, ji atranda naujai atrastą džiaugsmo ir ramybės jausmą.

  Cheryls kelionė yra priminimas, kad gyvenimas yra kelionė ir kad mes galime rasti džiaugsmo dabartinėje akimirkoje. Ji mokosi vertinti gamtos grožį ir atranda jėgų žinojime, kad sugeba įveikti kelionės sunkumus. Ji taip pat išmoksta priimti kelionės sunkumus ir rasti vilties žinodama, kad sugeba juos įveikti. Išmokusi vertinti dabartinę akimirką, ji atranda naujai atrastą džiaugsmo ir ramybės jausmą. Cheryls kelionė yra priminimas, kad gyvenimas yra kelionė ir kad mes galime rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje, net ir sunkumų ir kovos įkarštyje.

 • #11.     Cheryl žygis yra tikėjimo kelionė, kai ji mokosi pasitikėti nežinomybe ir rasti savo kelią.

  Cheryls žygis yra tikėjimo kelionė, kai ji mokosi pasitikėti nežinomybe ir rasti savo kelią. Pakeliui ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors įsivaizdavo. Ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo jėgomis bei drąsa. Ji taip pat mokosi priimti nepažįstamų žmonių pagalbą ir paguosti gamtos grožį. Žygiuodama ji atranda ramybės ir tikslo jausmą, kurio anksčiau nežinojo. Ji atranda, kad gali būti drąsi ir nepriklausoma ir kad gali rasti sau kelią pasaulyje. Cheryls žygis yra tikėjimo kelionė, kai ji mokosi pasitikėti nežinomybe ir rasti savo kelią, o tuo pačiu metu ji atranda naujai atrastą pasitikėjimo savimi ir vidinės stiprybės jausmą.

  Cheryls žygis yra tikėjimo kelionė, kai ji mokosi pasitikėti nežinomybe ir rasti savo kelią. Ji išmoksta būti atvira naujai patirčiai ir rizikuoti. Ji išmoksta susitaikyti su netikrumu ir priimti nežinomybę. Ji taip pat išmoksta būti kantri ir žengti žingsnius vienu metu. Žygiuodama ji atranda ramybės ir tikslo jausmą, kurio anksčiau nežinojo. Ji atranda, kad gali būti drąsi ir nepriklausoma ir kad gali rasti sau kelią pasaulyje. Cheryls žygis yra tikėjimo kelionė, kai ji mokosi pasitikėti nežinomybe ir rasti savo kelią, o tuo pačiu metu ji atranda naujai atrastą pasitikėjimo savimi ir vidinės stiprybės jausmą.

 • #12.     Cheryl žygis – tai drąsos kelionė, nes ji mokosi rizikuoti ir rasti savo balsą.

  Cheryls žygis yra drąsos kelionė, nes ji mokosi rizikuoti ir rasti savo balsą. Pakeliui ji susiduria su fiziniais ir emociniais iššūkiais, kurie išbando jos jėgas ir atsparumą. Ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir rizikuoti, net kai tai reiškia, kad prieštarauja kitų patarimams. Ji taip pat išmoksta jaustis savo balsu ir kalbėti už save ir savo įsitikinimus. Žygiuodama ji atranda naujai atrastą pasitikėjimo ir pasitikėjimo savimi jausmą, apie kurį niekada nežinojo. Kelionės pabaigoje Cheryl tapo stipresniu, savarankiškesniu žmogumi ir iš naujo įvertino ją supančio pasaulio grožį.

  Cheryls žygis yra gyvenimo metafora, o jos kelionė primena, kad visi turime galią rizikuoti ir rasti savo balsą. Tai priminimas, kad visi galime rasti savyje jėgų ir drąsos ir kad visi galime išmokti pasitikėti savo instinktais ir rizikuoti. Cheryls istorija yra įkvepiantis priminimas, kad visi galime rasti savo kelius ir pasirinkti, kad visi galime rasti savo balsą ir pasisakyti už save.

 • #13.     Cheryl žygis – tai meilės sau kelionė, kai ji mokosi priimti ir vertinti save.

