Ketinimo galia 2004

Autorius Veinas Dyeris

Reitingas ,   

Santrauka:

 • Wayne'o Dyerio „Ketinimų galia“ yra knyga apie tai, kaip panaudoti ketinimų galią kuriant tikslo ir prasmės gyvenimą. Knyga suskirstyta į keturias dalis: Pirma dalis: Ketinimo galia; Antra dalis: Ketinimas ir traukos dėsniai; Trečioji dalis: intencija ir dvasinė dimensija; ir Ketvirta dalis: Ketinimas ir kūrybinis procesas. Pirmoje dalyje Dyer paaiškina ketinimų galią ir kaip ją panaudoti kuriant tikslo ir prasmės gyvenimą. Jis paaiškina, kad ketinimas yra jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Jis taip pat paaiškina, kad ketinimas nėra kontroliuoti ar manipuliuoti kitais, o sukurti harmonijos ir pusiausvyros gyvenimą. Antroje dalyje Dyeris paaiškina traukos dėsnius ir kaip juos panaudoti mūsų troškimams išreikšti. Jis paaiškina, kad traukos dėsnis teigia, kad panašus traukia panašų ir kad mes galime naudoti šį dėsnį pritraukti dalykų, kurių norime gyvenime. Jis taip pat paaiškina, kad traukos dėsnis yra ne tai, ko norime, o veikiau sukurti pusiausvyrą ir harmoniją. Trečioje dalyje Dyer paaiškina dvasinį ketinimų matmenį ir kaip jį panaudoti kuriant tikslo ir prasmės gyvenimą. Jis paaiškina, kad ketinimas yra dvasinė jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Jis taip pat paaiškina, kad ketinimas nėra kontroliuoti ar manipuliuoti kitais, o sukurti harmonijos ir pusiausvyros gyvenimą. Ketvirtoje dalyje Dyer paaiškina kūrybinį ketinimų procesą ir kaip jį panaudoti kuriant tikslo ir prasmės gyvenimą. Jis aiškina, kad ketinimas yra kūrybinė jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Jis taip pat paaiškina, kad ketinimas nėra kontroliuoti ar manipuliuoti kitais, o sukurti harmonijos ir pusiausvyros gyvenimą. „Ketinimų galia“ – tai įkvepianti ir įgalinanti knyga, galinti padėti skaitytojams susikurti tikslingą ir prasmingą gyvenimą.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Ketinimas yra visatoje egzistuojanti jėga: Ketinimas yra galinga jėga, egzistuojanti visatoje ir gali būti naudojama mūsų troškimams išreikšti ir norimam gyvenimui sukurti. Tai jėga, kurią galima panaudoti siekiant teigiamų pokyčių mūsų gyvenime.

  Ketinimas yra galinga jėga, egzistuojanti visatoje ir gali būti panaudota išreikšti savo troškimus ir sukurti gyvenimą, kurio norime. Tai jėga, kurią galima panaudoti siekiant teigiamų pokyčių mūsų gyvenime. Ketinimas yra energijos forma, kurią sukuria mūsų mintys, jausmai ir įsitikinimai. Kai sutelkiame savo dėmesį į ką nors, siunčiame galingą signalą, kurį gali pajusti visata. Tada šis signalas sustiprinamas ir siunčiamas mums atgal galimybių, žmonių ir įvykių, kurie gali padėti mums pasiekti savo tikslus, forma.

  Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima panaudoti kuriant gyvenimą, kurio norime. Tai jėga, kurią galima panaudoti mūsų svajonėms ir troškimams įgyvendinti. Sutelkdami dėmesį į tai, ką norime sukurti, galime pritraukti žmones, išteklius ir galimybes, kurie padės mums pasiekti savo tikslus. Ketinimas yra galinga jėga, kurią galima panaudoti kuriant teigiamus pokyčius mūsų gyvenime ir aplinkiniame pasaulyje.

  Ketinimas yra galinga jėga, kurią galima panaudoti kuriant gyvenimą, kurio norime. Tai jėga, kurią galima panaudoti mūsų svajonėms ir troškimams įgyvendinti. Sutelkdami dėmesį į tai, ką norime sukurti, galime pritraukti žmones, išteklius ir galimybes, kurie padės mums pasiekti savo tikslus. Ketinimas yra galinga jėga, kurią galima panaudoti kuriant teigiamus pokyčius mūsų gyvenime ir aplinkiniame pasaulyje.

