Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos 2012

Autorius Džonas Grynas

Reitingas ,   

Santrauka:

 • „Mūsų žvaigždžių kaltė“ – 2012 m. išleistas Johno Greeno romanas. Jame pasakojama apie šešiolikmetę vėžiu sergančią ligoninę Hazel Grace Lancaster, kurią tėvai verčia lankyti paramos grupę. Ten ji susipažįsta ir įsimyli Augustą Watersą, buvusį krepšininką ir amputuotą. Juos sieja bendra patirtis, susijusi su vėžiu ir meilė knygoms, ir netrukus leidžiasi į kelionę į Amsterdamą susitikti su mėgstamiausios Hazel knygos autoriumi. Pakeliui jie sužino apie gyvenimą, meilę ir mirtingumą bei atranda savo atsparumo galią.

  Hazel – protinga ir sarkastiška paauglė, jau trejus metus serganti vėžiu. Ji remisija, bet jos plaučiai vis dar pažeisti ir ji priklausoma nuo deguonies bako. Ji taip pat kovoja su depresija ir ateities baime. Kai tėvai priverčia ją lankyti vėžio palaikymo grupę, ji susipažįsta su Augustu Watersu – žavingu ir savimi pasitikinčiu jaunuoliu, kuris taip pat yra išgyvenęs vėžį. Augustas yra buvęs krepšininkas ir amputuotas, o jis ir Hazel greitai tampa artimais draugais.

  Augustas ir Heizelė mėgsta knygas ir netrukus aptarinėja savo mėgstamiausius autorius ir istorijas. Augustas atskleidžia, kad nori susitikti su mėgstamiausios Hazel knygos „Imperatoriškoji kančia“ autore. Jis pasirūpina, kad jie vyktų į Amsterdamą susitikti su autoriumi, ir jiedu leidžiasi į savęs atradimo kelionę. Pakeliui jie sužino apie gyvenimą, meilę ir mirtingumą bei atranda savo atsparumo galią.

  „Mūsų žvaigždžių kaltė“ – tai širdį verianti, tačiau nuotaiką kelianti istorija apie du paauglius, kurie tragedijos akivaizdoje suranda meilę ir viltį. Tai pasakojimas apie drąsą ir stiprybę bei priminimas, kad gyvenimas yra brangus ir jį reikia nugyventi iki galo.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Hazel Grace Lancaster yra šešiolikmetė vėžiu serganti pacientė, kuri yra priversta lankyti vėžiu sergančių paauglių paramos grupę. Hazel iš pradžių priešinasi šiai idėjai, bet galiausiai randa paguodą grupėje ir užmezga glaudų ryšį su Augustu Watersu, kitu vėžiu sergančiu pacientu.

  Hazel Grace Lancaster yra šešiolikmetė vėžiu serganti pacientė, kuriai sunku susitaikyti su savo diagnoze. Ji yra priversta lankyti vėžiu sergančių paauglių paramos grupę ir iš pradžių šiai idėjai priešinasi. Nepaisant nenoro, ji galiausiai randa paguodą grupėje ir užmezga glaudų ryšį su Augustu Watersu, kitu vėžiu sergančiu pacientu. Per jų draugystę Hazel savo situacijoje gali rasti jėgų ir vilties bei susitaikyti su liga. Ji išmoksta vertinti mažas gyvenimo akimirkas ir randa džiaugsmą paprastuose dalykuose. Lazdyno ir Augusto draugystė liudija apie žmogiškųjų ryšių galią ir tai, kaip ji gali padėti mums susidoroti net su sunkiausiomis aplinkybėmis.

 • #2.     Augustas ir Heizelė įsimyli ir leidžiasi į kelionę į Amsterdamą susitikti su mėgstamiausios Hazel knygos „Imperatoriškoji kančia“ autoriumi. Knyga nebaigta, o autorius nenaudingas, bet kelionė Heizelei ir Augustui vis tiek prasminga.

