Dabarties galia 1997

Autorius Eckhartas Tolle

Reitingas , , , ,   

Santrauka:

 • Eckhart Tolle knyga „Dabar galia“ – tai knyga apie gyvenimą dabartimi ir pabudimą dabarties galiai. Jame nagrinėjama buvimo šiuo metu svarba ir kaip tai gali padėti mums gyventi prasmingesnį ir visavertiškesnį gyvenimą. Knyga pradedama aptariant, kaip svarbu būti šiuo metu ir kaip tai gali padėti mums geriau suvokti savo mintis, jausmus ir veiksmus. Toliau aptariama, kaip ego gali trukdyti gyventi dabartimi ir kaip jis gali sukelti kančią. Tada knygoje nagrinėjama, kaip geriau suvokti dabarties akimirką ir kaip ją panaudoti kuriant prasmingesnį gyvenimą. Taip pat aptariama, kaip paleisti praeitį ir kaip panaudoti Dabarties galią kuriant geresnę ateitį. Galiausiai knygoje aptariama, kaip panaudoti Dabarties galią kuriant taikesnį ir harmoningesnį gyvenimą. „Dabar galia“ – įkvepianti ir verčianti susimąstyti knyga, galinti padėti mums gyventi prasmingesnį ir visavertiškesnį gyvenimą.


Pagrindinės mintys:


 • #1.     Dabarties galia: dabarties galia yra raktas į visavertį gyvenimą. Eckhart Tolle skatina skaitytojus suvokti dabarties akimirką ir gyventi dabar, o ne praeitimi ar ateitimi.

  „Dabar galia“ – tai Eckharto Tolle knyga, kuri skatina skaitytojus suvokti dabarties akimirką ir gyventi dabar, o ne praeitimi ar ateitimi. Tolle teigia, kad gyvenimas dabartimi yra raktas į visavertį gyvenimą. Jis skatina skaitytojus įsisąmoninti savo mintis ir jausmus ir stebėti juos be sprendimo. Jis taip pat skatina skaitytojus sutelkti dėmesį į dabartinę akimirką ir suvokti aplinką. Tolle mano, kad gyvendami dabartimi, galime geriau suvokti savo tikrąjį save ir ryšį su mus supančiu pasauliu. Jis taip pat mano, kad gyvendami dabartimi, galime geriau suvokti savo gyvenimo tikslą ir savo augimo bei transformacijos potencialą.

  Tolle skatina skaitytojus praktikuoti sąmoningumą ir žinoti savo mintis bei jausmus. Jis tiki, kad būdami atidūs savo mintims ir jausmams, galime geriau suvokti savo tikrąjį save ir ryšį su mus supančiu pasauliu. Jis taip pat skatina skaitytojus praktikuoti dėkingumą ir įvertinti dabarties grožį. Jis tiki, kad būdami dėkingi už dabartinę akimirką, galime geriau suvokti savo gyvenimo tikslą ir savo augimo bei transformacijos potencialą.

  „Dabar galia“ – tai galinga knyga, skatinanti skaitytojus suvokti dabarties akimirką ir gyventi dabar. Tolle mano, kad gyvendami dabartimi, galime geriau suvokti savo tikrąjį save ir ryšį su mus supančiu pasauliu. Jis taip pat mano, kad gyvendami dabartimi, galime geriau suvokti savo gyvenimo tikslą ir savo augimo bei transformacijos potencialą. „Dabar galia“ yra privaloma perskaityti visiems, norintiems gyventi visavertiškesnį gyvenimą.

 • #2.     Ego: Ego yra klaidingas savęs jausmas, pagrįstas praeities patirtimi ir ateities lūkesčiais. Tolle aiškina, kad ego yra visų kančių šaltinis ir kad ją reikia peržengti, kad patirtum tikrą ramybę ir džiaugsmą.

  Ego yra klaidingas savęs jausmas, pagrįstas praeities patirtimi ir ateities lūkesčiais. Tai yra visų kančių šaltinis, nes sukuria atsiskyrimo nuo dabarties ir nuo mūsų tikrojo savęs jausmą. Ego nuolatos ieško patvirtinimo ir patvirtinimo iš išorinio pasaulio, o būtent šis išorinio patvirtinimo poreikis sukelia nesaugumo ir nelaimingumo jausmą. Atpažindami ego ir jo klaidingą savęs jausmą, galime pradėti jį peržengti ir judėti link autentiškesnės ir taikesnės egzistencijos.

  Tolle aiškina, kad ego yra visų kančių šaltinis ir kad ją reikia peržengti, kad patirtum tikrą ramybę ir džiaugsmą. Jis skatina mus įsisąmoninti ego ir jo klaidingą savęs jausmą bei pripažinti, kad tai nėra mūsų tikroji tapatybė. Paleisdami ego ir jo poreikį išoriniam patvirtinimui, galime pradėti patirti gilesnį ryšį su savimi ir su dabartine akimirka. Šis ryšys gali atnešti mums ramybės ir džiaugsmo jausmą, kuris nepriklauso nuo išorinių aplinkybių ar pritarimo.