 • #2.     Ketinimas yra kūrybinės energijos forma: Ketinimas yra kūrybinės energijos forma, kurią galima panaudoti mūsų troškimams išreikšti ir norimam gyvenimui sukurti. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime.

  Ketinimas yra kūrybinės energijos forma, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime. Ketinimas yra sąmoningas sprendimas sutelkti savo energiją į konkretų rezultatą. Tai sąmoningas valios veiksmas, kurį galima panaudoti kuriant gyvenimą, kurio trokštame. Nustačius ketinimą, mes galime nukreipti savo energiją į konkretų tikslą ir sukurti gyvenimą, kurio norime.

  Kai nustatome ketinimą, mes siunčiame galingą žinią visatai. Ši žinia yra signalas, kad esame pasirengę priimti tai, ko trokštame. Tai raginimas veikti, kuris gali būti panaudotas mūsų svajonėms įgyvendinti ir teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime. Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima panaudoti kuriant gyvenimą, kurio norime. Nustatydami ketinimą ir sutelkdami į jį savo energiją, galime sukurti gyvenimą, kurio trokštame.

  Ketinimas yra kūrybinės energijos forma, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime. Nustatydami ketinimą ir sutelkdami į jį savo energiją, galime sukurti gyvenimą, kurio trokštame. Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima panaudoti kuriant gyvenimą, kurio norime, ir paskatinti teigiamus pokyčius mūsų gyvenime.

 • #3.     Ketinimas yra būdas susijungti su dieviškumu: Ketinimas yra būdas susijungti su dieviškumu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima naudoti norint susisiekti su dieviškumu ir pasinaudoti visatos galia. Tai būdas suderinti savo mintis ir veiksmus su dieviškąja valia, leidžiantis mums išreikšti savo troškimus ir sukurti gyvenimą, kurio norime. Ketinimas yra būdas sutelkti savo energiją ir dėmesį į tai, ką norime sukurti, ir leisti visatai suteikti mums išteklių ir galimybių tai įgyvendinti. Nustatydami ketinimą ir sutelkdami dėmesį į jį, galime sukurti galingą jėgą, kuri gali padėti mums parodyti savo svajones ir troškimus.

  Kai nustatome ketinimą, mes siunčiame signalą visatai, kad esame pasirengę priimti tai, ko trokštame. Tada šį signalą sustiprina visatos galia, o visata reaguoja suteikdama mums išteklių ir galimybių, kad mūsų svajonės taptų realybe. Ketinimas yra galingas būdas užmegzti ryšį su dieviškumu ir leisti visatai veikti savo magiškai. Nustatydami ketinimą ir sutelkdami dėmesį į jį, galime sukurti galingą jėgą, kuri gali padėti mums parodyti savo svajones ir troškimus.

 • #4.     Ketinimas yra būdas susilyginti su visata: ketinimas yra būdas susilyginti su visata ir pasinaudoti jos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas susilyginti su visata ir pasinaudoti jos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra būdas susijungti su visatos energija ir leisti jai veikti per mus. Tai būdas sutelkti savo mintis ir energiją į tai, ką norime sukurti savo gyvenime. Nustatydami ketinimą, mes siunčiame signalą visatai, kad esame pasirengę priimti tai, ko trokštame.

  Kai nustatome ketinimą, mes nustatome galingą ketinimą sukurti gyvenimą, kurio norime. Mes siunčiame signalą visatai, kad esame pasirengę priimti tai, ko trokštame. Taip pat siunčiame sau ženklą, kad esame pasirengę imtis veiksmų ir kurti gyvenimą, kurio norime. Ketinimas yra galingas įrankis, galintis padėti mums įgyvendinti savo svajones ir susikurti norimą gyvenimą.

  Ketinimas yra galingas būdas susilyginti su visata ir leisti jai veikti per mus. Tai būdas sutelkti savo mintis ir energiją į tai, ką norime sukurti savo gyvenime. Nustatydami ketinimą, mes siunčiame signalą visatai, kad esame pasirengę priimti tai, ko trokštame. Ketinimas yra galingas įrankis, galintis padėti mums įgyvendinti savo svajones ir susikurti norimą gyvenimą.