  Cheryls žygis yra meilės sau kelionė, kai ji mokosi priimti ir vertinti save. Pakeliui ji susiduria su savo baimėmis ir nesaugumu ir išmoksta jaustis patogiai savo odoje. Ji išmoksta būti maloni sau, atleisti savo klaidas ir didžiuotis savo pasiekimais. Ji taip pat išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo jėgomis. Žygiuodama ji atranda, kad sugeba daugiau, nei kada nors manė. Ji išmoksta būti patenkinta tuo, kas yra, ir būti dėkinga už turimą gyvenimą. Kelionės pabaigoje Cheryl naujai vertina save ir savo gyvenimą.

  Cheryls žygis yra meilės sau kelionės metafora. Ji išmoksta būti maloni sau, atleisti savo klaidas ir didžiuotis savo pasiekimais. Ji taip pat išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo jėgomis. Per savo kelionę ji atranda, kad yra pajėgi daugiau, nei kada nors manė. Ji išmoksta būti patenkinta tuo, kas yra, ir būti dėkinga už turimą gyvenimą. Kelionės pabaigoje Cheryl naujai vertina save ir savo gyvenimą.

  Cheryls žygis yra savęs atradimo ir meilės sau kelionė. Ji mokosi priimti ir vertinti save, būti maloni sau ir atleisti savo klaidas. Ji taip pat išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo jėgomis. Per savo kelionę ji atranda, kad yra pajėgi daugiau, nei kada nors manė. Ji išmoksta būti patenkinta tuo, kas yra, ir būti dėkinga už gyvenimą, kurį turi. Kelionės pabaigoje Cheryl naujai vertina save ir savo gyvenimą.

 • #14.     Cheryl žygis – tai ryšio kelionė, kai ji mokosi atverti savo širdį ir susirasti tikrą draugystę.

  Cheryls žygis yra ryšių kelionė, kai ji mokosi atverti savo širdį ir rasti tikrą draugystę. Pakeliui ji sutinka įvairių žmonių, kurie jai padeda suprasti žmogiškojo ryšio svarbą. Ji išmoksta pasitikėti kitais ir jais pasikliauti bei atverti savo širdį tikros draugystės galimybei. Ji taip pat mokosi įvertinti gamtos grožį ir dykumos jėgą. Žygiuodama ji atranda naujų jėgų ir drąsos, apie kurią net nežinojo. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naują savęs jausmą ir naujai suprato draugystės galią.

  Cheryls kelionė yra priminimas, kad tikra draugystė nėra tai, ką galima rasti per vieną akimirką, o tai, kas sukuriama laikui bėgant. Per savo patirtį kelyje Cheryl išmoksta suprasti, kaip svarbu skirti laiko pažinti žmogų ir užmegzti prasmingą ryšį. Ji taip pat išmoksta būti atvira galimybei užmegzti naujas draugystes, net kai tai gali atrodyti sunku ar bauginanti. Kelionės pabaigoje Cheryl naujai suprato draugystės galią ir tai, kaip svarbu skirti laiko prasmingiems ryšiams užmegzti.

 • #15.     Cheryl žygis yra augimo kelionė, nes ji mokosi priimti pokyčius ir rasti savo kelią.

  Cheryls žygis yra augimo kelionė, nes ji mokosi priimti pokyčius ir rasti savo kelią. Pakeliui ji susiduria su fiziniais ir emociniais iššūkiais, kurie išbando jos jėgas ir atsparumą. Ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo vidine išmintimi. Ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors įsivaizdavo, ir kad gali rasti savo gyvenimo kelią. Žygiuodama ji naujai vertina gamtos grožį ir žmogaus dvasios galią. Ji taip pat mokosi priimti pokyčius, kurie ateina su gyvenimu, ir rasti džiaugsmą kelionėje. Pasibaigus žygiui, Cheryl įgavo naujai pasitikėjimo savimi jausmą ir gilesnį supratimą apie ją supantį pasaulį.