  Augusto ir Hazelso kelionė į Amsterdamą – meilės ir atradimų kelionė. Jie abu ieško atsakymų į „Imperatoriškosios nelaimės“ užduodamus klausimus, taip pat ieško vienas kito. Pakeliui jie patiria miesto grožį, buvimo kartu džiaugsmą ir skausmą, kai neranda ieškomų atsakymų. Nepaisant to, kad knygos autorius nenaudingas, Heizelei ir Augustui kelionė vis tiek prasminga. Jie sužino daugiau vienas apie kitą ir daugiau sužino apie save. Jie taip pat sužino, kad kartais atsakymai, kurių ieškome, ne visada randami ten, kur tikimės.

  Kelionė į Amsterdamą yra jų santykių metafora. Jie abu kažko ieško, abu yra pasirengę rizikuoti ir kartu leistis į kelionę. Jie sužino, kad mylėti ne visada lengva, bet verta. Jie sužino, kad kartais atsakymai, kurių ieškome, ne visada randami ten, kur tikimės. Jie sužino, kad gyvenimas nenuspėjamas ir kad kartais geriausia tiesiog mėgautis kelione.

  Kelionė į Amsterdamą primena, kad meilė verta rizikuoti. Tai priminimas, kad kartais atsakymus, kurių ieškome, ne visada randame ten, kur jų tikimės. Tai priminimas, kad gyvenimas nenuspėjamas ir kad kartais geriausia tiesiog mėgautis kelione. Tai priminimas, kad meilė verta rizikuoti ir kad kartais geriausia tiesiog mėgautis kelione.

 • #3.     Augusto vėžys progresuoja ir galiausiai jis miršta, o Hazel yra nuniokota. Ją guodžia tėvai ir draugai, o paguodą randa mintis, kad Augustas yra geresnėje vietoje.

  Augusto vėžys progresuoja ir galiausiai jis miršta, todėl Hazel yra nuniokota. Ją supa tėvai ir draugai, kurie stengiasi ją paguosti sielvarte. Nepaisant savo liūdesio, Heizelė randa paguodą mintyje, kad Augustas yra geresnėje vietoje. Ji prisimena akimirkas, kurias jie dalijosi kartu, ir meilę vienas kitam. Ją paguodžia mintis, kad Augustui nebeskauda, o jis yra ten, kur gali būti laimingas. Hazel gali rasti ramybę žinodamas, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis visada bus su ja dvasia.

  Hazels draugai ir šeimos nariai palaiko ją, kai reikia. Jie jai primena gerus laikus, kuriuos ji dalinosi su Augustu, ir prisiminimus, kuriuos jie kartu patyrė. Jie padeda jai prisiminti meilę, kurią jie dalijasi, ir džiaugsmą, kurį jie rado vienas kito draugijoje. Hazel gali paguosti mintis, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis visada bus su ja dvasia.

  Hazel gali rasti ramybę žinodamas, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis visada bus su ja dvasia. Ji gali rasti paguodą mintyje, kad Augustui nebeskauda ir kad jis yra ten, kur gali būti laimingas. Hazel gali paguosti mintis, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis visada bus su ja dvasia.

 • #4.     Hazel vėžys yra remisijos stadijoje, tačiau ją vis dar persekioja mirtingumas. Ji stengiasi rasti savo gyvenimo prasmę ir įprasminti savo patirtį.

  Hazels vėžys yra remisijos stadijoje, tačiau patirti savo mirtingumą paliko jai užsitęsusį netikrumo jausmą. Tiesioginis pavojus jai nebėra, tačiau ją vis dar persekioja žinojimas, kad bet kurią akimirką jos gyvybė gali užtrūkti. Jai belieka grumtis su klausimu, ką visa tai reiškia ir kaip įprasminti savo patirtį. Ji pasiryžusi maksimaliai išnaudoti savo gyvenimą, tačiau taip pat suvokia savo egzistencijos trapumą. Ji pasiryžusi gyventi visavertį gyvenimą, tačiau taip pat suvokia fone slypinčią mirties galimybę.