  Eckhart Tolle „Dabar galia“ siūlo galingą ir transformuojančią žinią apie ego ir kaip jį peržengti. Atpažindami ego ir jo klaidingą savęs jausmą, galime pradėti judėti autentiškesnės ir taikesnės egzistencijos link. Paleisdami ego ir jo poreikį išoriniam patvirtinimui, galime pradėti patirti gilesnį ryšį su savimi ir su dabartine akimirka. Šis ryšys gali atnešti mums ramybės ir džiaugsmo jausmą, kuris nepriklauso nuo išorinių aplinkybių ar pritarimo.

 • #3.     Skausmo kūnas: Skausmo kūnas yra neigiamų emocijų ir energijos rinkinys, kaupiamas kūne ir gali būti sukeltas išorinių įvykių. Tolle paaiškina, kad skausmo kūnas turi būti pripažintas ir paleistas, kad būtų išvengta kančios.

  Skausmo kūnas yra terminas, kurį savo knygoje „Dabar galia“ sukūrė Eckhart Tolle. Tai neigiamų emocijų ir energijos rinkinys, kuris kaupiasi kūne ir gali būti iššauktas išorinių įvykių. Tolle paaiškina, kad skausmo kūnas turi būti pripažintas ir paleistas, kad būtų išvengta kančios. Jis siūlo mums suvokti skausmo kūną ir jo buvimą mūsų gyvenime ir išmokti jį stebėti be sprendimo ar prisirišimo. Tai leidžia mums atpažinti skausmo kūną kaip atskirą nuo tikrojo savęs esybę ir išlaisvinti jį iš savo gyvenimo.

  Tolle paaiškina, kad skausmo kūnas yra sąmonės netekimo forma ir kad jis yra daugelio mūsų kančių šaltinis. Jis siūlo mums suvokti skausmo kūną ir jo buvimą mūsų gyvenime ir išmokti jį stebėti be sprendimo ar prisirišimo. Tai leidžia mums atpažinti skausmo kūną kaip atskirą nuo tikrojo savęs esybę ir išlaisvinti jį iš savo gyvenimo. Taip elgdamiesi galime išsivaduoti iš skausmo kūno ir jo neigiamo poveikio.

  Tolle taip pat siūlo praktikuoti sąmoningumą ir meditaciją, kad suvoktume skausmo kūną ir jo buvimą mūsų gyvenime. Jis paaiškina, kad suvokę skausmo kūną galime išmokti jį stebėti be sprendimo ar prisirišimo. Tai leidžia mums atpažinti skausmo kūną kaip atskirą nuo tikrojo savęs esybę ir išlaisvinti jį iš savo gyvenimo. Taip elgdamiesi galime išsivaduoti iš skausmo kūno ir jo neigiamo poveikio.

 • #4.     Neišsireiškęs: tai, kas nepasireiškia, yra viso potencialo ir kūrybiškumo šaltinis. Tolle aiškina, kad prisijungus prie neapsireiškimo, galima pasiekti gilesnį sąmoningumo ir kūrybiškumo lygį.

  Neišsireiškęs yra viso potencialo ir kūrybiškumo šaltinis. Tai grynojo potencialo sfera, visų galimybių laukas, begalinė ir amžina tuštuma, iš kurios išnyra visos formos. Tai yra šaltinis to, kas yra, buvo ir kada nors bus. Tai viso gyvenimo, visos kūrybos ir visos meilės šaltinis. Tai viso to, kas tikra ir tiesa, šaltinis. Tai viso to, kas gražu ir gera, šaltinis. Tai viso to, kas prasminga ir tikslinga, šaltinis.

  Prisijungus prie neapsireiškimo, galima pasiekti gilesnį sąmoningumo ir kūrybiškumo lygį. Tai tylos ir ramybės vieta, begalinio potencialo ir galimybių vieta. Tai gilios įžvalgos ir supratimo vieta, gilios meilės ir užuojautos vieta. Tai gilaus džiaugsmo ir palaimos vieta, gilios išminties ir žinių vieta. Tai gilaus ryšio ir vienybės vieta, gilios harmonijos ir pusiausvyros vieta.

  Neapsireiškęs yra šaltinis to, kas yra, ir tai yra šaltinis visko, kas gali būti. Prisijungęs prie Neapsireiškiamo, žmogus gali pasiekti begalinės ir amžinosios tuštumos galią ir panaudoti ją džiaugsmo, gausos ir pilnatvės gyvenimui kurti. Prisijungęs prie Neapsireiškiamo, žmogus gali pasiekti begalinės ir amžinosios tuštumos galią ir panaudoti ją taikos, meilės ir harmonijos gyvenimui kurti.