  Cheryls žygis yra gyvenimo metafora, o jos kelionė primena, kad visi turime galią pasirinkti ir rasti savo kelius. Per savo patirtį Cheryl išmoksta pasitikėti savo instinktais ir rizikuoti. Ji mokosi būti atvira naujai patirčiai ir priimti pokyčius. Ji taip pat išmoksta būti maloni sau ir priimti savo netobulumus. Kelionės pabaigoje Cheryl įgavo naujai pasitikėjimo savimi jausmą ir gilesnį supratimą apie ją supantį pasaulį.

  Cheryls žygis yra drąsos ir atsparumo istorija. Tai priminimas, kad visi turime galią pasirinkti ir rasti savo kelius. Per savo patirtį Cheryl išmoksta pasitikėti savo instinktais ir rizikuoti. Ji mokosi būti atvira naujai patirčiai ir priimti pokyčius. Ji taip pat išmoksta būti maloni sau ir priimti savo netobulumus. Kelionės pabaigoje Cheryl įgavo naujai pasitikėjimo savimi jausmą ir gilesnį supratimą apie ją supantį pasaulį.

 • #16.     Cheryl žygis yra gydymo kelionė, nes ji mokosi atleisti ir pereiti nuo savo praeities.

  Cheryls žygis yra daugiau nei tik fizinė kelionė. Tai gydymo kelionė, kai ji mokosi atleisti ir pereiti nuo savo praeities. Pakeliui ji susiduria su savo demonais ir išmoksta priimti savo klaidas. Ji atranda, kad sugeba daugiau, nei kada nors manė, kad įmanoma, ir kad gali rasti jėgų ir drąsos ištikus nelaimei. Per savo kelionę Cheryl išmoksta atleisti sau ir atsikratyti skausmo bei kaltės jausmo, kurį taip ilgai nešiojo. Ji atranda naują ramybės ir supratimo jausmą bei naujai vertinamą gyvenimą.

  Cheryls žygis yra savęs atradimo ir augimo kelionė. Ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir rizikuoti. Ji išmoksta būti drąsi ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Ji mokosi būti maloni sau ir susitaikyti su savo trūkumais. Ji mokosi būti atvira naujiems potyriams ir priimti tai, kas nežinoma. Svarbiausia, kad ji išmoktų atleisti ir pereiti nuo savo praeities.

  Cheryls žygis yra gydymo ir transformacijos kelionė. Keliaudama ji atranda drąsos susidurti su savo baimėmis ir kontroliuoti savo gyvenimą. Ji atranda naujai atrastą laisvės ir džiaugsmo jausmą bei naujai suvokiamą aplinkinio pasaulio grožį. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naują ramybės ir supratimo jausmą bei naujai atrastą jėgą ir drąsą susidoroti su viskuo, ką gyvenimas užklupo.

 • #17.     Cheryl žygis yra priėmimo kelionė, kai ji mokosi priimti savo trūkumus ir rasti ramybę.

  Cheryls žygis yra priėmimo kelionė. Keliaudama po dykumą, ji išmoksta priimti savo trūkumus ir rasti ramybę. Ji apmąsto savo praeities klaidas ir mokosi sau atleisti. Ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors manė. Ji išmoksta jaustis patogiai savo odoje ir įvertinti ją supančio pasaulio grožį. Pakeliui ji sutinka žmonių, kurie jai padeda suprasti, kad savo kovose ji nėra viena. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naujai atrastą savęs priėmimo ir ramybės jausmą.

  Cheryls žygis yra gyvenimo metafora. Ji sužino, kad gyvenimas kupinas pakilimų ir nuosmukių ir kad svarbu priimti gėrį ir blogį. Ji atranda, kad džiaugsmą ir pasitenkinimą galima rasti net ir esant sunkumams. Ji mokosi vertinti pasaulio grožį ir būti dėkinga savo gyvenimo žmonėms. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naujai atrastą savęs priėmimo ir ramybės jausmą.

 • #18.     Cheryl žygis – tai ištvermės kelionė, kai ji mokosi ištverti ir rasti jėgų nelaimėje.