  Hazel yra pasiryžusi rasti savo gyvenimo prasmę ir įprasminti savo patirtį. Ji pasiryžusi maksimaliai išnaudoti savo gyvenimą ir rasti džiaugsmo tomis akimirkomis, kurias turi. Ji pasiryžusi gyventi visavertiškai ir maksimaliai išnaudoti turimą laiką. Ji pasiryžusi maksimaliai išnaudoti savo gyvenimą ir rasti ramybę žinodama, kad jos gyvenimas buvo prasmingas. Ji pasiryžusi kuo geriau išnaudoti savo gyvenimą ir rasti paguodą žinodama, kad jos gyvenimas buvo vertas.

 • #5.     Hazel tėvai ją palaiko, tačiau jiems taip pat sunku susidoroti su jos liga. Jie bando apsaugoti ją nuo atšiaurių gyvenimo realijų, tačiau Heizelė ilgainiui išmoksta susitaikyti su savo padėtimi.

  Hazels tėvai ją nepaprastai palaiko, nepaisant to, kad jiems sunku susidoroti su jos liga. Jie daro viską, kad apsaugotų ją nuo atšiaurių gyvenimo realijų, tačiau Heizelė galiausiai išmoksta susitaikyti su savo padėtimi. Ji supranta, kad tėvai daro viską, kad ją apsaugotų, ir vertina jų pastangas. Nepaisant sunkių aplinkybių, Hazels tėvai išlieka mylintys ir palaikantys, ir jie daro viską, kad jos gyvenimas būtų kuo patogesnis. Jie suteikia jai emocinę ir fizinę paramą, reikalingą susidoroti su liga, ir visada yra šalia, kai jai to reikia.

  Hazels tėvai taip pat sunkiai susitaiko su jos liga. Jie nuolat nerimauja dėl jos sveikatos ir gerovės ir dažnai jaučiasi bejėgiai jos ligos akivaizdoje. Jie stengiasi išlikti pozityvūs ir palaikantys, tačiau jiems sunku stebėti, kaip kenčia dukra. Nepaisant savo pačių sunkumų, Hazels tėvai išlieka jai atsidavę ir daro viską, kad jos gyvenimas būtų kuo patogesnis.

 • #6.     Augusto mirtis daro didelę įtaką Hazel, ir ji pradeda abejoti gyvenimo ir mirties prasme. Ją paguodžia mintis, kad gyvenimas yra dovana ir kad jį reikia nugyventi iki galo.

  Augusto mirtis padarė didelę įtaką Hazel. Ją paliko gilus praradimo ir sumaišties jausmas. Ji pradėjo abejoti gyvenimo ir mirties prasme ir kodėl Augustas turėjo mirti toks jaunas. Ji rado paguodą mintyje, kad gyvenimas yra dovana ir kad jį reikia nugyventi iki galo. Ji buvo pasiryžusi kuo geriau išnaudoti savo gyvenimą ir pasirūpinti, kad Augusto gyvenimas nenueitų veltui. Ji norėjo įsitikinti, kad jo atminimas išliks gyvas ir jo palikimas bus prisimintas. Ji taip pat norėjo įsitikinti, kad, nepaisant jo mirties skausmo, gali rasti džiaugsmo ir laimės gyvenime.

  Hazel paguodė mintį, kad gyvenimas yra brangus ir jį reikia branginti. Ji norėjo įsitikinti, kad gyvena visavertiškai ir išnaudoja kiekvieną akimirką maksimaliai. Ji norėjo įsitikinti, kad išnaudoja savo laiką ir santykius. Ji norėjo įsitikinti, kad savo gyvenimą nugyvena su tikslu ir prasmę ir kad išnaudoja kuo daugiau laiko žemėje.

  Hazels patirtis su Augusto mirtimi pakeitė jos požiūrį į gyvenimą. Ji buvo pasiryžusi kuo geriau išnaudoti savo gyvenimą ir pasirūpinti, kad Augusto gyvenimas nenueitų veltui. Ji norėjo įsitikinti, kad jo atminimas išliks gyvas ir jo palikimas bus prisimintas. Ji taip pat norėjo įsitikinti, kad, nepaisant jo mirties skausmo, gali rasti džiaugsmo ir laimės gyvenime.

 • #7.     Hazel ir Augusto santykiai yra stiprybės ir paguodos šaltinis jiems abiem. Paguodą jie randa vienas kito draugijoje, o meilė padeda susidoroti su ligomis.