 • #5.     Vidinis kūnas: Vidinis kūnas yra ramybės ir ramybės šaltinis, kurį galima pasiekti per meditaciją ir kitas praktikas. Tolle aiškina, kad prisijungus prie vidinio kūno galima patirti gilesnį buvimo ir sąmoningumo lygį.

  Vidinis kūnas yra ramybės ir ramybės šaltinis, kurį galima pasiekti per meditaciją ir kitas praktikas. Eckhartas Tolle aiškina, kad prisijungus prie vidinio kūno galima patirti gilesnį buvimo ir sąmoningumo lygį. Šį ryšį galima pasiekti sutelkiant dėmesį į fizinius kūno pojūčius, tokius kaip kvėpavimas, širdies plakimas ir energijos judėjimas kūne. Tai darant galima suvokti vidinį kūną ir jo ryšį su dabartimi. Šis supratimas gali padėti sukurti ramybės ir tylos jausmą, leidžiantį kasdieniame gyvenime būti aktyvesniam ir atidesniam.

  Vidinis kūnas taip pat yra išminties ir įžvalgos šaltinis. Prisijungus prie vidinio kūno, galima pasiekti savo intuiciją ir vidinį žinojimą. Tai gali padėti jiems priimti sprendimus ir imtis veiksmų savo gyvenime. Tai taip pat gali padėti įnešti aiškumo ir supratimo į sudėtingas situacijas ir emocijas. Prisijungus prie vidinio kūno, galima geriau suprasti save ir supantį pasaulį.

  Vidinis kūnas yra galingas savęs atradimo ir transformacijos įrankis. Prisijungus prie vidinio kūno, galima suprasti tikrąją jų prigimtį ir augimo bei pokyčių potencialą. Šis ryšys gali padėti įgyti didesnį savimonės ir savęs priėmimo jausmą, leidžiantį gyventi autentiškesnį ir visavertiškesnį gyvenimą.

 • #6.     Dabar: dabar yra vienintelė akimirka, kuri iš tikrųjų egzistuoja ir yra visos galios šaltinis. Tolle aiškina, kad gyvendamas dabar, gali patirti gilesnį ramybės ir džiaugsmo lygį.

  Dabar yra vienintelė akimirka, kuri iš tikrųjų egzistuoja. Tai visos galios šaltinis ir vartai į gilesnį ramybės ir džiaugsmo lygį. Gyvendami Dabar, galime suvokti dabarties akimirką ir jos grožį bei potencialą. Galime suvokti savo mintis, jausmus ir veiksmus bei jų įtaką mūsų gyvenimui. Galime suvokti savo ryšį su mus supančiu pasauliu ir savo pasirinkimų galią. Galime suvokti savo minčių galią ir tai, kaip jos formuoja mūsų tikrovę. Galime suvokti savo emocijų galią ir tai, kaip jas galima panaudoti teigiamiems pokyčiams kurti. Gyvendami Dabar, galime suvokti savo ketinimų galią ir tai, kaip juos panaudoti mūsų svajonėms ir troškimams įgyvendinti.

  Gyvenimas dabar – tai ne praeities ar ateities ignoravimas, o buvimas dabartyje ir visiškas jos priėmimas. Tai reiškia, kad turime atsižvelgti į savo mintis, jausmus ir veiksmus bei kaip jie veikia mūsų gyvenimą. Tai yra mūsų ryšio su mus supančiu pasauliu ir mūsų pasirinkimų galios suvokimas. Tai reiškia, kad turime atsižvelgti į savo mintis ir tai, kaip jos formuoja mūsų realybę. Tai yra mūsų emocijų suvokimas ir tai, kaip jas panaudoti kuriant teigiamus pokyčius. Tai yra mūsų ketinimų atidumas ir tai, kaip juos panaudoti mūsų svajonėms ir troškimams įgyvendinti.

  Gyvendami Dabar, galime patirti gilesnį ramybės ir džiaugsmo lygį. Galime suvokti dabarties grožį ir potencialą. Galime suvokti savo ryšį su mus supančiu pasauliu ir savo pasirinkimų galią. Galime suvokti savo minčių galią ir tai, kaip jos formuoja mūsų tikrovę. Galime suvokti savo emocijų galią ir tai, kaip jas galima panaudoti teigiamiems pokyčiams kurti. Galime suvokti savo ketinimų galią ir tai, kaip jie gali būti panaudoti mūsų svajonėms ir troškimams įgyvendinti.

 • #7.     Trys proto lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys proto lygiai: sąmoningas protas, nesąmoningas protas ir viršsąmonės protas. Jis paaiškina, kad prisijungus prie viršsąmonės proto, galima pasiekti gilesnį suvokimo ir supratimo lygį.