 • #5.     Ketinimas yra būdas išreikšti savo troškimus: Ketinimas yra būdas išreikšti savo troškimus ir sukurti gyvenimą, kurio norime. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime.

  Ketinimas yra būdas išreikšti savo troškimus ir sukurti gyvenimą, kurio norime. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime. Ketinimas yra sąmoningas sprendimas sutelkti savo energiją ir dėmesį į konkretų rezultatą. Tai būdas nukreipti savo mintis ir veiksmus norimo rezultato link. Nustačius ketinimą, mes galime sukurti aiškią viziją, ko norime pasiekti, ir imtis reikiamų veiksmų, kad tai įvyktų.

  Kai nustatome ketinimą, mes siunčiame visatai galingą žinią, kad esame pasirengę priimti tai, ko trokštame. Tada šią žinią sustiprina mūsų mintys, žodžiai ir veiksmai. Kai sutelkiame dėmesį į savo ketinimus, geriau suvokiame mums prieinamas galimybes ir išteklius. Tada mes galime panaudoti šiuos išteklius savo troškimams išreikšti ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima panaudoti kuriant teigiamus pokyčius mūsų gyvenime. Nustačius ketinimą ir imantis veiksmų, galime išreikšti savo troškimus ir susikurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra galinga jėga, kurią galima panaudoti teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime.

 • #6.     Ketinimas yra būdas sukurti teigiamus pokyčius: ketinimas yra būdas sukurti teigiamus pokyčius mūsų gyvenime, pasinaudojant visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima panaudoti kuriant teigiamus pokyčius mūsų gyvenime. Nustatydami ketinimą mes panaudojame visatos galią ir panaudojame ją savo norams išreikšti. Ketinimas yra būdas sutelkti savo energiją ir dėmesį į tai, ką norime sukurti savo gyvenime. Tai būdas nukreipti savo mintis ir veiksmus į savo tikslus ir svajones. Nustatydami ketinimą, mes siunčiame visatai galingą žinią, kad esame pasirengę priimti tai, ko trokštame.

  Kai nustatome ketinimą, mes taip pat sukuriame galingą vibraciją, kuri pritrauks į mūsų gyvenimą norimus dalykus. Ši vibracija yra tarsi magnetas, kuris pritrauks tai, ko trokštame. Mes galime panaudoti ketinimą sukurti teigiamus pokyčius savo gyvenime, sutelkdami dėmesį į tai, ką norime sukurti, ir imdamiesi veiksmų to link. Nustačius ketinimą ir imantis veiksmų, galime susikurti norimą gyvenimą ir įgyvendinti savo svajones.

  Ketinimas yra galingas būdas sukurti teigiamus pokyčius mūsų gyvenime. Nustačius ketinimą ir imantis veiksmų, galime susikurti norimą gyvenimą ir įgyvendinti savo svajones. Ketinimas yra galinga jėga, kurią galima panaudoti kuriant gyvenimą, kurio trokštame, ir įnešant teigiamų pokyčių į mūsų gyvenimą.

 • #7.     Ketinimas yra būdas gyventi harmonijoje su visata: ketinimas yra būdas gyventi harmonijoje su visata ir pasinaudoti jos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi harmonijoje su visata ir pasinaudoti jos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra suderinti savo mintis, žodžius ir veiksmus su aukščiausiu tikslu ir giliausiais troškimais. Tai yra mūsų minčių ir veiksmų atidumas ir įsitikinimas, kad jie atitinka aukščiausią mūsų gėrį. Ketinimas yra suvokti savo pasirinkimą ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

  Kai gyvename su ketinimais, gyvename pagal savo aukščiausią tikslą. Mes gyvename harmonijoje su visata ir jos dėsniais. Mes gyvename srauto būsenoje, leidžiame visatai veikti savo magiją ir parodyti mūsų troškimus. Mes gyvename pasitikėjimo būsenoje, žinodami, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia. Mes gyvename meilės būsenoje, žinodami, kad esame susiję su viskuo, kas yra.

  Gyvenimas su ketinimu yra galingas būdas sukurti gyvenimą, kurio norime. Tai būdas gyventi harmonijoje su visata ir išnaudoti jos galią. Tai būdas gyventi pagal aukščiausią tikslą ir giliausius troškimus. Tai būdas gyventi pasitikint, žinant, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia. Tai būdas gyventi meilėje, žinant, kad esame susiję su viskuo, kas yra.