  Hazel ir Augusto santykiai yra stiprybės ir paguodos šaltinis jiems abiem. Jie puikiai supranta vienas kitą, o meilė padeda susidoroti su ligomis. Hazel randa paguodą Augusto buvimu, o jis – jos. Jie gali kalbėti apie savo baimes ir rūpesčius ir gali būti sąžiningi vienas kitam apie savo jausmus. Augusto stiprybė ir drąsa padeda Hazel išlikti pozityviam, o Hazel optimizmas ir supratimas padeda Augustui išlikti stipriam. Kartu jie sugeba drąsiai ir viltingai susidurti su savo ligomis.

  Jų santykiai yra paguodos ir džiaugsmo šaltinis jiems abiem. Jie sugeba rasti džiaugsmą mažomis akimirkomis, kartu gali juoktis ir linksmintis. Jie sugeba rasti grožį pasaulyje, net ir savo kovų įkarštyje. Jie gali rasti stiprybės vienas kitame ir viltį savo meilėje. Hazel ir Augusto santykiai jiems abiem suteikia stiprybės ir paguodos, padeda susidoroti su ligomis.

 • #8.     Hazel draugystė su kitu vėžiu sergančiu Izaoku padeda jai susidoroti su sielvartu. Izaoko vėžys yra mirtinas, o jo mirtis primena apie gyvenimo trapumą.

  Hazel ir Isaacs draugystė yra jų abiejų stiprybės šaltinis. Nepaisant bendros diagnozės, jie randa paguodą vieni kitų kompanijoje. Hazel sugeba pasikalbėti su Izaoku apie jos baimes ir rūpesčius, jis gali suteikti jai vilties ir supratimo. Galutinis Isaacs vėžys primena apie gyvenimo trapumą ir padeda Hazel susitaikyti su savo mirtingumu. Nepaisant liūdesio dėl artėjančios mirties, Heizelė ir Izaokas gali rasti džiaugsmo savo draugystėje. Jie dalijasi istorijomis, pokštais ir juoko akimirkomis, o Hazel paguodžia žinodama, kad kovoje ji nėra viena. Izaoko mirtis primena, kaip svarbu branginti kiekvieną akimirką, ir tai padeda Hazel įvertinti likusį laiką.

 • #9.     Hazel santykiai su tėvais yra įtempti, bet galiausiai jie geriau supranta vienas kitą. Jie išmoksta susitaikyti su Hazel liga ir palaikyti ją jos kelionėje.

  Hazels santykiai su tėvais iš pradžių buvo įtempti. Jos tėvai nerimavo dėl jos sveikatos ir norėjo apsaugoti ją nuo pasaulio, o Hazel norėjo gyventi visavertį gyvenimą. Jie dažnai ginčydavosi ir atrodė, kad niekada nesupras vienas kito.

  Tačiau galiausiai Hazels tėvai pradėjo ją geriau suprasti. Jie suprato, kad jos ligos nereikia bijoti, o reikia priimti ir priimti. Jie pradėjo ją palaikyti jos kelionėje ir buvo šalia, kai jai jų prireikė. Jie parodė jai, kad ją myli ir kad visada bus šalia, kad ir kas bebūtų.

  Hazel ir jos tėvai nuėjo ilgą kelią, o jų santykiai buvo stipresni nei bet kada anksčiau. Jie išmoko priimti vienas kitą ir palaikyti vienas kitą jų kelionėje. Hazel buvo dėkinga už savo tėvų meilę ir supratimą ir žinojo, kad visada gali jais pasikliauti.

 • #10.     Savęs atradimo kelionė Hazel veda ją geriau suprasti gyvenimą ir mirtį. Ji mokosi priimti savo mirtingumą ir rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje.

  Hazels savęs atradimo kelionė prasideda, kai ji susitinka su Augustu Watersu, vėžiu sergančiu draugu. Per bendrus pokalbius ir išgyvenimus Hazel pradeda suprasti gyvenimo trapumą ir gyvenimo dabartyje svarbą. Ji mokosi priimti savo mirtingumą ir rasti džiaugsmą tomis akimirkomis, kurias turi. Ji taip pat išmoksta įvertinti gyvenimo grožį, net ir mirties akivaizdoje. Susitaikydamas su savo mirtingumu, ji taip pat išmoksta vertinti aplinkinių gyvenimus ir branginti su jais praleistą laiką. Savęs atradimo kelionėje Hazel geriau supranta gyvenimą ir mirtį ir išmoksta priimti savo mirtingumą.