  Tolle paaiškina, kad yra trys proto lygiai: sąmoningas protas, nesąmoningas protas ir viršsąmonės protas. Sąmoningas protas yra ta proto dalis, kuri suvokia dabartinį momentą ir gali mąstyti, mąstyti ir priimti sprendimus. Nesąmoningas protas yra proto dalis, kurioje saugomi prisiminimai, įsitikinimai ir įpročiai. Supersąmonė yra proto dalis, kuri yra susijusi su aukštesniu sąmoningumo ir supratimo lygiu. Tai proto dalis, kuri gali pasiekti gilesnes tiesas ir įžvalgas.

  Tolle paaiškina, kad prisijungus prie viršsąmonės proto, galima pasiekti gilesnį suvokimo ir supratimo lygį. Šis ryšys gali padėti įgyti aiškumo ir įžvalgos apie savo gyvenimą ir aplinkinį pasaulį. Tai taip pat gali padėti geriau suvokti savo mintis ir jausmus bei geriau suprasti visų dalykų tarpusavio ryšį. Prisijungęs prie viršsąmonės proto, žmogus gali įgyti didesnį ramybės ir džiaugsmo jausmą.

  Trys proto lygiai yra svarbi Eckhart Tolles mokymų sąvoka. Suprasdami ir prisijungdami prie skirtingų proto lygių, galite geriau suprasti save ir juos supantį pasaulį. Tai gali paskatinti didesnį ramybės ir džiaugsmo jausmą bei gilesnį ryšį su dabartimi.

 • #8.     Trys laiko dimensijos: Tolle aiškina, kad yra trys laiko dimensijos: praeitis, dabartis ir ateitis. Jis aiškina, kad gyvenant dabartimi, galima patirti gilesnį ramybės ir džiaugsmo lygį.

  Eckhartas Tolle aiškina, kad yra trys laiko dimensijos: praeitis, dabartis ir ateitis. Jis aiškina, kad praeitis yra atmintis, dabartis – suvokimo akimirka, o ateitis – mūsų vaizduotės projekcija. Jis toliau aiškina, kad gyvenant dabartimi, galima patirti gilesnį ramybės ir džiaugsmo lygį. Taip yra todėl, kad dabartinė akimirka yra vienintelė akimirka, kuri iš tikrųjų egzistuoja, ir tai yra vienintelis momentas, kai galime sąmoningai pasirinkti. Būdami dėmesingi dabarties akimirkai, galime suvokti savo mintis, jausmus ir veiksmus bei priimti sąmoningus sprendimus, kurie paskatins gyventi visavertiškesnį gyvenimą.

  Tolle taip pat aiškina, kad gyvendami dabartimi, galime suvokti savo ryšį su visata. Jis paaiškina, kad būdami atidūs dabarties akimirkai, galime suvokti visų dalykų tarpusavio ryšį ir savo minčių bei veiksmų galią formuoti mūsų gyvenimą. Jis taip pat paaiškina, kad gyvendami dabartine akimirka galime suvokti savo tikrąją prigimtį ir savo vidinės išminties galią, vedančią mus mūsų gyvenimo kelyje.

  Tolles mokymai apie tris laiko dimensijas yra galingas priminimas, kaip svarbu gyventi dabartimi. Būdami dėmesingi dabarties akimirkai, galime suvokti savo mintis, jausmus ir veiksmus bei priimti sąmoningus sprendimus, kurie paskatins gyventi visavertiškesnį gyvenimą. Taip pat galime suvokti savo ryšį su visata ir mūsų vidinės išminties galią, vedančią mus mūsų gyvenimo kelyje.

 • #9.     Trys sąmonės lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys sąmonės lygiai: egoistinis protas, aukštesnis protas ir pabudęs protas. Jis paaiškina, kad prisijungus prie aukštesniojo proto, galima pasiekti gilesnį suvokimo ir supratimo lygį.

  Tolle paaiškina, kad yra trys sąmonės lygiai: egoistinis protas, aukštesnis protas ir pabudęs protas. Egoistinis protas yra mums labiausiai pažįstamas sąmonės lygis. Tai sąmonės lygis, kurį skatina ego, kuris yra mūsų dalis, kuriai rūpi mūsų pačių poreikiai ir norai. Egoistinis protas yra susitelkęs į praeitį ir ateitį, nuolatos bando kontroliuoti ir manipuliuoti dabarties akimirka.

  Aukštesnis protas yra sąmonės lygis, susietas su dieviškumu. Tai sąmonės lygis, kuris yra atviras visatos išminčiai ir gali pasiekti gilesnį supratimo lygį. Aukštesnysis protas yra susitelkęs į dabartinį momentą ir gali matyti visų dalykų tarpusavio ryšį.