 • #8.     Ketinimas yra būdas gyventi turint tikslą: Ketinimas yra būdas gyventi su tikslu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su tikslu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra nustatyti aiškų tikslą ir tada imtis veiksmų, kad jis įvyktų. Tai yra mūsų minčių ir jausmų dėmesingumas ir jų panaudojimas teigiamiems rezultatams pasiekti. Ketinimas yra būti šiuo momentu ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Tai yra mūsų ketinimų suvokimas ir įsitikinimas, kad jie atitinka aukščiausią mūsų gėrį.

  Ketinimas yra suvokti savo veiksmus ir jų poveikį kitiems. Tai reiškia, kad turime atsižvelgti į savo žodžius ir kaip juos panaudoti teigiamiems pokyčiams kurti. Ketinimas yra žinoti apie savo energiją ir tai, kaip ją galima panaudoti savo svajonėms įgyvendinti. Ketinimas yra būti atviriems galimybėms ir pasitikėti, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia. Ketinimas yra suderinti su savo intuicija ir ją panaudoti, kad nukreiptume mus teisinga linkme.

  Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima panaudoti kuriant gyvenimą, kurio norime. Tai būdas gyventi turint tikslą ir pasinaudoti visatos galia. Ketinimas yra atsiminti savo mintis ir jausmus ir panaudoti juos teigiamiems rezultatams pasiekti. Ketinimas yra būti šiuo momentu ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Tai yra mūsų ketinimų suvokimas ir įsitikinimas, kad jie atitinka aukščiausią mūsų gėrį.

 • #9.     Ketinimas yra būdas gyventi su ketinimu: ketinimas yra būdas gyventi su ketinimu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi turint tikslą ir intenciją. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra turėti dėmesingus savo mintis, žodžius ir veiksmus ir panaudoti juos teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir imtis veiksmų, kad jie taptų realybe. Ketinimas yra suvokti savo pasirinkimą ir priimti sprendimus, atitinkančius mūsų vertybes ir tikslus. Tai yra sąmoningumas mūsų santykiuose ir sąveikoje su kitais. Ketinimas yra gyvenimas su tikslu ir sąmoningumu bei visatos galios panaudojimu.

  Ketinimas yra turėti dėmesingus savo mintis, žodžius ir veiksmus ir panaudoti juos teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir imtis veiksmų, kad jie taptų realybe. Ketinimas yra suvokti savo pasirinkimą ir priimti sprendimus, atitinkančius mūsų vertybes ir tikslus. Tai yra sąmoningumas mūsų santykiuose ir sąveikoje su kitais. Ketinimas yra gyvenimas su tikslu ir sąmoningumu bei visatos galios panaudojimu.

  Ketinimas yra turėti dėmesingus savo mintis, žodžius ir veiksmus ir panaudoti juos teigiamiems pokyčiams mūsų gyvenime. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir imtis veiksmų, kad jie taptų realybe. Ketinimas yra suvokti savo pasirinkimą ir priimti sprendimus, atitinkančius mūsų vertybes ir tikslus. Tai yra sąmoningumas santykiuose ir sąveikoje su kitais. Ketinimas – tai gyvenimas su tikslu ir sąmoningumu bei visatos galios panaudojimas, kad sukurtume norimą gyvenimą.

 • #10.     Ketinimas yra būdas gyventi su meile: Ketinimas yra būdas gyventi su meile ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su meile ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra turėti omenyje savo mintis ir veiksmus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausią gėrį. Ketinimas yra suvokti savo jausmus ir emocijas bei panaudoti juos teigiamai energijai kurti ir pritraukti tai, ko norime gyvenime.

  Gyventi su ketinimu reiškia būti sąmoningiems savo veiksmams ir sprendimams. Tai reiškia, kad turime atsižvelgti į savo mintis ir žodžius ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir įsitikinti, kad jie atitinka aukščiausią mūsų gėrį. Tai reiškia suvokti savo jausmus ir emocijas bei panaudoti juos teigiamos energijos kūrimui ir pritraukimui tai, ko norime gyvenime.