  Hazels savęs atradimo kelionė yra galingas priminimas, kaip svarbu gyventi dabartimi ir branginti akimirkas, kurias išgyvename su tais, kuriuos mylime. Tai priminimas, kad gyvenimas yra brangus ir kad turime išnaudoti jį kuo geriau. Per savo kelionę Hazel išmoksta priimti savo mirtingumą ir rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje. Ji išmoksta vertinti gyvenimo grožį, net ir mirties akivaizdoje, ir branginti laiką, kurį praleidžia su tais, kuriuos myli. Hazels savęs atradimo kelionė padeda geriau suprasti gyvenimą ir mirtį, o galiausiai – geriau vertinti gyvenimą.

 • #11.     Hazel santykiai su Augustu jai yra stiprybės ir paguodos šaltinis. Ji randa paguodą jo draugijoje, o jų meilė padeda jai susidoroti su liga.

  Hazel ir Augustus sieja unikalūs ir ypatingi santykiai. Nepaisant to, kad jie abu serga mirtinomis ligomis, jie vienas kitam randa stiprybės ir paguodos. Hazel paguodą randa Augusto draugijoje, o jo meilė padeda jai susidoroti su liga. Augustas yra Hazel stiprybės šaltinis, ji gali rasti džiaugsmo ir ramybės jųdviejų santykiuose. Jie sugeba pasidalyti savo baimėmis ir rūpesčiais, sugeba rasti stiprybės vienas kitame. Jų santykiai abiem suteikia vilties ir drąsos, padeda drąsiai ir stipriau susidoroti su savo ligomis.

  Hazel ir Augusto santykiai yra puikus pavyzdys, kaip meilė gali padėti mums susidoroti su sudėtingomis situacijomis. Jų santykiai yra stiprybės ir paguodos šaltinis jiems abiem ir padeda jiems rasti džiaugsmą ir ramybę tarp kovų. Jų meilė primena, kad net ir tamsiausiais laikais vis dar galima rasti vilties ir grožio.

 • #12.     Hazel kelionė į Amsterdamą jai yra prasminga, nors jos mėgstamiausios knygos autorė ir nepadeda. Ji randa paguodą mintyje, kad Augustas yra geresnėje vietoje.

  Hazels kelionė į Amsterdamą jai yra prasminga, nors jos mėgstamiausios knygos autorė ir nepadeda. Ji jau ne vienerius metus yra knygos gerbėja, svajoja susitikti su autore ir gauti atsakymus į jos klausimus. Nepaisant nenaudingo autoriaus požiūrio, Hazel vis tiek randa paguodą mintyje, kad knygos herojus Augustas yra geresnėje vietoje. Ją paguodžia mintis, kad Augustas jau neserga vėžiu ir yra ten, kur gali būti laimingas. Hazels kelionė į Amsterdamą yra būdas jai pagerbti Augustą ir prisiminti jį teigiamai.

  Hazels kelionė taip pat yra būdas jai rasti uždarumą. Ji ilgą laiką kovojo su Augusto mirties idėja, o išvykimas į Amsterdamą jai yra būdas su tuo susitaikyti. Ji gali rasti ramybę mintyje, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis nebekenčia. Hazels kelionė į Amsterdamą yra būdas jai atrasti uždarumą ir pozityviai prisiminti Augustą.

  Hazels kelionė į Amsterdamą jai yra prasminga, nors jos mėgstamiausios knygos autorė ir nepadeda. Ji randa paguodą mintyje, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis nebeserga vėžiu. Hazels kelionė yra būdas jai pagerbti Augustą ir rasti uždarumą. Tai būdas jai prisiminti jį teigiamai ir susitaikyti su jo mirtimi. Hazels kelionė į Amsterdamą jai yra prasminga, tai yra būdas jai rasti ramybę ir paguodą tarp sielvarto.