  Pažadintas protas yra sąmonės lygis, susietas su dieviškumu ir galintis pasiekti gilesnį supratimo lygį. Pabudęs protas yra susitelkęs į dabartinį momentą ir geba matyti visų dalykų tarpusavio ryšį. Tai sąmonės lygis, kuris yra atviras visatos išminčiai ir gali pasiekti gilesnį supratimo lygį.

 • #10.     Trys pabudimo etapai: Tolle paaiškina, kad yra trys pabudimo etapai: pradinis pabudimas, pabudimo gilinimas ir pabudimo integracija. Jis paaiškina, kad pereinant šiuos etapus galima patirti gilesnį buvimo ir sąmoningumo lygį.

  Tolle paaiškina, kad yra trys pabudimo etapai: pradinis pabudimas, pabudimo gilinimas ir pabudimo integracija. Pradinis pabudimas yra pirmasis proceso žingsnis, kuris apima dabarties momento ir dabarties galios atpažinimą. Tai etapas, kai žmogus pradeda suvokti dabarties galią ir jos turimą transformacijos potencialą.

  Pabudimo gilinimas yra antrasis etapas, kuris apima gilinantį dabarties momento ir dabarties galios supratimą. Tai etapas, kai pradedama tyrinėti dabarties gelmes ir geriau suvokti jos turimą transformacijos potencialą.

  Pabudimo integracija yra trečiasis ir paskutinis etapas, apimantis dabarties akimirkos supratimo ir dabarties galios integravimą į savo gyvenimą. Tai etapas, kai žmogus pradeda gyventi dabartine akimirka ir naudoti dabarties galią, kad sukurtų džiaugsmo, ramybės ir pilnatvės gyvenimą.

 • #11.     Trys transformacijos principai: Tolle paaiškina, kad yra trys transformacijos principai: priėmimas, pasidavimas ir atsiskyrimas. Jis aiškina, kad laikantis šių principų galima patirti gilesnį ramybės ir džiaugsmo lygį.

  Eckhartas Tolle aiškina, kad yra trys transformacijos principai: priėmimas, pasidavimas ir atsiskyrimas. Jis teigia, kad priėmus dabarties akimirką galima pradėti paleisti praeitį ir ateitį, o sutelkti dėmesį į dabartį. Pasidavus dabarties akimirkai, galima atsiverti ateities galimybėms ir augimo potencialui. Galiausiai, atsiribojus nuo bet kokios situacijos baigties, galima likti atviras dabarties momento galimybėms neprisirišant prie rezultato.

  Tolle aiškina, kad laikantis šių principų galima patirti gilesnį ramybės ir džiaugsmo lygį. Jis teigia, kad priėmus dabarties akimirką galima suvokti dabarties grožį ir potencialą, o pasidavus dabarties akimirkai – atsiverti ateities galimybėms. Galiausiai, atsiribojus nuo bet kokios situacijos baigties, galima likti atviras dabarties momento galimybėms neprisirišant prie rezultato.

  Tolle mano, kad laikantis šių transformacijos principų, galima patirti didesnį gyvenimo ramybės ir džiaugsmo jausmą. Jis teigia, kad priėmus dabarties akimirką galima suvokti dabarties grožį ir potencialą, o pasidavus dabarties akimirkai – atsiverti ateities galimybėms. Galiausiai, atsiribojus nuo bet kokios situacijos baigties, galima likti atviras dabarties momento galimybėms neprisirišant prie rezultato.

 • #12.     Trys būties lygiai: Tolle aiškina, kad yra trys būties lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Jis paaiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima pasiekti gilesnį buvimo ir sąmoningumo lygį.

  Tolle aiškina, kad yra trys būties lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis lygis yra pats elementariausias būties lygis, tai yra kūno ir fizinio pasaulio lygis. Psichinis lygis yra mūsų proto ir minčių lygis. Galiausiai dvasinis lygmuo yra sielos lygis ir ryšys su dieviškumu.

  Tolle paaiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima pasiekti gilesnį buvimo ir suvokimo lygį. Šis būties lygis nėra saistomas fizinio pasaulio ir leidžia mums pasiekti aukštesnį sąmonės lygį. Prisijungę prie šio lygio, galime geriau suvokti savo tikrąją prigimtį ir ryšį su dieviškumu. Taip pat galime geriau suvokti savo gyvenimo tikslą ir ryšį su visata.

  Tolle aiškina, kad prisijungę prie dvasinio lygio galime geriau suvokti savo tikrąjį save ir ryšį su dieviškumu. Taip pat galime geriau suvokti savo gyvenimo tikslą ir ryšį su visata. Prisijungę prie šio lygmens, mes galime tapti labiau esami akimirkoje ir labiau susieti su savo vidine išmintimi. Šis būties lygis gali padėti mums gyventi prasmingesnį ir turiningesnį gyvenimą.

 • #13.     Trys suvokimo lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys suvokimo lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima patirti gilesnį supratimo ir įžvalgos lygį.