  Gyvenimas su ketinimu reiškia sąmoningumą dėl savo veiksmų ir sprendimų. Tai reiškia, kad turime nepamiršti savo minčių ir žodžių ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausią gėrį. Tai yra mūsų jausmų ir emocijų suvokimas ir jų panaudojimas teigiamai energijai kurti ir pritraukti tai, ko norime gyvenime.

  Gyvenimas su meile ir ketinimais yra galingas būdas sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Tai reiškia, kad turime nepamiršti savo minčių ir žodžių ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausią gėrį. Tai yra mūsų jausmų ir emocijų suvokimas ir jų panaudojimas teigiamai energijai kurti ir pritraukti tai, ko norime gyvenime.

 • #11.     Ketinimas yra būdas gyventi su dėkingumu: ketinimas yra būdas gyventi su dėkingumu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su dėkingumu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra būti atidiems savo mintims ir poelgiams ir suvokimui, kokią energiją išleidžiame į pasaulį. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir kaip jie paveiks mūsų ir aplinkinių gyvenimą. Kai gyvename su ketinimais, labiau tikėtina, kad suderinsime savo aukščiausią tikslą ir sukursime gyvenimą, kurio trokštame.

  Gyventi su ketinimais reiškia būti atidiems savo mintims ir poelgiams ir suvokti energiją, kurią išleidžiame į pasaulį. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir kaip jie paveiks mūsų ir aplinkinių gyvenimą. Kai gyvename su ketinimais, labiau tikėtina, kad suderinsime savo aukščiausią tikslą ir sukursime gyvenimą, kurio trokštame. Gyvenimas su dėkingumu yra svarbi gyvenimo su ketinimu dalis. Kai esame dėkingi už tai, ką turime, labiau linkę į savo gyvenimą gauti daugiau gausos ir džiaugsmo.

  Gyvenimas su ketinimais ir dėkingumu yra galingas būdas sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Tai reiškia, kad turime būti atidūs savo mintims ir poelgiams ir suvokti energiją, kurią išleidžiame į pasaulį. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir kaip jie paveiks mūsų ir aplinkinių gyvenimą. Kai gyvename su ketinimais ir dėkingumu, labiau tikėtina, kad suderinsime savo aukščiausią tikslą ir sukursime gyvenimą, kurio trokštame.

 • #12.     Ketinimas yra būdas gyventi su tikėjimu: Ketinimas yra būdas gyventi su tikėjimu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su tikėjimu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra nustatyti aiškų tikslą ir tada imtis veiksmų, kad jis įvyktų. Tai yra tikėjimas savimi ir tikėjimas, kad galite pasiekti viską, ko užsibrėžėte. Tai reiškia teigiamą požiūrį ir pasitikėjimą, kad visata suteiks išteklių ir paramos, kurios jums reikia, kad jūsų svajonės išsipildytų.

  Ketinimas yra turėti omenyje savo mintis ir žodžius ir panaudoti juos norimam gyvenimui kurti. Tai reiškia, kad turite suvokti savo veiksmus ir įsitikinti, kad jie atitinka jūsų tikslus. Tai reiškia, kad žinote savo jausmus ir naudojate juos, kad nukreiptumėte jus teisinga linkme. Ketinimas yra būti atviram galimybėms ir tikėti, kad visata suteiks tinkamų galimybių jums pasisekti.

  Ketinimas yra galingas įrankis, kuriuo galima susikurti norimą gyvenimą. Tai yra tikėjimas savimi ir tikėjimas, kad galite pasiekti viską, ko užsibrėžėte. Tai reiškia, kad reikia atsižvelgti į savo mintis ir žodžius ir naudoti juos savo norams išreikšti. Ketinimas yra teigiamas požiūris ir pasitikėjimas, kad visata suteiks išteklių ir paramos, kurios jums reikia, kad jūsų svajonės išsipildytų.

 • #13.     Ketinimas yra būdas gyventi su džiaugsmu: Ketinimas yra būdas gyventi su džiaugsmu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su džiaugsmu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra sutelkti dėmesį į tai, ką norime pasiekti, ir tada imtis veiksmų, kad tai įvyktų. Tai yra mūsų minčių ir jausmų dėmesingumas ir jų panaudojimas teigiamiems rezultatams pasiekti. Ketinimas yra būti šiuo momentu ir gyventi su tikslu bei aistra. Tai yra atvirumas naujoms galimybėms ir pokyčių priėmimas. Ketinimas yra gyventi su džiaugsmu ir dėkingumu bei pasitikėjimu, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia.