 • #13.     Hazel vėžys yra remisijos stadijoje, tačiau ją vis dar persekioja mirtingumas. Ji stengiasi rasti savo gyvenimo prasmę ir įprasminti savo patirtį.

  Hazels vėžys yra remisijos stadijoje, tačiau patirti savo mirtingumą paliko jai užsitęsusį netikrumo jausmą. Tiesioginis pavojus jai nebėra, tačiau ją vis dar persekioja žinojimas, kad bet kurią akimirką jos gyvybė gali užtrūkti. Jai belieka grumtis su klausimu, ką visa tai reiškia ir kaip įprasminti savo patirtį. Ji pasiryžusi maksimaliai išnaudoti savo gyvenimą, tačiau taip pat suvokia savo egzistencijos trapumą. Ji pasiryžusi gyventi visavertį gyvenimą, tačiau taip pat suvokia fone slypinčią mirties galimybę.

  Hazel yra pasiryžusi rasti savo gyvenimo prasmę ir įprasminti savo patirtį. Ji pasiryžusi maksimaliai išnaudoti savo gyvenimą ir rasti džiaugsmo tomis akimirkomis, kurias turi. Ji pasiryžusi gyventi visavertiškai ir maksimaliai išnaudoti turimą laiką. Ji pasiryžusi maksimaliai išnaudoti savo gyvenimą ir rasti ramybę žinodama, kad jos gyvenimas buvo prasmingas. Ji pasiryžusi kuo geriau išnaudoti savo gyvenimą ir rasti paguodą žinodama, kad jos gyvenimas buvo vertas.

 • #14.     Hazel tėvai ją palaiko, tačiau jiems taip pat sunku susidoroti su jos liga. Jie bando apsaugoti ją nuo atšiaurių gyvenimo realijų, tačiau Heizelė ilgainiui išmoksta susitaikyti su savo padėtimi.

  Hazels tėvai ją nepaprastai palaiko, nepaisant to, kad jiems sunku susidoroti su jos liga. Jie daro viską, kad apsaugotų ją nuo atšiaurių gyvenimo realijų, tačiau Heizelė galiausiai išmoksta susitaikyti su savo padėtimi. Ji supranta, kad tėvai daro viską, kad ją apsaugotų, ir vertina jų pastangas. Nepaisant sunkių aplinkybių, Hazels tėvai išlieka mylintys ir palaikantys, ir jie daro viską, kad jos gyvenimas būtų kuo patogesnis. Jie suteikia jai emocinę ir fizinę paramą, reikalingą susidoroti su liga, ir visada yra šalia, kai jai to reikia.

  Hazels tėvai taip pat sunkiai susitaiko su jos liga. Jie nuolat nerimauja dėl jos sveikatos ir gerovės ir dažnai jaučiasi bejėgiai jos ligos akivaizdoje. Jie stengiasi išlikti pozityvūs ir palaikantys, tačiau jiems sunku stebėti, kaip kenčia dukra. Nepaisant savo pačių sunkumų, Hazels tėvai išlieka jai atsidavę ir daro viską, kad jos gyvenimas būtų kuo patogesnis.

 • #15.     Augusto mirtis daro didelę įtaką Hazel, ir ji pradeda abejoti gyvenimo ir mirties prasme. Ją paguodžia mintis, kad gyvenimas yra dovana ir kad jį reikia nugyventi iki galo.

  Augusto mirtis padarė didelę įtaką Hazel. Ją paliko gilus netekties ir sumaišties jausmas. Ji taip suartėjo su Augustu, ir dėl jo mirties ji jautėsi tuščia ir vieniša. Ji pradėjo abejoti gyvenimo ir mirties prasme ir kodėl Augustas turėjo mirti toks jaunas. Ji rado paguodą mintyje, kad gyvenimas yra dovana ir kad jį reikia nugyventi iki galo. Ji suprato, kad gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytų, ir kad ji turi išnaudoti kiekvieną akimirką. Ji taip pat paguodė mintį, kad Augustas vis dar yra su ja, dvasia ir kad jis visada bus jos gyvenimo dalis. Hazels patirtis su Augusto mirtimi pakeitė jos požiūrį į gyvenimą, todėl ji buvo pasiryžusi išnaudoti kiekvieną dieną.