  Cheryls žygis yra atsparumo kelionė. Susidurdama su fiziniais ir emociniais Ramiojo vandenyno keteros tako iššūkiais, ji išmoksta ištverti ir rasti jėgų nelaimėje. Pakeliui ji atranda, kad gali daugiau, nei kada nors įsivaizdavo. Ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo vidine jėga, kad išgyventų sunkiausius momentus. Ji taip pat mokosi įvertinti gamtos grožį ir draugystės galią. Kelionės pabaigoje Cheryl tapo stipresniu, labiau savimi pasitikinčiu žmogumi, pasirengusiu priimti viską, kas jai nutiks.

  Cheryls žygis yra atsparumo galios įrodymas. Ji susiduria su kliūtimis, kurios būtų palaužusios daugelį žmonių, tačiau ji randa drąsos tęsti. Ji mokosi pripažinti savo klaidas ir jas sau atleisti. Ji taip pat išmoksta priimti kitų pagalbą ir būti atvira naujai patirčiai. Kelionės pabaigoje Cheryl tapo ištvermingesniu žmogumi, pasirengusiu priimti viską, ką gyvenimas užklupo.

  Cheryls žygis yra savęs atradimo kelionė. Ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo vidine jėga, kad išgyventų sunkiausius momentus. Ji taip pat mokosi įvertinti gamtos grožį ir draugystės galią. Kelionės pabaigoje Cheryl tapo labiau savimi pasitikintis ir save žinantis žmogus, pasiruošęs priimti viską, ką gyvenimas užklupo.

 • #19.     Cheryl žygis – tai drąsos kelionė, nes ji mokosi rizikuoti ir rasti savo kelią.

  Cheryls žygis – tai drąsos ir savęs atradimo kelionė. Leisdama į solo kelionę Ramiojo vandenyno keteros taku, ji susiduria su daugybe iššūkių ir baimių. Ji turi išmokti rizikuoti ir rasti savo kelią, net kai tai reiškia prieštarauti kitų patarimams. Pakeliui ji išmoksta pasitikėti savo instinktais ir pasikliauti savo jėgomis bei atsparumu. Ji taip pat mokosi vertinti gamtos grožį ir žmogaus dvasios galią. Kelionės pabaigoje Cheryl įgavo naujai atrastą pasitikėjimo ir pasitikėjimo savimi jausmą ir suprato, kaip svarbu rizikuoti ir priimti nežinomybę.

  Cheryls žygis yra gyvenimo metafora. Ji sužino, kad gyvenimas kupinas rizikos ir netikrumo, todėl svarbu rizikuoti ir pasitikėti savimi. Ji taip pat sužino, kad įveikti kliūtis ir atrasti džiaugsmą bei grožį pasaulyje galima net ir ištikus sunkumams. Cheryls kelionė yra įkvepiantis priminimas, kad mes visi turime galią kontroliuoti savo gyvenimą ir rasti savo kelius.

 • #20.     Cheryl žygis yra savęs atradimo kelionė, kai ji mokosi atrasti savo tikrąją tapatybę ir gyvenimo tikslą.

  Cheryls žygis yra savęs atradimo kelionė, kai ji leidžiasi į 1100 mylių žygį viena Ramiojo vandenyno keteros taku. Pakeliui ji susiduria su fiziniais ir emociniais iššūkiais, kurie išbando jos jėgas ir drąsą. Ji išmoksta pasikliauti savo vidiniais ištekliais ir pasitikėti savo instinktais. Peržengdama savo ribas, ji atranda savo tikrąją tapatybę ir gyvenimo tikslą. Ji mokosi vertinti gamtos grožį ir savo dvasios galią. Ji taip pat mokosi priimti savo praeitį ir atleisti sau už klaidas. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naujai atrastą pasitikėjimo savimi ir vidinės ramybės jausmą.

  Cheryls kelionė yra gyvenimo metafora. Ji sužino, kad gyvenimas kupinas pakilimų ir nuosmukių ir kad svarbu tęsti veiklą net tada, kai viskas atrodo neįmanoma. Ji taip pat sužino, kad svarbu rizikuoti ir pasitikėti savo sugebėjimais. Per savo kelionę Cheryl atranda, kad yra pajėgi daugiau, nei kada nors manė. Ji išmoksta būti drąsi ir pati valdyti savo likimą. Kelionės pabaigoje Cheryl atrado naujai atrastą pasitikėjimo savimi ir vidinės ramybės jausmą.