  Kai gyvename su ketinimais, geriau suvokiame savo mintis ir jausmus bei jų įtaką mūsų gyvenimui. Mes tampame sąmoningesni apie savo veiksmus ir jų poveikį aplinkai. Mes labiau atkreipiame dėmesį į savo santykius ir tai, kaip jie formuoja mūsų gyvenimą. Mes labiau suvokiame savo dvasinį ryšį ir tai, kaip jis gali padėti mums išreikšti savo troškimus. Ketinimas yra galingas įrankis, galintis padėti mums susikurti norimą gyvenimą ir gyventi su džiaugsmu.

  Gyvenimas su ketinimais reiškia nepamiršti savo minčių ir jausmų ir panaudoti juos teigiamiems rezultatams pasiekti. Tai yra buvimas akimirkoje ir gyvenimas su tikslu bei aistra. Tai yra atvirumas naujoms galimybėms ir pokyčių priėmimas. Ketinimas yra gyventi su džiaugsmu ir dėkingumu bei pasitikėjimu, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia. Ketinimas yra galingas būdas gyventi su džiaugsmu ir pasinaudoti visatos galia.

 • #14.     Ketinimas yra būdas gyventi su gausa: ketinimas yra būdas gyventi su gausa ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su gausa ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra sutelkti dėmesį į tai, ką norime sukurti, ir imtis veiksmų, kad tai įvyktų. Tai yra mūsų minčių ir jausmų dėmesingumas ir jų panaudojimas teigiamiems rezultatams pasiekti. Ketinimas yra būti atviram pasaulyje egzistuojančioms galimybėms ir leisti joms pasireikšti mūsų gyvenime. Tai yra mūsų aplinkos ir mus supančių žmonių suvokimas ir šio suvokimo panaudojimas teigiamiems pokyčiams kurti. Ketinimas yra būti šiuo momentu ir leisti sau vadovautis savo intuicija ir vidine išmintimi.

  Ketinimas yra suvokti savo veiksmus ir jų poveikį mūsų bei kitų gyvenimui. Tai reiškia, kad turime nepamiršti savo žodžių ir galios, kurią jie turi sukurti ar sunaikinti. Ketinimas yra žinoti apie savo energiją ir tai, kaip ji veikia mūsų aplinką. Tai yra mūsų minčių suvokimas ir tai, kaip jos formuoja mūsų tikrovę. Ketinimas reiškia būti sąmoningiems savo veiksmuose ir sukurti gyvenimą, kurį norime gyventi.

  Ketinimas yra galingas įrankis, kurį galima panaudoti kuriant gausą mūsų gyvenime. Tai būdas gyventi su ketinimais ir išreikšti savo troškimus. Ketinimas yra atsiminti savo mintis ir jausmus ir panaudoti juos teigiamiems rezultatams pasiekti. Tai yra atvirumas pasaulyje egzistuojančioms galimybėms ir leidimas joms pasireikšti mūsų gyvenime. Ketinimas yra suvokti savo veiksmus ir jų poveikį mūsų bei kitų gyvenimui. Ketinimas yra būdas gyventi su gausa ir pasinaudoti visatos galia.

 • #15.     Ketinimas yra būdas gyventi aiškiai: ketinimas yra būdas gyventi aiškiai ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi aiškiai ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra nustatyti aiškų tikslą ir tada imtis veiksmų, kad jis įvyktų. Tai yra mūsų minčių ir jausmų dėmesingumas ir jų panaudojimas teigiamiems rezultatams pasiekti. Ketinimas yra būti šiuo momentu ir suvokti savo aplinką bei aplinkinius žmones. Tai reiškia, kad turime suvokti savo sprendimus ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.

  Ketinimas reiškia sąmoningumą savo žodžiais ir veiksmais. Tai reiškia, kad turime nepamiršti savo ketinimų ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų vertybes ir tikslus. Ketinimas yra suvokti savo mintis ir jausmus ir panaudoti juos teigiamiems rezultatams pasiekti. Tai reiškia, kad turime suvokti savo sprendimus ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Ketinimas reiškia sąmoningumą su savo žodžiais ir veiksmais ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų vertybes ir tikslus.