 • #16.     Hazel draugystė su Izaoku padeda jai susidoroti su sielvartu. Izaoko vėžys yra mirtinas, o jo mirtis primena apie gyvenimo trapumą.

  Hazel ir Isaacs draugystė yra Hazel paguodos šaltinis, kai ji susiduria su savo sielvartu. Izaoko vėžys yra mirtinas, o jo artėjanti mirtis primena apie gyvenimo trapumą. Nepaisant ligos, Izaokas gali rasti gyvenimo džiaugsmą ir skatina Hazel daryti tą patį. Jis padeda jai įvertinti gyvenimo grožį ir maksimaliai išnaudoti turimą laiką. Jis taip pat padeda jai susitaikyti su savo mirtingumu ir priimti, kad mirtis yra gyvenimo dalis. Per jų draugystę Hazel gali rasti būdą, kaip susidoroti su savo sielvartu ir rasti ramybę mirties akivaizdoje.

  Izaoko drąsa ir stiprybė savo mirtingumo akivaizdoje yra Hazel įkvėpimas. Nepaisant ligos, jis sugeba rasti gyvenimo džiaugsmą ir skatina Hazel daryti tą patį. Jis padeda jai įvertinti gyvenimo grožį ir maksimaliai išnaudoti turimą laiką. Jis taip pat padeda jai susitaikyti su savo mirtingumu ir priimti, kad mirtis yra gyvenimo dalis. Per jų draugystę Hazel gali rasti būdą, kaip susidoroti su savo sielvartu ir rasti ramybę mirties akivaizdoje.

  Hazel ir Isaacs draugystė yra žmogiškųjų ryšių galios įrodymas. Nepaisant to, kad Isaacs vėžys yra mirtinas, jų draugystė yra paguodos ir stiprybės šaltinis jiems abiem. Izaoko drąsa ir stiprybė savo mirtingumo akivaizdoje yra Hazel įkvėpimas ir padeda jai rasti būdą, kaip susidoroti su savo sielvartu. Per jų draugystę Hazel gali rasti ramybę mirties akivaizdoje ir įvertinti gyvenimo grožį.

 • #17.     Hazel santykiai su tėvais yra įtempti, bet galiausiai jie geriau supranta vienas kitą. Jie išmoksta susitaikyti su Hazel liga ir palaikyti ją jos kelionėje.

  Hazels santykiai su tėvais iš pradžių buvo įtempti. Jos tėvai nerimavo dėl jos sveikatos ir norėjo apsaugoti ją nuo pasaulio, o Hazel norėjo gyventi visavertį gyvenimą. Jie dažnai ginčydavosi ir atrodė, kad niekada nesupras vienas kito.

  Tačiau galiausiai Hazels tėvai pradėjo ją geriau suprasti. Jie suprato, kad jos ligos nereikia bijoti, o reikia priimti ir priimti. Jie pradėjo ją palaikyti jos kelionėje ir buvo šalia, kai jai jų prireikė. Jie parodė jai, kad ją myli ir kad visada bus šalia, kad ir kas bebūtų.

  Hazel ir jos tėvai nuėjo ilgą kelią, o jų santykiai buvo stipresni nei bet kada anksčiau. Jie išmoko priimti vienas kitą ir palaikyti vienas kitą jų kelionėje. Hazel buvo dėkinga už savo tėvų meilę ir supratimą ir žinojo, kad visada gali jais pasikliauti.

 • #18.     Savęs atradimo kelionė Hazel veda ją geriau suprasti gyvenimą ir mirtį. Ji mokosi priimti savo mirtingumą ir rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje.

  Hazels savęs atradimo kelionė prasideda, kai ji susitinka su Augustu Watersu, vėžiu sergančiu draugu. Per bendrus pokalbius ir išgyvenimus Hazel pradeda suprasti gyvenimo trapumą ir gyvenimo dabartyje svarbą. Ji mokosi priimti savo mirtingumą ir rasti džiaugsmą tomis akimirkomis, kurias turi. Ji taip pat išmoksta įvertinti gyvenimo grožį, net ir mirties akivaizdoje. Susitaikydamas su savo mirtingumu, ji taip pat išmoksta vertinti aplinkinių gyvenimus ir branginti su jais praleistą laiką. Savęs atradimo kelionėje Hazel geriau supranta gyvenimą ir mirtį ir išmoksta priimti savo mirtingumą.