  Tolle aiškina, kad yra trys suvokimo lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis lygis yra pats elementariausias suvokimo lygis, kuriame pasaulį patiriame per penkis pojūčius. Psichiniame lygmenyje mes interpretuojame ir analizuojame fizinį lygį, kuriame formuojame nuomones ir sprendimus. Dvasinis lygis yra giliausias suvokimo lygis, kuriame galime prisijungti prie aukštesnio supratimo ir įžvalgos lygio. Šis lygis dažnai pasiekiamas per meditaciją, maldą ar kitas dvasines praktikas.

  Tolle aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima patirti gilesnį supratimo ir įžvalgos lygį. Šis suvokimo lygis gali padėti mums pažvelgti į pasaulį nauju būdu ir geriau suprasti savo vietą visatoje. Tai taip pat gali padėti mums geriau suvokti savo mintis ir jausmus bei įgyti didesnį ramybės ir pasitenkinimo jausmą.

  Trys suvokimo lygiai gali būti galingas asmeninio augimo ir transformacijos įrankis. Prisijungę prie dvasinio lygio, galime geriau suprasti save ir mus supantį pasaulį. Tai gali padėti mums priimti geresnius sprendimus, gyventi autentiškiau ir rasti didesnį gyvenimo džiaugsmą bei pilnatvę.

 • #14.     Trys veiksmo lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys veiksmo lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima pasiekti gilesnį jėgos ir kūrybiškumo lygį.

  Tolle paaiškina, kad yra trys veiksmų lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis lygis yra pats elementariausias ir apima kūną bei jo veiksmus. Tai yra veiksmo lygis, kurį dauguma žmonių žino ir yra labiausiai apčiuopiamas. Psichinis lygis yra mąstymo lygis ir apima protą bei jo procesus. Tai yra veiksmų lygis, kuris dažnai nepastebimas, bet yra būtinas norint suprasti mus supantį pasaulį. Galiausiai, dvasinis lygis yra ryšio su kažkuo didesniu už mus pačius lygis. Tai yra veiksmų lygis, leidžiantis pasiekti gilesnį galios ir kūrybiškumo lygį.

  Tolle paaiškina, kad prisijungę prie dvasinio lygio galime pasiekti gilesnį galios ir kūrybiškumo lygį. Šis veiksmų lygis neapsiriboja jokia religija ar tikėjimo sistema, bet yra universalus ryšys su kažkuo didesniu už mus pačius. Prisijungę prie šio lygio, galime pasinaudoti energijos ir kūrybiškumo šaltiniu, kuris gali padėti mums įgyvendinti savo tikslus ir svajones. Šis veiksmų lygis dažnai nepastebimas, bet yra būtinas norint suprasti mus supantį pasaulį ir pasiekti savo tikslus.

  Trys veiksmų lygiai yra svarbi sąvoka, kurią reikia suprasti, norint išnaudoti visą savo potencialą. Prisijungę prie dvasinio lygio, galime pasiekti gilesnį jėgos ir kūrybiškumo lygį, kuris gali padėti mums atskleisti savo tikslus ir svajones. Suprasdami ir panaudodami tris veiksmų lygius, galime išlaisvinti visą savo potencialą ir sukurti gyvenimą kupiną gausos ir džiaugsmo.

 • #15.     Trys santykių lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys santykių lygiai: fizinis, psichinis ir dvasinis. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygmens galima patirti gilesnį ryšio ir intymumo lygį.

  Tolle aiškina, kad yra trys santykių lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis lygmuo yra pats elementariausias santykių lygis, kai du žmonės bendrauja per fizinį kontaktą, pavyzdžiui, laikydamiesi už rankų, apsikabindami ar bučiuodami. Psichinis lygmuo yra bendravimo lygis, kai du žmonės bendrauja verbaliniu ir neverbaliniu bendravimu, pavyzdžiui, kalbasi, klausosi ir supranta vienas kitą. Dvasinis lygmuo yra giliausias santykių lygis, kur du žmonės susijungia sielos lygmeniu, anapus fizinio ir psichinio. Šis ryšio lygis dažnai patiriamas per meditaciją, maldą ar kitas dvasines praktikas.

  Tolle aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima patirti gilesnį ryšio ir intymumo lygį. Šis santykių lygis grindžiamas besąlygiška meile, priėmimu ir supratimu. Tai ryšys, kuris pranoksta fizinį ir psichinį ir leidžia dviem žmonėms patirti gilesnį supratimo ir ryšio lygį. Tokį santykių lygį galima patirti per meditaciją, maldą ar kitas dvasines praktikas, ir tai gali būti galingas gydymo ir augimo šaltinis.