  Ketinimas yra atsiminti savo mintis ir jausmus ir panaudoti juos teigiamiems rezultatams pasiekti. Tai reiškia, kad turime suvokti savo sprendimus ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Ketinimas reiškia sąmoningumą su savo žodžiais ir veiksmais ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų vertybes ir tikslus. Ketinimas yra žinoti apie savo aplinką ir aplinkinius žmones bei atsižvelgti į tai, kaip mūsų veiksmai juos veikia. Ketinimas yra gyventi su aiškumu ir tikslu bei sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

 • #16.     Ketinimas yra būdas gyventi su pasitikėjimu: ketinimas yra būdas gyventi su pasitikėjimu ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti norimą tikėjimą.

  Ketinimas yra būdas gyventi su pasitikėjimu. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti norimą tikėjimą. Ketinimas yra tikėti kažkuo didesniu už save ir pasinaudoti visatos galia. Tai tikėjimas, kad mūsų ketinimai išsipildys ir kad mūsų gyvenimas bus pripildytas gausos ir džiaugsmo.

  Kai gyvename su ketinimais, gyvename su pasitikėjimu. Tikime, kad mūsų ketinimai išsipildys, o mūsų gyvenimas bus pripildytas gausos ir džiaugsmo. Tikime, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia, ir kad mūsų svajonės išsipildys. Tikime, kad mūsų gyvenimas bus kupinas meilės, ramybės ir džiaugsmo. Tikime, kad mūsų gyvenimas bus pripildytas gausos ir kad mūsų svajonės išsipildys.

  Gyvenimas su ketinimu reiškia tikėjimą kažkuo didesniu už save ir visatos galios panaudojimą. Tai tikėjimas, kad mūsų ketinimai išsipildys ir kad mūsų gyvenimas bus pripildytas gausos ir džiaugsmo. Tai yra pasitikėjimas, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia, ir kad mūsų svajonės išsipildys. Tai tikėjimas, kad mūsų gyvenimas bus kupinas meilės, ramybės ir džiaugsmo.

 • #17.     Ketinimas yra būdas gyventi su išmintimi: Ketinimas yra būdas gyventi su išmintimi ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su išmintimi. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra turėti omenyje savo mintis ir veiksmus ir suprasti, kad mūsų mintys ir veiksmai turi įtakos mus supančiam pasauliui. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir juos panaudoti kuriant teigiamus pokyčius savo ir aplinkinių gyvenime.

  Kai gyvename su ketinimais, galime pasinaudoti visatos galia. Mes galime panaudoti šią galią, kad išreikštume savo svajones ir troškimus bei sukurtume tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimą galime panaudoti siekdami teigiamų pokyčių savo ir aplinkinių gyvenime. Ketinimas yra turėti omenyje savo mintis ir veiksmus ir suprasti, kad mūsų mintys ir veiksmai turi įtakos mus supančiam pasauliui.

  Gyvenimas su ketinimu reiškia, kad turime atsižvelgti į savo mintis ir veiksmus ir suprasti, kad mūsų mintys ir veiksmai turi įtakos mus supančiam pasauliui. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir juos panaudoti kuriant teigiamus pokyčius savo ir aplinkinių gyvenime. Ketinimas yra galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Gyvendami su ketinimais, galime pasinaudoti visatos galia ir panaudoti ją norimam gyvenimui kurti.

 • #18.     Ketinimas yra būdas gyventi su užuojauta: Ketinimas yra būdas gyventi su užuojauta ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi su užuojauta ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra mūsų minčių ir veiksmų atidumas ir supratimas, kad mūsų ketinimai turi įtakos mus supančiam pasauliui. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus. Ketinimas yra suvokti savo mintis ir jausmus ir suprasti, kad mūsų mintys ir jausmai turi įtakos mūsų ir aplinkinių gyvenimui.

  Gyventi su ketinimais reiškia nepamiršti savo veiksmų ir jų poveikio pasauliui. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus. Tai yra mūsų minčių ir jausmų suvokimas ir supratimas, kad mūsų mintys ir jausmai turi įtakos mūsų ir aplinkinių gyvenimui. Ketinimas yra būti užuojauta ir suprasti, kad mūsų veiksmai turi įtakos mus supančiam pasauliui. Tai reiškia, kad turime nepamiršti savo ketinimų ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus.