  Hazels savęs atradimo kelionė yra galingas priminimas, kaip svarbu gyventi dabartimi ir branginti akimirkas, kurias išgyvename su tais, kuriuos mylime. Tai priminimas, kad gyvenimas yra brangus ir kad turime išnaudoti jį kuo geriau. Per savo kelionę Hazel išmoksta priimti savo mirtingumą ir rasti džiaugsmą dabartinėje akimirkoje. Ji išmoksta vertinti gyvenimo grožį, net ir mirties akivaizdoje, ir branginti laiką, kurį praleidžia su tais, kuriuos myli. Hazels savęs atradimo kelionė padeda geriau suprasti gyvenimą ir mirtį, o galiausiai – geriau vertinti gyvenimą.

 • #19.     Hazel santykiai su Augustu jai yra stiprybės ir paguodos šaltinis. Ji randa paguodą jo draugijoje, o jų meilė padeda jai susidoroti su liga.

  Hazel ir Augustus sieja unikalūs ir ypatingi santykiai. Nepaisant to, kad jie abu serga mirtinomis ligomis, jie vienas kitam randa stiprybės ir paguodos. Hazel paguodą randa Augusto draugijoje, o jo meilė padeda jai susidoroti su liga. Augustas yra Hazel stiprybės šaltinis, ji gali rasti džiaugsmo ir ramybės jųdviejų santykiuose. Jie sugeba pasidalyti savo baimėmis ir rūpesčiais, sugeba rasti stiprybės vienas kitame. Jų santykiai abiem suteikia vilties ir drąsos, padeda drąsiai ir stipriau susidoroti su savo ligomis.

  Hazel ir Augusto santykiai yra puikus pavyzdys, kaip meilė gali padėti mums susidoroti su sudėtingomis situacijomis. Jų santykiai yra stiprybės ir paguodos šaltinis jiems abiem ir padeda jiems rasti džiaugsmą ir ramybę tarp kovų. Jų meilė primena, kad net ir tamsiausiais laikais vis dar galima rasti vilties ir grožio.

 • #20.     Hazel kelionė į Amsterdamą jai yra prasminga, nors jos mėgstamiausios knygos autorė ir nepadeda. Ji randa paguodą mintyje, kad Augustas yra geresnėje vietoje.

  Hazels kelionė į Amsterdamą jai yra prasminga, nors jos mėgstamiausios knygos autorė ir nepadeda. Ji jau ne vienerius metus yra knygos gerbėja, svajoja susitikti su autore ir gauti atsakymus į jos klausimus. Nepaisant nenaudingo autoriaus požiūrio, Hazel vis tiek randa paguodą mintyje, kad knygos herojus Augustas yra geresnėje vietoje. Ją paguodžia mintis, kad Augustas jau neserga vėžiu ir yra ten, kur gali būti laimingas. Hazels kelionė į Amsterdamą yra būdas jai pagerbti Augustą ir prisiminti jį teigiamai.

  Hazels kelionė taip pat yra būdas jai rasti uždarumą. Ji ilgą laiką kovojo su Augusto mirties idėja, o išvykimas į Amsterdamą jai yra būdas su tuo susitaikyti. Ji gali rasti ramybę mintyje, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis nebekenčia. Hazels kelionė į Amsterdamą yra būdas jai atrasti uždarumą ir pozityviai prisiminti Augustą.

  Hazels kelionė į Amsterdamą yra prasminga, nors jos mėgstamiausios knygos autorė ir nepadeda. Ji randa paguodą mintyje, kad Augustas yra geresnėje vietoje ir kad jis nebeserga vėžiu. Hazels kelionė yra būdas jai pagerbti Augustą ir rasti uždarumą. Tai būdas jai prisiminti jį teigiamai ir susitaikyti su jo mirtimi.