  Trys santykių lygiai gali būti galinga priemonė santykiams pagilinti ir prasmingesniam ryšiui sukurti. Prisijungus prie dvasinio lygmens, galima patirti gilesnį ryšio ir intymumo lygį, galima sukurti prasmingesnius ir visavertiškesnius santykius. Toks santykių lygis gali būti galingas gydymo ir augimo šaltinis bei padėti sukurti prasmingesnius ir visavertesnius santykius.

 • #16.     Trys meilės lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys meilės lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima patirti gilesnį meilės ir užuojautos lygį.

  Tolle paaiškina, kad yra trys meilės lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis meilės lygis grindžiamas fiziniu potraukiu ir fizinio artumo troškimu. Psichinis meilės lygis yra pagrįstas intelektualiniu supratimu ir emocinio ryšio troškimu. Dvasinis meilės lygis grindžiamas giliu ryšiu su dieviškumu ir dvasinės sąjungos troškimu.

  Tolle aiškina, kad prisijungus prie dvasinio meilės lygio, galima patirti gilesnį meilės ir užuojautos lygį. Šis meilės lygis yra besąlygiškas ir nėra pagrįstas fiziniu ar psichiniu potraukiu. Tai meilė, kuri peržengia fizinę ir psichinę sferą ir yra įsišaknijusi dvasinėje sferoje. Šis meilės lygis dažnai vadinamas dieviška meile ir yra aukščiausia meilės forma, kurią tik galima patirti.

  Tolle aiškina, kad prisijungus prie dvasinio meilės lygio galima patirti didesnį ramybės ir džiaugsmo jausmą. Šis meilės lygis nepriklauso nuo išorinių aplinkybių ir gali būti pasiekiamas bet kuriuo metu. Tai meilė, kuri yra besąlygiška ir kuria galima dalytis su visomis būtybėmis. Prisijungęs prie šio meilės lygio, žmogus gali patirti didesnį ryšį su dieviškumu ir visu gyvenimu.

 • #17.     Trys galios lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys galios lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima pasiekti gilesnį stiprybės ir drąsos lygį.

  Eckhartas Tolle aiškina, kad yra trys galios lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis jėgos lygis yra pats elementariausias ir pagrįstas fizine jėga ir gebėjimais. Psichikos galios lygis yra pagrįstas žiniomis ir supratimu. Galiausiai dvasinis galios lygis yra giliausias ir galingiausias. Jis pagrįstas ryšiu su kažkuo didesniu už save patį, ir būtent iš šio lygio galima pasiekti gilesnį stiprybės ir drąsos lygį.

  Tolle paaiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygmens galima pasinaudoti galios šaltiniu, kuris yra daug didesnis nei bet kas, ką galima rasti fiziniame ar psichiniame lygmenyje. Šią jėgą galima panaudoti norint įveikti kliūtis, išreikšti savo troškimus ir sukurti džiaugsmo ir pasitenkinimo gyvenimą. Tai galia, prieinama kiekvienam, ir tai yra raktas į tikrąjį potencialą.

  Tačiau dvasinis galios lygis nėra toks dalykas, kurį galima lengvai pasiekti. Tam reikia gilaus savimonės lygio ir noro paleisti ego ir jo prisirišimus. Tai taip pat reikalauja įsipareigojimo gyventi dabartimi ir būti atviram Visatos vadovavimui. Prisijungus prie dvasinio galios lygio, žmogus gali įgyti stiprybės ir drąsos, kuri gali padėti jiems sukurti džiaugsmo ir pasitenkinimo gyvenimą.

 • #18.     Trys laisvės lygiai: Tolle aiškina, kad yra trys laisvės lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygmens galima patirti gilesnį laisvės ir išsivadavimo lygmenį.

  Eckhartas Tolle aiškina, kad yra trys laisvės lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis laisvės lygis yra pats elementariausias ir reiškia judėjimo ir veiksmų laisvę. Toks laisvės lygis yra būtinas išlikimui ir yra visų kitų laisvių pagrindas. Psichinis laisvės lygis yra minties ir saviraiškos laisvė. Šis laisvės lygis leidžia mums tyrinėti savo vidinį pasaulį ir išreikšti savo idėjas bei jausmus. Galiausiai dvasinis laisvės lygis yra sielos laisvė. Šis laisvės lygis yra pats giliausias ir leidžia mums prisijungti prie gilesnio supratimo ir išsilaisvinimo lygio. Prisijungę prie dvasinio lygmens galime patirti didesnį laisvės ir džiaugsmo jausmą.

  Tolle aiškina, kad dvasinis laisvės lygis yra pats galingiausias ir transformuojantis. Tai yra laisvės lygis, leidžiantis peržengti savo fizinius ir psichinius apribojimus ir prisijungti prie aukštesnės jėgos. Prisijungę prie dvasinio lygio galime patirti didesnį ramybės, džiaugsmo ir tikslo jausmą. Taip pat galime giliau suprasti savo tikrąją prigimtį ir vietą visatoje. Šis laisvės lygis yra raktas į mūsų tikrąjį potencialą ir gyvenimą kupiną džiaugsmo bei pasitenkinimo.