  Gyvenimas su ketinimais reiškia būti atidiems savo mintims ir poelgiams ir suprasti, kad mūsų ketinimai turi įtakos mus supančiam pasauliui. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausias vertybes ir tikslus. Tai yra mūsų minčių ir jausmų suvokimas ir supratimas, kad mūsų mintys ir jausmai turi įtakos mūsų ir aplinkinių gyvenimui. Ketinimas yra būti užuojauta ir suprasti, kad mūsų veiksmai turi įtakos mus supančiam pasauliui. Tai yra gyvenimas su užuojauta ir visatos galios panaudojimas, kad išreikštume savo troškimus ir sukurtume gyvenimą, kurio norime.

 • #19.     Ketinimas yra būdas gyventi taikiai: Ketinimas yra būdas gyventi taikiai ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi taikiai ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra būti atidiems savo mintims ir poelgiams ir suvokimui, kokią energiją išleidžiame į pasaulį. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir kaip jie paveiks mūsų ir aplinkinių gyvenimą. Ketinimas reiškia būti sąmoningiems savo veiksmuose ir žodžiuose ir turėti omenyje, kokį poveikį jie turės mūsų ir kitų gyvenimui.

  Kai gyvename su ketinimais, gyvename su tikslo ir krypties jausmu. Mes gyvename turėdami aiškią viziją, ką norime sukurti ir parodyti savo gyvenime. Mes gyvename su ramybės ir harmonijos jausmu, žinodami, kad esame susiję su kažkuo didesniu nei mes patys. Mes gyvename su pasitikėjimo jausmu ir tikėjimu, kad visata suteiks mums tai, ko mums reikia norint sukurti gyvenimą, kurio trokštame.

  Gyvenimas su ketinimu reiškia būti šiuo momentu ir suvokti savo mintis bei jausmus. Tai reiškia, kad turime atsižvelgti į savo veiksmus ir žodžius ir suvokti energiją, kurią išleidžiame į pasaulį. Tai yra sąmoningumas savo veiksmuose ir žodžiuose ir dėmesingumas, kokį poveikį jie turės mūsų ir kitų gyvenimui. Gyvenimas su ketinimu reiškia būti atviram gyvenimo teikiamoms galimybėms ir pasitikėti, kad visata suteiks mums tai, ko reikia norint sukurti gyvenimą, kurio trokštame.

 • #20.     Ketinimas yra būdas gyventi harmonijoje: ketinimas yra būdas gyventi harmonijoje ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo norus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime.

  Ketinimas yra būdas gyventi harmonijoje ir pasinaudoti visatos galia. Tai galinga jėga, kurią galima panaudoti norint išreikšti savo troškimus ir sukurti tokį gyvenimą, kokio norime. Ketinimas yra suderinti savo mintis, žodžius ir veiksmus su aukščiausiu tikslu ir giliausiais troškimais. Tai yra mūsų minčių ir veiksmų atidumas ir įsitikinimas, kad jie atitinka aukščiausią mūsų gėrį. Ketinimas reiškia suvokti savo ketinimus ir užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukščiausią tiesą.

  Kai gyvename su ketinimais, gyvename harmonijoje su visata. Mes deramės su savo aukščiausiu tikslu ir giliausiais troškimais. Mes gyvename lygiagrečiai su savo aukščiausia tiesa. Mes gyvename srauto būsenoje ir leidžiame visatai veikti savo magiškai. Mes gyvename malonės būsenoje ir leidžiame visatai atnešti mums tai, ko mums reikia. Mes gyvename gausos būsenoje ir leidžiame visatai aprūpinti mus viskuo, ko mums reikia.

  Gyventi su ketinimais reiškia būti atidiems savo mintims, žodžiams ir poelgiams. Tai reiškia, kad turime suvokti savo ketinimus ir įsitikinti, kad jie atitinka aukščiausią mūsų tiesą. Tai reiškia, kad turime suvokti savo energiją ir užtikrinti, kad ji atitiktų mūsų aukščiausią gėrį. Tai reiškia būti atviram galimybėms ir leisti visatai veikti savo magiškai. Tai yra suderinimas su savo aukščiausiu tikslu ir giliausiais troškimais ir leidimas visatai atnešti mums tai, ko mums reikia.