 • #19.     Trys džiaugsmo lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys džiaugsmo lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima pasiekti gilesnį džiaugsmo ir pasitenkinimo lygį.

  Tolle paaiškina, kad yra trys džiaugsmo lygiai: fizinis, protinis ir dvasinis. Fizinis džiaugsmo lygis yra pats elementariausias ir patiriamas pojūčiais. Tai malonumas, kurį gauname skaniai pavalgę, klausydamiesi muzikos ar pajutę saulės šilumą ant savo odos. Psichinis džiaugsmo lygis yra sudėtingesnis ir patiriamas per mūsų mintis ir emocijas. Tai džiaugsmas, kurį gauname pasiekę tikslą, išmokę ką nors naujo ar užmezgę ryšį su kitu žmogumi. Galiausiai, dvasinis džiaugsmo lygis yra pats giliausias ir giliausias. Tai džiaugsmas, atsirandantis susijungus su kažkuo didesniu nei mes patys, pavyzdžiui, su aukštesne jėga ar visata. Šis džiaugsmo lygis dažnai patiriamas per meditaciją, maldą ar kitas dvasines praktikas.

  Prisijungęs prie dvasinio lygio, žmogus gali pasiekti gilesnį džiaugsmo ir pasitenkinimo lygį. Šis džiaugsmo lygis nepriklauso nuo išorinių aplinkybių, o ateina iš vidaus. Tai džiaugsmas, kuris nėra trumpalaikis, o yra nuolatinis ramybės ir pasitenkinimo šaltinis. Tai džiaugsmas, kuris nepriklauso nuo kitų pritarimo, o kyla iš savęs priėmimo ir meilės sau vietos. Šis džiaugsmo lygis nepriklauso nuo materialinio turto, o kyla iš dėkingumo ir įvertinimo už viską, ką turime.

  Prisijungę prie dvasinio džiaugsmo lygio, galime patirti didesnį savo gyvenimo ramybės ir pasitenkinimo jausmą. Galime išmokti vertinti dabarties akimirką ir rasti džiaugsmą paprastuose dalykuose. Galime išmokti pasitenkinti tuo, ką turime, ir būti dėkingi už viską, kas mums duota. Galime išmokti priimti save ir besąlygiškai mylėti. Prisijungę prie dvasinio džiaugsmo lygio, galime patirti didesnį savo gyvenimo ramybės ir pasitenkinimo jausmą.

 • #20.     Trys taikos lygiai: Tolle paaiškina, kad yra trys ramybės lygiai: fizinė, psichinė ir dvasinė. Jis aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima patirti gilesnį ramybės ir pasitenkinimo lygį.

  Tolle paaiškina, kad yra trys ramybės lygiai: fizinė, psichinė ir dvasinė. Fizinis taikos lygis yra pats elementariausias ir pasiekiamas nesant fizinio konflikto. Tai galima pasiekti nesmurtaujant arba tiesiog vengiant fizinių konfrontacijų. Psichikos ramybės lygis pasiekiamas nesant psichinių konfliktų. Tai galima pasiekti praktikuojant sąmoningumą arba tiesiog vengiant psichinių konfrontacijų. Galiausiai dvasinis ramybės lygis pasiekiamas nesant dvasinio konflikto. Tai galima pasiekti praktikuojant meditaciją arba tiesiog vengiant dvasinių konfrontacijų.

  Tolle aiškina, kad prisijungus prie dvasinio lygio galima patirti gilesnį ramybės ir pasitenkinimo lygį. Taip yra todėl, kad dvasinis ramybės lygis priklauso ne nuo išorinių aplinkybių, o nuo vidinio ryšio su dieviškumu. Prisijungęs prie šio vidinio ramybės šaltinio, žmogus gali patirti vidinės harmonijos ir pusiausvyros jausmą, nepaisant to, kas vyksta išoriniame pasaulyje. Šią vidinę ramybę galima patirti net chaoso ir suirutės apsuptyje, ji gali suteikti ramybės ir ramybės jausmą.

  Tolle aiškina, kad prisijungus prie dvasinio ramybės lygio galima patirti vidinės laisvės ir išsilaisvinimo jausmą. Taip yra todėl, kad dvasinis ramybės lygis priklauso ne nuo išorinių aplinkybių, o nuo vidinio ryšio su dieviškumu. Prisijungęs prie šio vidinio ramybės šaltinio, žmogus gali patirti vidinės harmonijos ir pusiausvyros jausmą, nepaisant to, kas vyksta išoriniame pasaulyje. Šią vidinę ramybę galima patirti net chaoso ir suirutės apsuptyje, ji gali suteikti ramybės ir ramybės jausmą.